Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Iškelti kandidatai:

Numeris sąraše    Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1    Andrius KUBILIUS 3. Antakalnio
2    Valentinas STUNDYS 54. Molėtų - Švenčionių
3    Rasa JUKNEVIČIENĖ 14. Žaliakalnio
4    Jurgis RAZMA 35. Plungės - Rietavo
5    Irena DEGUTIENĖ 1. Naujamiesčio
6    Arvydas VIDŽIŪNAS 29. Marijampolės
7    Paulius SAUDARGAS 7. Justiniškių
8    Rimantas Jonas DAGYS 11. Šilainių
9    Audronius AŽUBALIS 6. Šeškinės
10    Gintaras SONGAILA 43. Kėdainių
11    Emanuelis ZINGERIS
12    Česlovas Vytautas STANKEVIČIUS
13    Stasys ŠEDBARAS 34. Tauragės
14    Vilija ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ 4. Žirmūnų
15    Kazys STARKEVIČIUS 17. Pramonės
16    Rytas KUPČINSKAS 12. Aleksoto - Vilijampolės
17    Jonas ŠIMĖNAS 64. Šakių
18    Vincė Vaidevutė MARGEVIČIENĖ 13. Centro
19    Kęstutis MASIULIS 41. Kelmės
20    Algimantas BIRBILAS 68. Vilkaviškio
21    Antanas MATULAS 47. Pasvalio - Panevėžio
22    Petras LUOMANAS 28. Aukštaitijos
23    Arvydas ANUŠAUSKAS 49. Anykščių - Kupiškio
24    Aurelija STANCIKIENĖ
25    Vytas MILIAUSKAS
26    Vitas MATUZAS
27    Algirdas ŠAKALYS 71. Lazdijų - Druskininkų
28    Violeta GRIGIENĖ
29    Juozas VAIČIULIS
30    Albertas KOVIERA 39. Akmenės - Joniškio
31    Mantas ADOMĖNAS 2. Senamiesčio
32    Žilvinas LELEIVA 52. Zarasų - Visagino
33    Vidas URBONAVIČIUS 25. Dainų
34    Saulius PEČELIŪNAS
35    Julius DAUTARTAS 26. Nevėžio
36    Agnė BILOTAITĖ 21. Marių
37    Gintautas JAKIMAVIČIUS 10. Naujosios Vilnios
38    Vida AUGUSTINIENĖ
39    Egidijus VAREIKIS 23. Aušros
40    Kazimieras UOKA 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
41    Edmundas PUPINIS 51. Utenos
42    Kazimieras KUZMINSKAS
43    Vida Marija ČIGRIEJIENĖ 18. Panemunės
44    Auksutė RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ
45    Raimundas ALEKNA
46    Arimantas DUMČIUS 15. Kalniečių
47    Loreta KUDARIENĖ 16. Dainavos
48    Donatas JANKAUSKAS 66. Kauno kaimiškoji
49    Vytautas MOCKUS
50    Reimundas VARAPICKAS 46. Pakruojo - Joniškio
51    Liudvikas SABUTIS
52    Justinas URBANAVIČIUS 65. Kauno - Kėdainių
53    Pranas ŽEIMYS 22. Pajūrio
54    Audrius SKAISTYS 58. Trakų - Elektrėnų
55    Birutė KAŽEMĖKAITĖ 63. Suvalkijos
56    Rimgaudas RIMOŠAITIS
57    Aurimas FRANKAS 48. Biržų - Kupiškio
58    Petras MUSTEIKIS
59    Stasys STAČIOKAS
60    Klemas INTA
61    Vidmantas URBONAS 27. Vakarinė
62    Nerijus ČAPAS 19. Danės
63    Sigitas KAKTYS
64    Edvardas STRONČIKAS 62. Jurbarko
65    Petras GRECEVIČIUS
66    Vaidotas BACEVIČIUS 36. Kretingos
67    Tomas ČEPONONIS
68    Ričardas MALKEVIČIUS 33. Šilalės - Šilutės
69    Evaldas JURKEVIČIUS 20. Baltijos
70    Inija TRINKŪNIENĖ 53. Ignalinos - Švenčionių
71    Jonas NOVOGRECKIS 45. Šiaulių kaimiškoji
72    Eugenijus ČERŠKUS 32. Šilutės - Pagėgių
73    Juozas STANĖNAS
74    Alfonsas VILDŽIŪNAS
75    Romas Konstantinas BATŪRA
76    Algirdas Eugenijus JOVAIŠA
77    Raimundas KAVALIAUSKAS 57. Vilniaus - Trakų
78    Rūta CIRTAUTAITĖ
79    Elvyra Valerija LAPUKIENĖ
80    Tomas BARANAUSKAS 55. Širvintų - Vilniaus
81    Naglis PUTEIKIS
82    Vitalijus SATKEVIČIUS
83    Dalija ŠEPORAITIENĖ 31. Gargždų
84    Ramūnas GARBARAVIČIUS 67. Prienų
85    Raimundas KAMINSKAS
86    Sigutis OBELEVIČIUS
87    Julius BEINORTAS
88    Vilhelm HAASE
89    Gvidas RUTKAUSKAS
90    Algirdas PILKAUSKAS
91    Raimondas BURKOVSKIS 60. Jonavos
92    Algirdas KLIMAITIS
93    Levutė STANIUVIENĖ 37. Skuodo - Mažeikių
94    Rima RAKAUSKIENĖ 30. Alytaus
95    Juozas MAŽEIKA
96    Dainius VARNAS
97    Albertas ŠIMĖNAS
98    Alma VITKIENĖ
99    Raimondas PANKEVIČIUS
100    Ričardas GARUOLIS
101    Raimondas MATEMAITIS
102    Linas LIEKIS
103    Juozas ŠILANSKAS
104    Vilhelmas DŽIUGELIS
105    Jonas BARTKUS
106    Andrius TUČKUS
107    Eglė PLIKAITIENĖ
108    Rimantas GRICIUS 38. Mažeikių
109    Janina GALIAUSKIENĖ 61. Ukmergės
110    Jonas ALEKNAVIČIUS
111    Zinaida MARMOKIENĖ
112    Rytis AUŠRA
113    Regina LUKOŠEVIČIENĖ
114    Danutė BEKINTIENĖ 8. Karoliniškių
115    Pranas JACIUNSKAS
116    Gediminas KRASAUSKAS
117    Arūnas Domininkas GRABAŽIS
118    Jadvyga DUNAUSKAITĖ
119    Algis STRELČIŪNAS 9. Lazdynų
120    Dalia URBANAVIČIENĖ
121    Jonas CIMBOLAITIS 56. Vilniaus - Šalčininkų
122    Jonas RAMANAUSKAS
123    Darius BREDELIS
124    Liveta KAZLAUSKIENĖ
125    Juozas BRAZAUSKAS
126    Kęstutis TRAŠKEVIČIUS
127    Linas BIELIAUSKAS
128    Giedrius SAMULEVIČIUS 70. Varėnos - Eišiškių
129    Algis KAZULĖNAS 50. Rokiškio
130    Romas JONKUS
131    Aloyzas JUODIS 44. Radviliškio
132    Gražina MONGIRDIENĖ
133    Rūta RUTKELYTĖ 5. Fabijoniškių
134    Vladas DAMULEVIČIUS 24. Saulės
135    Algimantas VAITKUS
136    Linas DARGEVIČIUS 42. Raseinių
137    Stasys LEKŠAS
138    Algirdas Donatas KULIKAUSKAS
139    Vidmantas ŽILIUS
140    Artūras MICKEVIČIUS
141    Vidmantas ŽIEMELIS 69. Dzūkijos
   Juozas BUTKEVIČIUS 40. Telšių