Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Fabijoniškių (Nr. 5) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   4808 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   3592 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   2929 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   2639 
5.   Čekuolis Jonas  8.   2515 
6.   Lionginas Jonas  6.   2419 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   2005 
9.   Babravičius Gintautas  10.   897 
8.   Masiulis Eligijus  7.   586 
29.   Šukys Raimondas  26.   386 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   318 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   245 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   223 
12.   Gricius Algirdas  13.   170 
20.   Raistenskis Juozas  22.   121 
13.   Vilkas Pranas  12.   85 
22.   Velička Domininkas  34.   85 
63.   Baltakis Jonas  78.   79 
28.   Melianas Artūras  20.   76 
24.   Lydeka Arminas  33.   75 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   62 
15.   Matulevičius Juozas  18.   61 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   45 
32.   Zabiela Vytautas  28.   45 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   43 
21.   Palaitis Raimundas  19.   39 
39.   Grybauskas Audris  49.   37 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   36 
26.   Vazbys Artūras  11.   34 
44.   Jankauskas Valdas  35.   28 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   25 
34.   Striaukas Gintaras  16.   23 
38.   Šurkus Gintaras  24.   22 
27.   Jučas Jonas  27.   20 
41.   Bušma Bronislavas  40.   19 
30.   Lapėnas Saulius  30.   18 
40.   Zachaževski Jan  32.   17 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   17 
23.   Klišonis Audrius  17.   16 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   13 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   12 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   12 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   10 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   8 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   8 
57.   Žilys Kęstutis  62.   8 
43.   Savickas Eimundas  63.   7 
65.   Ryškus Eligijus  54.   7 
75.   Misiūnas Andrius  66.   7 
52.   Okunevičienė Zita  53.   6 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   6 
61.   Toleikis Rolandas  61.   6 
79.   Tryk Zdislav  58.   6 
82.   Daugirda Sigitas  83.   6 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   6 
111.   Skestenis Juozas  131.   6 
50.   Baravykas Regimantas  55.   5 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   5 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   5 
60.   Tertelis Jonas  43.   5 
66.   Karitonas Stasys  56.   5 
72.   Paškevič Ilona  79.   5 
73.   Ožalas Ričardas  72.   5 
74.   Sadauskas Romas  65.   5 
77.   Kniukšta Juozas  86.   5 
87.   Klimas Alfonsas  93.   5 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   5 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   4 
46.   Belzus Algimantas  31.   4 
47.   Daukšys Gediminas  75.   4 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   4 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   4 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   4 
93.   Blaževičius Petras  85.   4 
103.   Merkevičius Juozas  97.   4 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   4 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   4 
36.   Dinius Laimontas  42.   3 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   3 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   3 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   3 
84.   Chorostin Valdemar  71.   3 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   3 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   3 
90.   Komičienė Vida  87.   3 
97.   Beinoras Petras  103.   3 
99.   Valevičius Romualdas  90.   3 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   3 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   3 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   3 
131.   Punis Vydimantas  122.   3 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   2 
69.   Nicius Apolinaras  67.   2 
71.   Skikas Artūras  80.   2 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   2 
88.   Šavelis Rimantas  92.   2 
91.   Jurgilas Petras  96.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   2 
112.   Kaščionis Petras  115.   2 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   2 
123.   Šilgalis Albertas  95.   2 
128.   Babianskas Saulius  117.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

201.  Popieriaus    202.  Mokyklos    204.  Gabijos    205.  Fabijoniškių    206.  Jovaro    207.  S.Stanevičiaus    208.  Kaimelio    209.  L.Giros    210.  P.Žadeikos    211.  Gedvydžių    212.  Rugių