Naujoji sąjunga (socialliberalai)


Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Vienmandatė apygarda **  
1.  Paulauskas Artūras Saulės (Nr. 24)  
2.  Pavilionis Rolandas  
3.  Čiulevičius Jonas Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47)  
4.  Steiblienė Nijolė  
5.  Dalinkevičius Gediminas Lazdynų (Nr. 9)  
6.  Jakavonis Gediminas  
7.  Kraujelis Jeronimas  
8.  Kvietkauskas Vytautas Naujamiesčio (Nr. 1)  
9.  Indriūnas Algimantas Valentinas  
10.  Sadeckas Alvydas  
11.  Vareikis Egidijus  
12.  Šablinskas Eduardas Šeškinės (Nr. 6)  
13.  Kniukšta Gintautas Gargždų (Nr. 31)  
14.  Darulis Ramūnas  
15.  Ramanauskas Alvydas Rokiškio (Nr. 50)  
16.  Mikutienė Dangutė Trakų - Elektrėnų (Nr. 58)  
17.  Zuoza Rolandas Karoliniškių (Nr. 8)  
18.  Jurgaitis Juozas Virmantas Kaišiadorių - Elektrėnų (Nr. 59)  
19.  Arlauskas Saulius  
20.  Stulpinienė Ilona  
21.  Aliukonis Rimantas  
22.  Gecevičienė Raminta  
23.  Valčiukas Rimas Pajūrio (Nr. 22)  
24.  Grigas Romualdas  
25.  Kuzmickas Kęstutis Kalniečių (Nr. 15)  
26.  Jakiūnaitė Vida  
27.  Stankevič Vaclov Danės (Nr. 19)  
28.  Skardžius Artūras Alytaus (Nr. 30)  
29.  Tretjakov Valerij Vilniaus - Šalčininkų (Nr. 56)  
30.  Trasykytė Liudvika Vakarinė (Nr. 27)  
31.  Kazėnas Rimgaudas  
32.  Norvilas Algimantas  
33.  Poplavski Aleksander Vilniaus - Trakų (Nr. 57)  
34.  Kaučikas Algirdas  
35.  Janulis Vytautas Anykščių - Kupiškio (Nr. 49)  
36.  Karoblis Povilas Petras Fabijoniškių (Nr. 5)  
37.  Gajauskienė Ilona Daiva  
38.  Karbauskis Vaclovas Tauragės (Nr. 34)  
39.  Skamarakas Kęstutis Raseinių (Nr. 42)  
40.  Fiodorov Vasilij Naujosios Vilnios (Nr. 10)  
41.  Jonaitis Arvydas Radviliškio (Nr. 44)  
42.  Bulka Vytautas Ignalinos - Švenčionių (Nr. 53)  
43.  Ščeponis Jonas Vilkaviškio (Nr. 68)  
44.  Kazakevičius Kęstutis Marijampolės (Nr. 29)  
45.  Rekešius Jonas Šakių (Nr. 64)  
46.  Neimanas Laisvūnas Aušros (Nr. 23)  
47.  Grigas Gediminas Aleksoto - Vilijampolės (Nr. 12)  
48.  Kazela Vytautas Utenos (Nr. 51)  
49.  Palionis Juozas Prienų (Nr. 67)  
50.  Balčiūnas Ritutis Suvalkijos (Nr. 63)  
51.  Škėma Romualdas Pramonės (Nr. 17)  
52.  Monkevičius Algirdas Akmenės - Joniškio (Nr. 39)  
53.  Matusevičius Edmuntas Šilutės - Pagėgių (Nr. 32)  
54.  Ancuta Romualdas Kęstutis Jonavos (Nr. 60)  
55.  Truskauskienė Liudmila Širvintų - Vilniaus (Nr. 55)  
56.  Daubarienė Dalija Kauno kaimiškoji (Nr. 66)  
57.  Navickas Gintaras Baltijos (Nr. 20)  
58.  Skučienė Nijolė Marių (Nr. 21)  
59.  Simulik Valerijus Dainų (Nr. 25)  
60.  Laniauskienė Janina  
61.  Gžimaila Virginijus  
62.  Matkevičius Visvaldas Nevėžio (Nr. 26)  
63.  Povelauskienė Danutė  
64.  Kebeikis Henrikas Adolfas Centro (Nr. 13)  
65.  Blaževičius Vaclovas Jonas Žirmūnų (Nr. 4)  
66.  Navickas Valentinas Žaliakalnio (Nr. 14)  
67.  Zubinas Valdas Dainavos (Nr. 16)  
68.  Vilčinskienė Tatjana Panemunės (Nr. 18)  
69.  Kargis Valdas Aukštaitijos (Nr. 28)  
70.  Ačas Virgilijus Šilalės - Šilutės (Nr. 33)  
71.  Pocius Vytautas Plungės - Rietavo (Nr. 35)  
72.  Klumbys Egidijus Kretingos (Nr. 36)  
73.  Butkus Aleksas Skuodo - Mažeikių (Nr. 37)  
74.  Bugnevičius Viktoras Mažeikių (Nr. 38)  
75.  Lečkauskas Kazys Telšių (Nr. 40)  
76.  Čerkauskas Romas Kelmės (Nr. 41)  
77.  Valiauskienė Zita  
78.  Buzys Aidas Šiaulių kaimiškoji (Nr. 45)  
79.  Macijauskas Justinas Pakruojo - Joniškio (Nr. 46)  
80.  Dyra Virginijus Biržų - Kupiškio (Nr. 48)  
81.  Cibulskis Algimantas Zarasų - Visagino (Nr. 52)  
82.  Papinigis Vaclovas Molėtų - Švenčionių (Nr. 54)  
83.  Lingė Albertas Ukmergės (Nr. 61)  
84.  Stoškus Arūnas Jurbarko (Nr. 62)  
85.  Šivickas Gintautas Kauno - Kėdainių (Nr. 65)  
86.  Juškauskas Arturas Dzūkijos (Nr. 69)  
87.  Žičkus Egidijus Lazdijų - Druskininkų (Nr. 71)  
88.  Zalieckas Rimas  
89.  Semsė Jonas Varėnos - Eišiškių (Nr. 70)  
90.  Dambrauskas Kęstutis  
91.  Peleckas Edvardas  
92.  Petkevičius Vytautas  
93.  Želvys Rimas  
94.  Abaškin Viktor  
95.  Kvintufelienė Aldona  
96.  Vasiliauskas Romualdas  
97.  Panavas Saulius  
98.  Puidokas Algimantas  
99.  Davulis Gediminas  
100.  Klimkevičius Arvydas  
101.  Sližauskienė Regina Nijolė  
102.  Petrelis Jonas  
103.  Mikaila Jurgis  
104.  Trukšnys Pranas  
105.  Mačiuitienė Diana  
106.  Racius Vidmantas  
107.  Burokas Antanas  
108.  Michelbertas Leonardas  
109.  Vasiliauskienė Lilija  
110.  Romanovskis Zigmundas  
111.  Urbanavičius Laimutis  
112.  Balakauskas Vidas  
113.  Kaminskas Darius  
114.  Jankauskas Vitas  
115.  Murnikienė Jūratė  
116.  Petrov Kim  
117.  Mikalajūnas Povilas  
118.  Šveikauskienė Vida  
119.  Kripaitis Rolandas  
120.  Jasinskienė Dalė  
121.  Šukevičius Romas  
122.  Jankevičius Vaclovas  
123.  Vanagas Pranciškus  
124.  Kalibatas Rimantas  
125.  Pipinė Virmantas  
126.  Barauskas Jonas Romualdas  
127.  Turenko Olegas  
128.  Ulickas Darius  
129.  Žvironas Rolandas  
130.  Ardavičienė Irma  
131.  Burba Gediminas  
132.  Bogužas Antanas  
133.  Kairienė Sigutė  
134.  Katavičienė Scholestika  
135.  Sinius Zenonas  
  Gecevičius Kęstutis Justiniškių (Nr. 7)  

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.