Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Antakalnio (Nr. 3) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   4690 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   3392 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   2820 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   2808 
5.   Čekuolis Jonas  8.   2501 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   2215 
6.   Lionginas Jonas  6.   2116 
9.   Babravičius Gintautas  10.   792 
8.   Masiulis Eligijus  7.   558 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   341 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   304 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   262 
12.   Gricius Algirdas  13.   175 
20.   Raistenskis Juozas  22.   105 
24.   Lydeka Arminas  33.   87 
13.   Vilkas Pranas  12.   85 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   85 
29.   Šukys Raimondas  26.   63 
22.   Velička Domininkas  34.   59 
32.   Zabiela Vytautas  28.   56 
26.   Vazbys Artūras  11.   55 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   55 
15.   Matulevičius Juozas  18.   48 
28.   Melianas Artūras  20.   42 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   41 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   38 
34.   Striaukas Gintaras  16.   37 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   31 
40.   Zachaževski Jan  32.   28 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   27 
39.   Grybauskas Audris  49.   24 
23.   Klišonis Audrius  17.   22 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   19 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   17 
27.   Jučas Jonas  27.   15 
30.   Lapėnas Saulius  30.   14 
41.   Bušma Bronislavas  40.   14 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   13 
21.   Palaitis Raimundas  19.   13 
38.   Šurkus Gintaras  24.   13 
88.   Šavelis Rimantas  92.   13 
36.   Dinius Laimontas  42.   12 
65.   Ryškus Eligijus  54.   12 
91.   Jurgilas Petras  96.   11 
52.   Okunevičienė Zita  53.   10 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   9 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   9 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   9 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   9 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   8 
63.   Baltakis Jonas  78.   8 
72.   Paškevič Ilona  79.   8 
44.   Jankauskas Valdas  35.   7 
73.   Ožalas Ričardas  72.   7 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   7 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   7 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   6 
50.   Baravykas Regimantas  55.   6 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   6 
71.   Skikas Artūras  80.   6 
103.   Merkevičius Juozas  97.   6 
111.   Skestenis Juozas  131.   6 
43.   Savickas Eimundas  63.   5 
60.   Tertelis Jonas  43.   5 
61.   Toleikis Rolandas  61.   5 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   5 
74.   Sadauskas Romas  65.   5 
79.   Tryk Zdislav  58.   5 
87.   Klimas Alfonsas  93.   5 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   5 
75.   Misiūnas Andrius  66.   4 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   4 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   4 
126.   Karosienė Sabina  105.   4 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   3 
47.   Daukšys Gediminas  75.   3 
57.   Žilys Kęstutis  62.   3 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   3 
66.   Karitonas Stasys  56.   3 
93.   Blaževičius Petras  85.   3 
104.   Echodienė Adelė  107.   3 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   3 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   3 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   2 
46.   Belzus Algimantas  31.   2 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   2 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   2 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   2 
69.   Nicius Apolinaras  67.   2 
77.   Kniukšta Juozas  86.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
100.   Stropus Alfredas  106.   2 
102.   Valiukas Raimundas  101.   2 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   2 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   2 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   2 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   2 
121.   Vainulevičius Romas  84.   2 
124.   Lisanka Stasys  99.   2 
128.   Babianskas Saulius  117.   2 
131.   Punis Vydimantas  122.   2 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
95.   Terminienė Asta  88.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
112.   Kaščionis Petras  115.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
116.   Legas Jonas  116.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

101.  Filaretų    102.  Olandų    103.  P.Rimšos    104.  L.Sapiegos    105.  Šilo    106.  P.Vileišio    107.  Antakalnio    108.  Žolyno    109.  Švyturio    110.  A.Daukšos    111.  B.Sruogos    112.  Saulėtekio    113.  Universiteto    114.  Subačiaus    115.  Markučių    116.  Liepkalnio    117.  Rasų    118.  Pelesos    119.  Karačiūnų    120.  Antavilio    121.  Dvarčionių