2008 m. spalio 12 d. rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą ir Referendumas dėl Ignalinos atominės elektrinės darbo pratęsimo



Išrinkti Lietuvos Respublikos Seimo nariais 2008 - 2012


Puslapis atnaujintas 2008-10-31 17:09.

Rūšiuoti pagal:   kandidatą   apygardos numerį  partiją
Kandidatas Apygarda Partijos, koalicijos pavadinimas
Virginija BALTRAITIENĖ 43 Kėdainių Darbo partija
Saulius BUCEVIČIUS 39 Akmenės - Joniškio Darbo partija
Stanislovas GIEDRAITIS 38 Mažeikių Išsikėlė pats
Jonas STANEVIČIUS 37 Skuodo - Mažeikių Išsikėlė pats
Valdemaras VALKIŪNAS 48 Biržų - Kupiškio Išsikėlė pats
Mantas VARAŠKA 63 Suvalkijos Išsikėlė pats
Valentinas BUKAUSKAS Daugiamandatė Koalicija Darbo partija + jaunimas
Kęstutis DAUKŠYS Daugiamandatė Koalicija Darbo partija + jaunimas
Vytautas GAPŠYS Daugiamandatė Koalicija Darbo partija + jaunimas
Vydas GEDVILAS Daugiamandatė Koalicija Darbo partija + jaunimas
Loreta GRAUŽINIENĖ Daugiamandatė Koalicija Darbo partija + jaunimas
Dangutė MIKUTIENĖ Daugiamandatė Koalicija Darbo partija + jaunimas
Viktor USPASKICH Daugiamandatė Koalicija Darbo partija + jaunimas
Mečislovas ZASČIURINSKAS Daugiamandatė Koalicija Darbo partija + jaunimas
Vytautas BOGUŠIS Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Algis ČAPLIKAS Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Arminas LYDEKA Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Jonas LIESYS 58 Trakų - Elektrėnų Liberalų ir centro sąjunga
Artūras MELIANAS 10 Naujosios Vilnios Liberalų ir centro sąjunga
Žilvinas ŠILGALIS Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Raimondas ŠUKYS 5 Fabijoniškių Liberalų ir centro sąjunga
Artūras ZUOKAS Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Michal MACKEVIČ 55 Širvintų - Vilniaus Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Jaroslav NARKEVIČ 57 Vilniaus - Trakų Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Valdemar TOMAŠEVSKI 56 Vilniaus - Šalčininkų Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Petras AUŠTREVIČIUS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Audrius ENDZINAS 32 Šilutės - Pagėgių Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Kęstutis GLAVECKAS 16 Dainavos Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Vytautas GRUBLIAUSKAS 19 Danės Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Algis KAŠĖTA 70 Varėnos - Eišiškių Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Dalia KUODYTĖ Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Eligijus MASIULIS 21 Marių Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Gediminas NAVAITIS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Gintaras STEPONAVIČIUS 9 Lazdynų Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Erikas TAMAŠAUSKAS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Dalia TEIŠERSKYTĖ Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Vytenis Povilas ANDRIUKAITIS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Zigmantas BALČYTIS 33 Šilalės - Šilutės Lietuvos socialdemokratų partija
Mindaugas BASTYS 64 Šakių Lietuvos socialdemokratų partija
Vilija BLINKEVIČIŪTĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Bronius BRADAUSKAS 59 Kaišiadorių - Elektrėnų Lietuvos socialdemokratų partija
Algirdas BUTKEVIČIUS 68 Vilkaviškio Lietuvos socialdemokratų partija
Jonas JAGMINAS 35 Plungės - Rietavo Lietuvos socialdemokratų partija
Edmundas JONYLA 42 Raseinių Lietuvos socialdemokratų partija
Jonas JUOZAPAITIS 46 Pakruojo - Joniškio Lietuvos socialdemokratų partija
Česlovas JURŠĖNAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Justinas KAROSAS 71 Lazdijų - Druskininkų Lietuvos socialdemokratų partija
Gediminas KIRKILAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Juozas OLEKAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Juozas PALIONIS 67 Prienų Lietuvos socialdemokratų partija
Bronius PAUŽA 62 Jurbarko Lietuvos socialdemokratų partija
Milda PETRAUSKIENĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Algis RIMAS 29 Marijampolės Lietuvos socialdemokratų partija
Julius SABATAUSKAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Algimantas SALAMAKINAS 44 Radviliškio Lietuvos socialdemokratų partija
Rimantas SINKEVIČIUS 60 Jonavos Lietuvos socialdemokratų partija
Algirdas SYSAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Andrius ŠEDŽIUS 24 Saulės Lietuvos socialdemokratų partija
Irena ŠIAULIENĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Birutė VĖSAITĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Edvardas ŽAKARIS 23 Aušros Lietuvos socialdemokratų partija
Rima BAŠKIENĖ 45 Šiaulių kaimiškoji Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga
Antanas BAURA 49 Anykščių - Kupiškio Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga
Konstantas RAMELIS 53 Ignalinos - Švenčionių Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga
Valerijus SIMULIK 25 Dainų Naujoji sąjunga (socialliberalai)
Remigijus AČAS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Algimantas DUMBRAVA 52 Zarasų - Visagino Partija Tvarka ir teisingumas
Vytautas GALVONAS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Petras GRAŽULIS 31 Gargždų Partija Tvarka ir teisingumas
Juozas IMBRASAS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Egidijus KLUMBYS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Kęstas KOMSKIS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Andrius MAZURONIS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Valentinas MAZURONIS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Almantas PETKUS 40 Telšių Partija Tvarka ir teisingumas
Jonas RAMONAS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Rimas Antanas RUČYS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Rimantas SMETONA Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Ona VALIUKEVIČIŪTĖ Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Julius VESELKA 61 Ukmergės Partija Tvarka ir teisingumas
Vincas BABILIUS Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Asta BAUKUTĖ Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Dainius BUDRYS Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Laimontas DINIUS Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Linas KARALIUS Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Ligitas KERNAGIS Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Vytautas KURPUVESAS Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Donalda MEIŽELYTĖ SVILIENĖ Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Antanas NEDZINSKAS 69 Dzūkijos Tautos prisikėlimo partija
Arūnė STIRBLYTĖ 27 Vakarinė Tautos prisikėlimo partija
Saulius STOMA Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Daiva TAMOŠIŪNAITĖ Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Zita UŽLYTĖ 30 Alytaus Tautos prisikėlimo partija
Arūnas VALINSKAS Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Ingrida VALINSKIENĖ Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Rokas ŽILINSKAS Daugiamandatė Tautos prisikėlimo partija
Mantas ADOMĖNAS 2 Senamiesčio Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Raimundas ALEKNA Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Vilija ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ 4 Žirmūnų Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Arvydas ANUŠAUSKAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Audronius AŽUBALIS 6 Šeškinės Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Vaidotas BACEVIČIUS 36 Kretingos Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Danutė BEKINTIENĖ 8 Karoliniškių Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Agnė BILOTAITĖ Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Vida Marija ČIGRIEJIENĖ 18 Panemunės Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Rimantas Jonas DAGYS 11 Šilainių Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Julius DAUTARTAS 26 Nevėžio Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Irena DEGUTIENĖ 1 Naujamiesčio Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Arimantas DUMČIUS 15 Kalniečių Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Donatas JANKAUSKAS 66 Kauno kaimiškoji Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Rasa JUKNEVIČIENĖ 14 Žaliakalnio Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Evaldas JURKEVIČIUS 20 Baltijos Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Algis KAZULĖNAS 50 Rokiškio Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Andrius KUBILIUS 3 Antakalnio Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Rytas KUPČINSKAS 12 Aleksoto - Vilijampolės Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Kazimieras KUZMINSKAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Petras LUOMANAS 28 Aukštaitijos Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Vincė Vaidevutė MARGEVIČIENĖ 13 Centro Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Kęstutis MASIULIS 41 Kelmės Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Antanas MATULAS 47 Pasvalio - Panevėžio Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Vitas MATUZAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Saulius PEČELIŪNAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Edmundas PUPINIS 51 Utenos Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Auksutė RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Jurgis RAZMA Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Liudvikas SABUTIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Paulius SAUDARGAS 7 Justiniškių Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Gintaras SONGAILA Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Aurelija STANCIKIENĖ Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Česlovas Vytautas STANKEVIČIUS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Kazys STARKEVIČIUS 17 Pramonės Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Valentinas STUNDYS 54 Molėtų - Švenčionių Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Stasys ŠEDBARAS 34 Tauragės Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Jonas ŠIMĖNAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Kazimieras UOKA Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Justinas URBANAVIČIUS 65 Kauno - Kėdainių Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Egidijus VAREIKIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Arvydas VIDŽIŪNAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Emanuelis ZINGERIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Pranas ŽEIMYS 22 Pajūrio Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Vidmantas ŽIEMELIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai