2012 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai ir referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvos Respublikoje


Balsavimo rezultatai daugiamandatėse apygardose. 2012 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai ir referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvos Respublikoje


Kauno kaimiškoji (Nr.66) rinkimų apygarda


Ilgakiemio (Nr.14) rinkimų apylinkė


Puslapis atnaujintas 2012-10-29 11:40.

„Drąsos kelias“ politinė partija


Pirmumo balsai


Porinkiminis
nr sąraše
Vardas, pavardė Priešrinkiminis
nr sąraše
Pirmumo balsai
1 Neringa VENCKIENĖ 1 45
2 Jonas VARKALA 2 34
3 Aurelija STANCIKIENĖ 13 23
4 Algirdas Vaclovas PATACKAS 3 19
5 Vytautas Antanas MATULEVIČIUS 9 8
6 Povilas GYLYS 8 9
7 Valdas VASILIAUSKAS 4 10
8 Gintaras ALEKNONIS 5 11
9 Stasys BRUNDZA 7 15
10 Audrius NAKAS 39 7
11 Audronė SKUČIENĖ 12 18
12 Saulius STOMA 11 10
13 Dainius DANILEVIČIUS 6 3
14 Rolandas BORAVSKIS 41 4
15 Vytautas DAUJOTIS 10 1
16 Tomas VILUCKAS 19 0
17 Vytautas BUDNIKAS 15 2
18 Inga STEPUKONIENĖ 14 1
19 Erika DRUNGYTĖ 40 4
20 Daugardas GRUODIS 18 2
21 Donatas STAKIŠAITIS 25 6
22 Jonas RAMONAS 22 1
23 Justė MILUŠAUSKIENĖ 34 0
24 Aurelija GURSKIENĖ 17 1
25 Inga RAKAUSKIENĖ 16 0
26 Artūras RATKUS 52 1
27 Rytis SALADŽIUS 28 0
28 Juozas VALIUŠAITIS 29 0
29 Irena VASINAUSKAITĖ 38 0
30 Egidijus SKARBALIUS 59 0
31 Evelina PALTANAVIČIŪTĖ-MATJOŠAITIENĖ 47 0
32 Irena MALINAUSKIENĖ 20 2
33 Arūnas JUŠKA 32 1
34 Julius GIRDVAINIS 31 0
35 Loreta STEPONAITYTĖ 21 0
36 Česlovas STONYS 78 0
37 Birutė VAIKŠNORAITĖ 37 1
38 Aurimas RADKEVIČIUS 36 0
39 Paulius VINKLERIS 43 0
40 Linas PETRONIS 30 0
41 Saulius VAIKŠNORAS 79 0
42 Gintaras DRUČKUS 45 0
43 Jonas ZAJANČKAUSKAS 82 1
44 Sigitas MARTINAVIČIUS 24 0
45 Vytautas PEČIŪRA 70 0
46 Jonas DAPŠAUSKAS 53 0
47 Tautrimas JANUŠEVIČIUS 46 0
48 Vaidas REPEČKA 50 0
49 Žilvinas MACIJAUSKAS 69 0
50 Antanas BUROKAS 81 0
51 Eglė MIRONČIKIENĖ 35 0
52 Saulius JUODZEVIČIUS 27 0
53 Jonas IVOŠKA 80 0
54 Virgilijus Petras MATULA 49 0
55 Kristina ZIKIENĖ 23 2
56 Zenonas VEGELEVIČIUS 44 2
57 Leonarda KUODIENĖ 58 0
58 Rasma BUZIENĖ 55 0
59 Audronė VEILENTIENĖ 26 0
60 Zenonas ŽYMANČIUS 54 0
61 Rita JUSIENĖ 57 1
62 Egidijus RUMŠA 71 0
63 Laima ARNATKEVIČIŪTĖ 42 0
64 Vygintas VILUTIS 33 0
65 Arimantas RAČKAUSKAS 62 0
66 Algirdas KARČIAUSKAS 65 0
67 Alė JURGAITIENĖ 77 0
68 Jurgis ZABILIUS 56 0
69 Linas ŠALNA 75 0
70 Vytautas KUKLYS 66 0
71 Linas LABAČIAUSKAS 48 0
72 Ryšard MACEIKIANEC 67 0
73 Genovaitė RAČINSKIENĖ 61 0
74 Audrius MALAKAUSKAS 68 0
75 Algirdas GURSKIS 51 0
76 Alvita ARMANAVIČIENĖ 63 1
77 Egidijus BALTUŠIS 64 0
78 Edvardas ŠALKAUSKAS 74 0
79 Tatjana ŽGUNOVA 73 0
80 Algirdas JANKAUSKAS 76 0

Pastaba. Daugiamandatėje apygardoje išrinkti Seimo nariai užrašyti paryškintu šriftu. Vienmandatėje apygardoje išrinkti kandidatai pažymėti žyma "(V)"