2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

„Drąsos kelias“ politinė partija

Iškelti kandidatai:

Numeris sąraše    Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1    Neringa VENCKIENĖ 1. Naujamiesčio
2    Jonas VARKALA 18. Panemunės
3    Algirdas Vaclovas PATACKAS 14. Žaliakalnio
4    Valdas VASILIAUSKAS 6. Šeškinės
5    Gintaras ALEKNONIS
6    Dainius DANILEVIČIUS 17. Pramonės
7    Stasys BRUNDZA 8. Karoliniškių
8    Povilas GYLYS
9    Vytautas Antanas MATULEVIČIUS 7. Justiniškių
10    Vytautas DAUJOTIS
11    Saulius STOMA 16. Dainavos
12    Audronė SKUČIENĖ 66. Kauno kaimiškoji
13    Aurelija STANCIKIENĖ 3. Antakalnio
14    Inga STEPUKONIENĖ 67. Prienų - Birštono
15    Vytautas BUDNIKAS 9. Lazdynų
16    Inga RAKAUSKIENĖ 65. Kauno - Kėdainių
17    Aurelija GURSKIENĖ 38. Mažeikių
18    Daugardas GRUODIS 5. Fabijoniškių
19    Tomas VILUCKAS 22. Pajūrio
20    Irena MALINAUSKIENĖ 54. Molėtų - Švenčionių
21    Loreta STEPONAITYTĖ 61. Ukmergės
22    Jonas RAMONAS 29. Marijampolės
23    Kristina ZIKIENĖ
24    Sigitas MARTINAVIČIUS 60. Jonavos
25    Donatas STAKIŠAITIS 64. Šakių
26    Audronė VEILENTIENĖ
27    Saulius JUODZEVIČIUS 32. Šilutės - Pagėgių
28    Rytis SALADŽIUS 47. Pasvalio - Panevėžio
29    Juozas VALIUŠAITIS 62. Jurbarko
30    Linas PETRONIS 30. Alytaus
31    Julius GIRDVAINIS 4. Žirmūnų
32    Arūnas JUŠKA 45. Šiaulių kaimiškoji
33    Vygintas VILUTIS 70. Varėnos - Eišiškių
34    Justė MILUŠAUSKIENĖ 63. Suvalkijos
35    Eglė MIRONČIKIENĖ 58. Trakų - Elektrėnų
36    Aurimas RADKEVIČIUS 25. Dainų
37    Birutė VAIKŠNORAITĖ 69. Dzūkijos
38    Irena VASINAUSKAITĖ 24. Saulės
39    Audrius NAKAS
40    Erika DRUNGYTĖ 42. Raseinių
41    Rolandas BORAVSKIS 10. Naujosios Vilnios
42    Laima ARNATKEVIČIŪTĖ
43    Paulius VINKLERIS 23. Aušros
44    Zenonas VEGELEVIČIUS
45    Gintaras DRUČKUS 13. Centro
46    Tautrimas JANUŠEVIČIUS 48. Biržų - Kupiškio
47    Evelina PALTANAVIČIŪTĖ-MATJOŠAITIENĖ 68. Vilkaviškio
48    Linas LABAČIAUSKAS 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
49    Virgilijus Petras MATULA 57. Vilniaus - Trakų
50    Vaidas REPEČKA 26. Nevėžio
51    Algirdas GURSKIS
52    Artūras RATKUS 27. Vakarinė
53    Jonas DAPŠAUSKAS 37. Skuodo - Mažeikių
54    Zenonas ŽYMANČIUS 15. Kalniečių
55    Rasma BUZIENĖ 49. Anykščių - Kupiškio
56    Jurgis ZABILIUS 36. Kretingos
57    Rita JUSIENĖ 28. Aukštaitijos
58    Leonarda KUODIENĖ
59    Egidijus SKARBALIUS 31. Gargždų
61    Genovaitė RAČINSKIENĖ
62    Arimantas RAČKAUSKAS 44. Radviliškio
63    Alvita ARMANAVIČIENĖ
64    Egidijus BALTUŠIS 46. Pakruojo - Joniškio
65    Algirdas KARČIAUSKAS 43. Kėdainių
66    Vytautas KUKLYS 19. Danės
67    Ryšard MACEIKIANEC 56. Vilniaus - Šalčininkų
68    Audrius MALAKAUSKAS
69    Žilvinas MACIJAUSKAS 34. Tauragės
70    Vytautas PEČIŪRA 51. Utenos
71    Egidijus RUMŠA 21. Marių
73    Tatjana ŽGUNOVA 40. Telšių
74    Edvardas ŠALKAUSKAS
75    Linas ŠALNA
76    Algirdas JANKAUSKAS
77    Alė JURGAITIENĖ 41. Kelmės
78    Česlovas STONYS
79    Saulius VAIKŠNORAS 71. Lazdijų - Druskininkų
80    Jonas IVOŠKA
81    Antanas BUROKAS 55. Širvintų - Vilniaus
82    Jonas ZAJANČKAUSKAS 33. Šilalės - Šilutės