Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Naujoji sąjunga (socialliberalai)

Iškelti kandidatai:

Numeris sąraše    Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1    Artūras PAULAUSKAS 5. Fabijoniškių
2    Algirdas MONKEVIČIUS 4. Žirmūnų
3    Nijolė STEIBLIENĖ 7. Justiniškių
4    Vaclovas KARBAUSKIS 34. Tauragės
5    Alvydas SADECKAS
6    Vaidas PLIUSNIS
7    Valerijus SIMULIK 25. Dainų
8    Alvydas RAMANAUSKAS 61. Ukmergės
9    Alma JAVTOKIENĖ 24. Saulės
10    Henrikas Giedrius VAITIEKŪNAS 50. Rokiškio
11    Edvardas GALVANAUSKAS 16. Dainavos
12    Raimundas PALIUKAS 3. Antakalnio
13    Marius ULOZAS 6. Šeškinės
14    Gražina BAIKŠTYTĖ 1. Naujamiesčio
15    Vytautas VIGELIS
16    Darius ULICKAS 42. Raseinių
17    Valerij TRETJAKOV 10. Naujosios Vilnios
18    Gintautas ŠIVICKAS 12. Aleksoto - Vilijampolės
19    Aurimas TRUNCĖ 69. Dzūkijos
20    Dainius PAVALKIS 14. Žaliakalnio
21    Jonas SEMSĖ 70. Varėnos - Eišiškių
22    Dania DOBILIENĖ
23    Daina BILEVIČIŪTĖ 2. Senamiesčio
24    Vytautas VAITKEVIČIUS 53. Ignalinos - Švenčionių
25    Juozas TUMOSAS 37. Skuodo - Mažeikių
26    Visvaldas MATKEVIČIUS
27    Konstantinas Romualdas DOBROVOLSKIS 40. Telšių
28    Arūnas KARLONAS 65. Kauno - Kėdainių
29    Albinas Antanas ANUŽIS 15. Kalniečių
30    Jonas ŠČEPONIS 63. Suvalkijos
31    Artūras ORLAUSKAS 66. Kauno kaimiškoji
32    Edmundas Zenonas MALŪKAS
33    Rita NAUDUŽIENĖ
34    Rimas ŽELVYS
35    Algimantas Valentinas INDRIŪNAS
36    Romualdas PATALAVIČIUS
37    Aloyzas JURDONAS 29. Marijampolės
38    Gintautas KNIUKŠTA 44. Radviliškio
39    Aidas VAIŠNORA
40    Vytautas JANULIS 49. Anykščių - Kupiškio
41    Raimundas MARKAUSKAS 71. Lazdijų - Druskininkų
42    Anatolijus KOROLKOVAS
43    Juozas Vytas JACEVIČIUS 64. Šakių
44    Arūnas VAIDOGAS
45    Arvydas ALEKNA 28. Aukštaitijos
46    Algirdas BALČYTIS
47    Konstantinas PESENKA 18. Panemunės
48    Eugenijus MALINAUSKAS 47. Pasvalio - Panevėžio
49    Marija SKIBINIAUSKIENĖ 11. Šilainių
50    Vaclovas ŠIMAITIS
51    Arūnas BEIŠYS
52    Valdas PETRONIS
53    Zigmunt ROMANOVSKIJ 57. Vilniaus - Trakų
54    Laimutis BRUNIUS
55    Jadvyga DZENCEVIČIENĖ 58. Trakų - Elektrėnų
56    Adelė DIMŠIENĖ 30. Alytaus
57    Raimondas RIBAČIAUSKAS
58    Genoveita KRASAUSKIENĖ 22. Pajūrio
59    Algirdas VEPŠTAS 46. Pakruojo - Joniškio
60    Gytas MILAŠIUS 39. Akmenės - Joniškio
61    Jurgis MIKAILA
62    Nijolė SKUČIENĖ
63    Petras KAŽEMĖKAS
64    Marijona JANAVIČIENĖ
65    Kęstutis VARPIOTAS 35. Plungės - Rietavo
66    Valerijus LEGATAS 8. Karoliniškių
67    Danielius RUPŠYS
68    Alvydas JONAITIS
69    Zita VALIAUSKIENĖ
70    Vilma VAIDOGIENĖ 67. Prienų
71    Antanas SEKRECKIS
72    Andrius VANCEVIČIUS
73    Antanas MARKUCKIS 27. Vakarinė
74    Petras VAINORAS
75    Stepas BAIRAŠAUSKAS 32. Šilutės - Pagėgių
76    Denis MICHALENKO 23. Aušros
77    Stasys BAJERČIUS
78    Antanas DUMBRAUSKAS
79    Eglija VAITKEVIČĖ 62. Jurbarko
80    Kazimieras DŽIAUKŠTAS
81    Svajūnas MACKEVIČIUS 26. Nevėžio
82    Rimantas ŽŪKAS
83    Stasys NORVILAS
84    Viktoras BUGNEVIČIUS 38. Mažeikių
85    Jonas PURVANECKAS
86    Rimantas ADOMAUSKAS 48. Biržų - Kupiškio
87    Gintaras GRUŽAUSKAS
88    Romualdas ANDRIKIS
89    Daiva BARKAUSKIENĖ
90    Lina BARKUVIENĖ 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
91    Virginijus KERAS
92    Viktor ABAŠKIN
93    Edmundas KRASAUSKAS
94    Pranas TRUKŠNYS
95    Laima MOCKEVIČIENĖ
96    Juozas MALIŠKA 17. Pramonės
97    Judita SIMONAVIČIENĖ
98    Petras RAZBADAUSKAS
99    Justas MOTUŽIS 36. Kretingos
100    Šarūnas NAVICKIS 13. Centro
101    Algis VAITKEVIČIUS
102    Andrejus PABERALIS
103    Egidijus MENSEVIČIUS
104    Valdas ZUBINAS
105    Laimantas GAUČYS
106    Alfonsas MOTUZAS
107    Danutė PRIŠMANTIENĖ 52. Zarasų - Visagino
108    Jonas ŽVIKEVIČIUS
109    Vaclovas GUMULIAUSKIS
110    Veronika ČIRVINSKIENĖ
111    Bronius SIMANAVIČIUS 9. Lazdynų
112    Inga KULYČIŪTĖ STULPINIENĖ 45. Šiaulių kaimiškoji
113    Romas ATKOČAITIS
114    Nerijus BAKASĖNAS 55. Širvintų - Vilniaus
115    Jolanta KAZLAUSKIENĖ
116    Vaidotas MATUTIS 33. Šilalės - Šilutės
117    Virgilijus VAIČIULIS
118    Antanas MAKŠTUTIS
119    Vytautas PAUNKSNIS
120    Arūnas GRIKŠAS 31. Gargždų
121    Aimutis TUMALAVIČIUS
122    Romualdas PADELSKAS
123    Inga VAITEKŪNAITĖ
124    Laima GUDAVIČIENĖ 60. Jonavos
125    Andrius DOBROVOLSKIS
126    Jolanta SKIRMANTIENĖ
127    Žydrūnas VILČINSKAS
128    Arūnas URBONAS
129    Valdas MEŠKĖNAS
130    Nijolė Nelija ASADAUSKIENĖ
131    Artūras SABECKIS 20. Baltijos
132    Jolanta INDRIŪNIENĖ
133    Vidmantas ERMINAS
134    Pranas VIČIULIS
135    Vilma STANEVIČIENĖ
136    Stasys BERESNEVIČIUS
137    Rimantas ABRAMAVIČIUS
138    Domininkas VELIČKA