Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Lietuvos socialdemokratų partija

Iškelti kandidatai:

Numeris sąraše    Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1    Gediminas KIRKILAS
2    Česlovas JURŠĖNAS
3    Vilija BLINKEVIČIŪTĖ 6. Šeškinės
4    Algirdas BUTKEVIČIUS 68. Vilkaviškio
5    Milda PETRAUSKIENĖ
6    Zigmantas BALČYTIS 33. Šilalės - Šilutės
7    Juozas OLEKAS 5. Fabijoniškių
8    Irena ŠIAULIENĖ 21. Marių
9    Julius SABATAUSKAS 30. Alytaus
10    Linas JONAUSKAS 43. Kėdainių
11    Birutė VĖSAITĖ 11. Šilainių
12    Justinas KAROSAS 71. Lazdijų - Druskininkų
13    Vytenis Povilas ANDRIUKAITIS 4. Žirmūnų
14    Eugenija MEŠKIENĖ
15    Algimantas SALAMAKINAS 44. Radviliškio
16    Bronius BRADAUSKAS 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
17    Roma ŽAKAITIENĖ
18    Rimantas ŠADŽIUS 1. Naujamiesčio
19    Algirdas SYSAS 3. Antakalnio
20    Jonas BUDREVIČIUS
21    Alfonsas MACAITIS
22    Violeta BOREIKIENĖ 17. Pramonės
23    Vytautas EINORIS
24    Zenonas MAČERNIUS 41. Kelmės
25    Sigita BURBIENĖ 7. Justiniškių
26    Jonas JURKUS 38. Mažeikių
27    Vytautas SAULIS 50. Rokiškio
28    Giedrė PURVANECKIENĖ
29    Jonas JAGMINAS 35. Plungės - Rietavo
30    Petras Povilas ČĖSNA 8. Karoliniškių
31    Jonas LIONGINAS
32    Algis RIMAS 29. Marijampolės
33    Stasė SKUTULIENĖ 32. Šilutės - Pagėgių
34    Mindaugas BASTYS 64. Šakių
35    Albinas EŽERSKIS
36    Vilija VERTELIENĖ 13. Centro
37    Pranas PETROŠIUS 34. Tauragės
38    Elena ČEKIENĖ
39    Romas ADOMAVIČIUS 9. Lazdynų
40    Juozas PALIONIS 67. Prienų
41    Ona BALEVIČIŪTĖ 69. Dzūkijos
42    Petras PAPOVAS 52. Zarasų - Visagino
43    Alfonsas PULOKAS 47. Pasvalio - Panevėžio
44    Irena LAURINAITIENĖ
45    Antanas Zenonas KAMINSKAS
46    Povilas VADOPOLAS 27. Vakarinė
47    Steponas VAIČIKAUSKAS 12. Aleksoto - Vilijampolės
48    Laima KERAITIENĖ
49    Edvardas ŽAKARIS 23. Aušros
50    Bronius PAUŽA 62. Jurbarko
51    Nijolė DIRGINČIENĖ
52    Arvydas KREGŽDĖ 48. Biržų - Kupiškio
53    Jonas JUOZAPAITIS 46. Pakruojo - Joniškio
54    Albertas KRAULEIDIS
55    Ana ORNOVSKA 56. Vilniaus - Šalčininkų
56    Michailas OLISOVAS 57. Vilniaus - Trakų
57    Albinas MITRULEVIČIUS 63. Suvalkijos
58    Sigitas DOBILINSKAS 22. Pajūrio
59    Lilija PETRAITIENĖ 19. Danės
60    Vilius CIBULSKAS
61    Rosida POŠKIENĖ
62    Liudas JONAITIS 39. Akmenės - Joniškio
63    Rimantas SINKEVIČIUS 60. Jonavos
64    Vytautas JUŠKUS
65    Jūratė JUOZAITIENĖ
66    Vytautas KLEIVA 40. Telšių
67    Marija Aušrinė PAVILIONIENĖ 2. Senamiesčio
68    Andrius ŠEDŽIUS 24. Saulės
69    Vygaudas KERAITIS
70    Irena LUNSKIENĖ
71    Alvydas Petras DUMBLIAUSKAS
72    Algimantas GAUBAS 45. Šiaulių kaimiškoji
73    Vytautas ČEPAS 20. Baltijos
74    Asta JASIŪNIENĖ
75    Vytautas Rapolas GRITĖNAS
76    Zenonas ZIMKUS
77    Ona BABONIENĖ
78    Saulius GEGIECKAS
79    Jonas KORENKA
80    Orinta LEIPUTĖ
81    Valerijonas KUBILIUS
82    Andrius MIKŠTA 37. Skuodo - Mažeikių
83    Rimantas PETUKAUSKAS 28. Aukštaitijos
84    Danutė STANEVIČIENĖ
85    Arūnas DUDĖNAS 54. Molėtų - Švenčionių
86    Vaclovas DAČKAUSKAS
87    Angelė BAJORIENĖ
88    Kęstutis KRIŠČIŪNAS 15. Kalniečių
89    Vilma BUDVYTIENĖ
90    Albinas KLIZAS 31. Gargždų
91    Gediminas ČERNIAUSKAS
92    Vladimir ORECHOV
93    Petras MIKELIONIS 66. Kauno kaimiškoji
94    Donatas KRIKŠTAPONIS
95    Kazimieras ARMONAVIČIUS 26. Nevėžio
96    Angelė MALINOVSKIENĖ 70. Varėnos - Eišiškių
97    Edmundas JONYLA 42. Raseinių
98    Antanas NORKUS
99    Kęstutis VILKAUSKAS 58. Trakų - Elektrėnų
100    Genovaitė NOREIKIENĖ
101    Giedrius MOCIŪNAS
102    Piotr NARUŠEVIČ 55. Širvintų - Vilniaus
103    Sigitas VALANČIUS
104    Lionė PIKELIENĖ
105    Valerijus MAKŪNAS
106    Vytautas RINKEVIČIUS
107    Faustas LATĖNAS
108    Zigmantas Benjaminas KAZAKEVIČIUS
109    Rimantas SANKAUSKAS
110    Žaneta KLEBANSKAJA
111    Evaldas VAINEIKIS
112    Zita STRALECKAITĖ
113    Justinas SARTAUSKAS 25. Dainų
114    Bronius PALIULIS
115    Gintautas LABANAUSKAS 18. Panemunės
116    Liudmila ZUMERIENĖ
117    Romaldas RABAČIUS 16. Dainavos
118    Rimvydas TURČINSKAS
119    Vaitiekus GAIDUKEVIČIUS
120    Julija KVEDORELYTĖ
121    Stasys LANČINSKAS
122    Arūnas JASAITIS 61. Ukmergės
123    Ana STANIUKĖNIENĖ
124    Linas BALTRĖNAS 14. Žaliakalnio
125    Juozas JARUŠEVIČIUS
126    Augenija JUKNEVIČIENĖ
127    Nikolajus GUSEVAS
128    Nikolaj MEDVEDEV
129    Marija ČIRIENĖ
130    Valentinas BUBULIS 51. Utenos
131    Vytautas MAŽEIKIS
132    Arūnas EIMUTIS
133    Jūratė RIAUBIŠKIENĖ
134    Antanas NESTECKIS 65. Kauno - Kėdainių
135    Vytautas Vidmantas ZIMNICKAS 10. Naujosios Vilnios
136    Algirdas IVANAUSKAS 53. Ignalinos - Švenčionių
137    Viktoras GAIŽAUSKAS
138    Alfonsas NORKUS
139    Valerijus PONOMARIOVAS
140    Justas PANKAUSKAS
141    Juras POŽELA