Lietuvos liberalų sąjunga


Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Vienmandatė apygarda **  
1.  Paksas Rolandas Antakalnio (Nr. 3)  
2.  Steponavičius Gintaras Lazdynų (Nr. 9)  
3.  Kutraitė Giedraitienė Dalia Senamiesčio (Nr. 2)  
4.  Medalinskas Alvydas Šeškinės (Nr. 6)  
5.  Maldeikis Eugenijus  
6.  Lionginas Jonas Karoliniškių (Nr. 8)  
7.  Masiulis Eligijus Marių (Nr. 21)  
8.  Čekuolis Jonas Jonavos (Nr. 60)  
9.  Rimšelis Klemensas Centro (Nr. 13)  
10.  Babravičius Gintautas Molėtų - Švenčionių (Nr. 54)  
11.  Vazbys Artūras  
12.  Vilkas Pranas  
13.  Gricius Algirdas Naujamiesčio (Nr. 1)  
14.  Barakauskas Dailis Alfonsas Aušros (Nr. 23)  
15.  Žukauskas Henrikas Žaliakalnio (Nr. 14)  
16.  Striaukas Gintaras  
17.  Klišonis Audrius Plungės - Rietavo (Nr. 35)  
18.  Matulevičius Juozas Kaišiadorių - Elektrėnų (Nr. 59)  
19.  Palaitis Raimundas Pajūrio (Nr. 22)  
20.  Melianas Artūras Naujosios Vilnios (Nr. 10)  
21.  Teišerskytė Dalia Raseinių (Nr. 42)  
22.  Raistenskis Juozas Justiniškių (Nr. 7)  
23.  Skarbalius Egidijus Baltijos (Nr. 20)  
24.  Šurkus Gintaras Varėnos - Eišiškių (Nr. 70)  
25.  Lapėnas Vytautas Nevėžio (Nr. 26)  
26.  Šukys Raimondas Fabijoniškių (Nr. 5)  
27.  Jučas Jonas Kalniečių (Nr. 15)  
28.  Zabiela Vytautas  
29.  Vaštakas Rimvydas Danės (Nr. 19)  
30.  Lapėnas Saulius Jurbarko (Nr. 62)  
31.  Belzus Algimantas Suvalkijos (Nr. 63)  
32.  Zachaževski Jan Vilniaus - Trakų (Nr. 57)  
33.  Lydeka Arminas Prienų (Nr. 67)  
34.  Velička Domininkas Vakarinė (Nr. 27)  
35.  Jankauskas Valdas  
36.  Matulevičius Algimantas Utenos (Nr. 51)  
37.  Sklenys Eugenijus Pakruojo - Joniškio (Nr. 46)  
38.  Vinickienė Vitalė Radviliškio (Nr. 44)  
39.  Dargužas Virginijus Marijampolės (Nr. 29)  
40.  Bušma Bronislavas Skuodo - Mažeikių (Nr. 37)  
41.  Žalnerauskas Vladas Kauno kaimiškoji (Nr. 66)  
42.  Dinius Laimontas Dainų (Nr. 25)  
43.  Tertelis Jonas  
44.  Staugaitis Gediminas Kauno - Kėdainių (Nr. 65)  
45.  Kuzborskis Zenonas  
46.  Kapsevičius Arūnas  
47.  Sedlickas Romanas Algimantas Šilainių (Nr. 11)  
48.  Noreikienė Jūratė Žirmūnų (Nr. 4)  
49.  Grybauskas Audris Anykščių - Kupiškio (Nr. 49)  
50.  Ūsienė Jūratė  
51.  Radžiūnas Rokas Mažeikių (Nr. 38)  
52.  Norkaitis Saulius Gargždų (Nr. 31)  
53.  Okunevičienė Zita Trakų - Elektrėnų (Nr. 58)  
54.  Ryškus Eligijus Širvintų - Vilniaus (Nr. 55)  
55.  Baravykas Regimantas Ukmergės (Nr. 61)  
56.  Karitonas Stasys Saulės (Nr. 24)  
57.  Anfimovas Andriejus Tauragės (Nr. 34)  
58.  Tryk Zdislav  
59.  Jočys Marijonas Kazys Aukštaitijos (Nr. 28)  
60.  Gelžinis Tautginas Aleksoto - Vilijampolės (Nr. 12)  
61.  Toleikis Rolandas Šilalės - Šilutės (Nr. 33)  
62.  Žilys Kęstutis Kretingos (Nr. 36)  
63.  Savickas Eimundas Pramonės (Nr. 17)  
64.  Sologubovas Leonidas Biržų - Kupiškio (Nr. 48)  
65.  Sadauskas Romas  
66.  Misiūnas Andrius  
67.  Nicius Apolinaras Akmenės - Joniškio (Nr. 39)  
68.  Karpalavičius Leonas Dzūkijos (Nr. 69)  
69.  Rinkevičius Jonas Motiejus  
70.  Misiukevičius Rytis Dainavos (Nr. 16)  
71.  Chorostin Valdemar  
72.  Ožalas Ričardas  
73.  Eigėlis Vidmantas Zarasų - Visagino (Nr. 52)  
74.  Paltanavičius Gintautas  
75.  Daukšys Gediminas Alytaus (Nr. 30)  
76.  Šilgalis Žilvinas Telšių (Nr. 40)  
77.  Juozaitienė Jūratė Panemunės (Nr. 18)  
78.  Baltakis Jonas Ignalinos - Švenčionių (Nr. 53)  
79.  Paškevič Ilona Vilniaus - Šalčininkų (Nr. 56)  
80.  Skikas Artūras Šilutės - Pagėgių (Nr. 32)  
81.  Ramanauskas Eugenijus Vilkaviškio (Nr. 68)  
82.  Vyšniauskas Gintaras Steponas Kelmės (Nr. 41)  
83.  Daugirda Sigitas Lazdijų - Druskininkų (Nr. 71)  
84.  Vainulevičius Romas  
85.  Blaževičius Petras Rokiškio (Nr. 50)  
86.  Kniukšta Juozas  
87.  Komičienė Vida Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47)  
88.  Terminienė Asta Šiaulių kaimiškoji (Nr. 45)  
89.  Petravičius Viktoras Šakių (Nr. 64)  
90.  Valevičius Romualdas Kėdainių (Nr. 43)  
91.  Štraupaitė Dalia  
92.  Šavelis Rimantas  
93.  Klimas Alfonsas  
94.  Švirmickas Arvydas  
95.  Šilgalis Albertas  
96.  Jurgilas Petras  
97.  Merkevičius Juozas  
98.  Sėdžius Alvydas  
99.  Lisanka Stasys  
100.  Sipavičius Alvydas  
101.  Valiukas Raimundas  
102.  Būdvytis Arūnas  
103.  Beinoras Petras  
104.  Kersnauskienė Vilma  
105.  Karosienė Sabina  
106.  Stropus Alfredas  
107.  Echodienė Adelė  
108.  Šukytė Vida Judita  
109.  Grigaliūnas Edmundas  
110.  Grigaliūnas Jurgis Vytautas  
111.  Zenkevičius Zenonas  
112.  Vaitiekūnas Alfonsas  
113.  Dičiūnas Vytautas  
114.  Vasiliauskas Zigmas  
115.  Kaščionis Petras  
116.  Legas Jonas  
117.  Babianskas Saulius  
118.  Apukas Mečislovas  
119.  Ačas Remigijus  
120.  Gendrolius Arūnas  
121.  Gaigalas Pavlius  
122.  Punis Vydimantas  
123.  Akramas Kęstutis  
124.  Dičiūnaitė Vida  
125.  Matusevičius Arūnas  
126.  Kuzmickas Jaroslavas  
127.  Skurdauskienė Birutė  
128.  Avižius Ignotas Aloyzas  
129.  Plečkaitis Vidmantas  
130.  Račkauskas Vytautas  
131.  Skestenis Juozas  
132.  Gentvilas Eugenijus  

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.