Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Senamiesčio (Nr. 2) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   4352 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   3283 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   3037 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   2538 
5.   Čekuolis Jonas  8.   2275 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   1938 
6.   Lionginas Jonas  6.   1933 
9.   Babravičius Gintautas  10.   743 
8.   Masiulis Eligijus  7.   551 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   300 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   197 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   190 
12.   Gricius Algirdas  13.   122 
20.   Raistenskis Juozas  22.   90 
24.   Lydeka Arminas  33.   65 
22.   Velička Domininkas  34.   63 
13.   Vilkas Pranas  12.   58 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   45 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   45 
39.   Grybauskas Audris  49.   35 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   34 
29.   Šukys Raimondas  26.   34 
15.   Matulevičius Juozas  18.   32 
28.   Melianas Artūras  20.   31 
26.   Vazbys Artūras  11.   29 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   26 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   25 
40.   Zachaževski Jan  32.   25 
32.   Zabiela Vytautas  28.   24 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   17 
34.   Striaukas Gintaras  16.   17 
23.   Klišonis Audrius  17.   15 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   14 
27.   Jučas Jonas  27.   13 
30.   Lapėnas Saulius  30.   13 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   13 
50.   Baravykas Regimantas  55.   11 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   11 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   10 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   10 
41.   Bušma Bronislavas  40.   10 
44.   Jankauskas Valdas  35.   10 
72.   Paškevič Ilona  79.   10 
21.   Palaitis Raimundas  19.   9 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   9 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   8 
84.   Chorostin Valdemar  71.   8 
38.   Šurkus Gintaras  24.   7 
57.   Žilys Kęstutis  62.   7 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   7 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   7 
111.   Skestenis Juozas  131.   7 
36.   Dinius Laimontas  42.   6 
43.   Savickas Eimundas  63.   6 
73.   Ožalas Ričardas  72.   6 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   6 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   6 
52.   Okunevičienė Zita  53.   5 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   5 
65.   Ryškus Eligijus  54.   5 
74.   Sadauskas Romas  65.   5 
79.   Tryk Zdislav  58.   5 
90.   Komičienė Vida  87.   5 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   5 
47.   Daukšys Gediminas  75.   4 
49.   Norkaitis Saulius  52.   4 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   4 
60.   Tertelis Jonas  43.   4 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   4 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   4 
82.   Daugirda Sigitas  83.   4 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   4 
88.   Šavelis Rimantas  92.   4 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   4 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   4 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   4 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   3 
51.   Dargužas Virginijus  39.   3 
63.   Baltakis Jonas  78.   3 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   3 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   3 
87.   Klimas Alfonsas  93.   3 
91.   Jurgilas Petras  96.   3 
102.   Valiukas Raimundas  101.   3 
103.   Merkevičius Juozas  97.   3 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   3 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   2 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
93.   Blaževičius Petras  85.   2 
95.   Terminienė Asta  88.   2 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   2 
110.   Ačas Remigijus  119.   2 
116.   Legas Jonas  116.   2 
128.   Babianskas Saulius  117.   2 
132.   Akramas Kęstutis  123.   2 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
99.   Valevičius Romualdas  90.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
121.   Vainulevičius Romas  84.   1 
124.   Lisanka Stasys  99.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

51.  Dailės    52.  Užupio    53.  Aukštaičių    54.  A.Juozapavičiaus    55.  Didlaukio    56.  Licėjaus    57.  Senvagės    58.  Žalgirio    59.  Galerijos    60.  S.Nėries    61.  Žinijos    62.  Naugarduko    63.  Žemaitijos    64.  Rotušės    65.  A.Vienuolio    66.  M.Daukšos    67.  F.Šopeno    203.  Baltupių