Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Žirmūnų (Nr. 4) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3471 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2574 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   2321 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   2317 
6.   Lionginas Jonas  6.   1713 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1705 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   1450 
9.   Babravičius Gintautas  10.   692 
8.   Masiulis Eligijus  7.   468 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   254 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   221 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   180 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   174 
12.   Gricius Algirdas  13.   98 
20.   Raistenskis Juozas  22.   83 
13.   Vilkas Pranas  12.   52 
22.   Velička Domininkas  34.   52 
24.   Lydeka Arminas  33.   45 
32.   Zabiela Vytautas  28.   35 
15.   Matulevičius Juozas  18.   33 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   30 
28.   Melianas Artūras  20.   25 
41.   Bušma Bronislavas  40.   23 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   22 
29.   Šukys Raimondas  26.   22 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   21 
34.   Striaukas Gintaras  16.   19 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   17 
26.   Vazbys Artūras  11.   15 
40.   Zachaževski Jan  32.   15 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   11 
27.   Jučas Jonas  27.   10 
111.   Skestenis Juozas  131.   10 
30.   Lapėnas Saulius  30.   9 
44.   Jankauskas Valdas  35.   9 
61.   Toleikis Rolandas  61.   9 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   8 
39.   Grybauskas Audris  49.   8 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   7 
73.   Ožalas Ričardas  72.   7 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   7 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   7 
128.   Babianskas Saulius  117.   7 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   6 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   6 
57.   Žilys Kęstutis  62.   6 
90.   Komičienė Vida  87.   6 
23.   Klišonis Audrius  17.   5 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   5 
72.   Paškevič Ilona  79.   5 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   5 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   5 
91.   Jurgilas Petras  96.   5 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   5 
21.   Palaitis Raimundas  19.   4 
38.   Šurkus Gintaras  24.   4 
49.   Norkaitis Saulius  52.   4 
52.   Okunevičienė Zita  53.   4 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   4 
65.   Ryškus Eligijus  54.   4 
79.   Tryk Zdislav  58.   4 
84.   Chorostin Valdemar  71.   4 
93.   Blaževičius Petras  85.   4 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   4 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   4 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   4 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   4 
50.   Baravykas Regimantas  55.   3 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   3 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   3 
60.   Tertelis Jonas  43.   3 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   3 
88.   Šavelis Rimantas  92.   3 
103.   Merkevičius Juozas  97.   3 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   3 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   3 
126.   Karosienė Sabina  105.   3 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   2 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
82.   Daugirda Sigitas  83.   2 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   2 
95.   Terminienė Asta  88.   2 
102.   Valiukas Raimundas  101.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
131.   Punis Vydimantas  122.   2 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
99.   Valevičius Romualdas  90.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
116.   Legas Jonas  116.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
124.   Lisanka Stasys  99.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

151.  Žirmūnų    152.  Kareivių    153.  Prekybininkų    154.  Miestelio    155.  Moksleivių    156.  Raitininkų    157.  Sporto    158.  Kazliškių    159.  Rinktinės    160.  Tuskulėnų    161.  Trimitų    162.  Minties    163.  Asiūklių    164.  Apkasų    165.  Verkių    166.  Kalvarijų