Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Šeškinės (Nr. 6) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   4389 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   3551 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2879 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   2438 
5.   Čekuolis Jonas  8.   2068 
6.   Lionginas Jonas  6.   1992 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   1666 
8.   Masiulis Eligijus  7.   651 
9.   Babravičius Gintautas  10.   651 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   265 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   208 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   184 
12.   Gricius Algirdas  13.   162 
20.   Raistenskis Juozas  22.   109 
22.   Velička Domininkas  34.   77 
29.   Šukys Raimondas  26.   72 
13.   Vilkas Pranas  12.   61 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   50 
24.   Lydeka Arminas  33.   49 
39.   Grybauskas Audris  49.   40 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   36 
15.   Matulevičius Juozas  18.   32 
26.   Vazbys Artūras  11.   31 
32.   Zabiela Vytautas  28.   31 
28.   Melianas Artūras  20.   30 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   27 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   24 
30.   Lapėnas Saulius  30.   18 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   18 
40.   Zachaževski Jan  32.   17 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   14 
103.   Merkevičius Juozas  97.   14 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   13 
34.   Striaukas Gintaras  16.   13 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   13 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   12 
23.   Klišonis Audrius  17.   11 
41.   Bušma Bronislavas  40.   10 
72.   Paškevič Ilona  79.   10 
79.   Tryk Zdislav  58.   10 
27.   Jučas Jonas  27.   9 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   9 
38.   Šurkus Gintaras  24.   9 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   9 
44.   Jankauskas Valdas  35.   8 
21.   Palaitis Raimundas  19.   7 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   7 
84.   Chorostin Valdemar  71.   7 
36.   Dinius Laimontas  42.   6 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   6 
88.   Šavelis Rimantas  92.   6 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   6 
111.   Skestenis Juozas  131.   6 
74.   Sadauskas Romas  65.   5 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   5 
82.   Daugirda Sigitas  83.   5 
90.   Komičienė Vida  87.   5 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   5 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   4 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   4 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   4 
73.   Ožalas Ričardas  72.   4 
75.   Misiūnas Andrius  66.   4 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   4 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   4 
95.   Terminienė Asta  88.   4 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   4 
126.   Karosienė Sabina  105.   4 
46.   Belzus Algimantas  31.   3 
51.   Dargužas Virginijus  39.   3 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   3 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   3 
57.   Žilys Kęstutis  62.   3 
61.   Toleikis Rolandas  61.   3 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   3 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   3 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   3 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   3 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   3 
50.   Baravykas Regimantas  55.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
91.   Jurgilas Petras  96.   2 
93.   Blaževičius Petras  85.   2 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
99.   Valevičius Romualdas  90.   2 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   2 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   2 
112.   Kaščionis Petras  115.   2 
129.   Apukas Mečislovas  118.   2 
132.   Akramas Kęstutis  123.   2 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
65.   Ryškus Eligijus  54.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

251.  Ozo    252.  Viršuliškių    253.  Lūžių    254.  Mokslo    255.  Čiobiškio    256.  Musninkų    257.  Dūkštų    258.  Šeškinės    259.  Ukmergės    260.  Šilėjos    261.  Paberžės    262.  Gelvonų    263.  Širvintos    264.  Radvilų