Lietuvos krikščionių demokratų partija


Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Vienmandatė apygarda **  
1.  Zinkevičius Zigmas Justiniškių (Nr. 7)  
2.  Saudargas Algirdas Aleksoto - Vilijampolės (Nr. 12)  
3.  Šimėnas Albertas Naujamiesčio (Nr. 1)  
4.  Kuzminskas Kazimieras Panemunės (Nr. 18)  
5.  Gražulis Petras Gargždų (Nr. 31)  
6.  Šimėnas Jonas Utenos (Nr. 51)  
7.  Paliokienė Gražina Skuodo - Mažeikių (Nr. 37)  
8.  Stankevičius Česlovas Vytautas Žaliakalnio (Nr. 14)  
9.  Katilius Povilas Dainavos (Nr. 16)  
10.  Raškinis Arimantas Juvencijus Kelmės (Nr. 41)  
11.  Pilikauskas Stasys Žirmūnų (Nr. 4)  
12.  Stundys Valentinas Molėtų - Švenčionių (Nr. 54)  
13.  Mikutis Arvydas Ukmergės (Nr. 61)  
14.  Uždavinys Ignacas Stasys Plungės - Rietavo (Nr. 35)  
15.  Gibavičius Vidas Kazimieras Antakalnio (Nr. 3)  
16.  Matulevičius Jonas Suvalkijos (Nr. 63)  
17.  Vaičiulis Juozas  
18.  Stundžia Zenonas Šiaulių kaimiškoji (Nr. 45)  
19.  Kurlavičius Algimantas  
20.  Luomanas Petras Vakarinė (Nr. 27)  
21.  Jakimavičius Gintautas  
22.  Saikalienė Irena Rokiškio (Nr. 50)  
23.  Račkauskas Arimantas Saulės (Nr. 24)  
24.  Kriauza Vytautas Šeškinės (Nr. 6)  
25.  Mažylis Liudas Raseinių (Nr. 42)  
26.  Minkevičius Albinas  
27.  Šeštokas Vytautas Liudvikas Aukštaitijos (Nr. 28)  
28.  Bumblauskienė Albina Šilutės - Pagėgių (Nr. 32)  
29.  Baginskas Petras Telšių (Nr. 40)  
30.  Sederevičiūtė Asta Kauno kaimiškoji (Nr. 66)  
31.  Satkevičius Vitalijus  
32.  Grabažis Arūnas Domininkas  
33.  Mongirdas Viktoras Trakų - Elektrėnų (Nr. 58)  
34.  Eidukevičius Marijus Juozas Pajūrio (Nr. 22)  
35.  Staponkus Alfonsas  
36.  Morkūnas Sigitas  
37.  Mackevič Vladislav Naujosios Vilnios (Nr. 10)  
38.  Trapenskienė Aneta Ona  
39.  Liesytė Audronė Marių (Nr. 21)  
40.  Baranauskas Antanas  
41.  Šakinis Juozas Kretingos (Nr. 36)  
42.  Smagurauskas Vytautas Kėdainių (Nr. 43)  
43.  Čepononis Antanas Radviliškio (Nr. 44)  
44.  Karklius Eugenijus Pakruojo - Joniškio (Nr. 46)  
45.  Narmontienė Milda Biržų - Kupiškio (Nr. 48)  
46.  Černiauskas Algimantas Varėnos - Eišiškių (Nr. 70)  
47.  Vozbinas Aleksandras  
48.  Bučinskas Jonas Jurbarko (Nr. 62)  
49.  Plečkaitis Sigitas Vilkaviškio (Nr. 68)  
50.  Pranevičius Eugenijus  
51.  Vitkienė Justina  
52.  Matulionis Antanas  
53.  Šukys Petras  
54.  Jarusevičius Romualdas  
55.  Krutinis Aleksandras  
56.  Stankutė Judita  
57.  Staškauskas Antanas  
58.  Gadeikytė Liucija  
59.  Jakšys Antanas  
60.  Saladuonienė Lina  
61.  Okulič Kazarinas Mykolas Vilniaus - Trakų (Nr. 57)  
62.  Beinortas Julius  
63.  Kryževičius Kazimieras Vytautas  
64.  Patackas Algirdas Vaclovas  

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.