Politinės kampanijos dalyviai

1. Algirdo Mačiulaičio visuomeninis rinkimų komitetas Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 (S)
2. DARBO PARTIJA (S)
3. Darbo partijos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (S)
4. Darbo partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
5. Darbo partijos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (S)
6. Darbo partijos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (S)
7. Darbo partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (S)
8. Darbo partijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (S)
9. Darbo partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
10. Darbo partijos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (S)
11. Darbo partijos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (S)
12. Darbo partijos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (S)
13. Darbo partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (S)
14. Darbo partijos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (S)
15. Darbo partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
16. Darbo partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus VYDAS GEDVILAS (S)
17. Darbo partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
18. Darbo partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
19. Darbo partijos Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (S)
20. Darbo partijos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (S)
21. Darbo partijos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (S)
22. Darbo partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
23. Darbo partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
24. Darbo partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (S)
25. Darbo partijos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (S)
26. Darbo partijos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (S)
27. Darbo partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
28. Darbo partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (S)
29. Darbo partijos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (S)
30. Darbo partijos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (S)
31. Darbo partijos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (S)
32. Darbo partijos Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (S)
33. Darbo partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas į merus PETRAS NARKEVIČIUS (S)
34. Darbo partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (S)
35. Darbo partijos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (S)
36. Darbo partijos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (S)
37. Darbo partijos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
38. Darbo partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (S)
39. Darbo partijos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (S)
40. Darbo partijos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (S)
41. Darbo partijos Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (S)
42. Darbo partijos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (S)
43. Darbo partijos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė į merus AUDRONĖ PITRĖNIENĖ (S)
44. Darbo partijos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (S)
45. Darbo partijos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (S)
46. Darbo partijos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (S)
47. Darbo partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
48. Darbo partijos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (S)
49. Darbo partijos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (S)
50. Darbo partijos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
51. Darbo partijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (S)
52. Darbo partijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (S)
53. Darbo partijos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
54. Darbo partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
55. Darbo partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (S)
56. Darbo partijos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (S)
57. Darbo partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (S)
58. Darbo partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (S)
59. Darbo partijos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (S)
60. Darbo partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
61. Darbo partijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė į merus VILIJA FILIPOVIČIENĖ (S)
62. Darbo partijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
63. Darbo partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (S)
64. Darbo partijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (S)
65. "DRĄSOS KELIAS" POLITINĖ PARTIJA (S)
66. 2015-02-18 prarado dalyvio statusą EMIGRANTŲ PARTIJA (S)
67. Gintaro Šileikio visuomeninis rinkimų komitetas Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 (S)
68. "Klaipėdos" visuomeninis rinkimų komitetas Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 (S)
69. KOVOTOJŲ UŽ LIETUVĄ SĄJUNGA (S)
70. LIETUVOS CENTRO PARTIJA (S)
71. 2015-01-21 prarado dalyvio statusą LIETUVOS KRIKŠČIONIŠKOSIOS DEMOKRATIJOS PARTIJA (S)
72. LIETUVOS LAISVĖS SĄJUNGA (LIBERALAI) (S)
73. LIETUVOS LENKŲ RINKIMŲ AKCIJA (S)
74. LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA (S)
75. LIETUVOS PENSININKŲ PARTIJA (S)
76. LIETUVOS RESPUBLIKOS LIBERALŲ SĄJŪDIS (S)
77. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (S)
78. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
79. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (S)
80. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (S)
81. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (S)
82. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
83. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (S)
84. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (S)
85. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (S)
86. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
87. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
88. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (S)
89. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (S)
90. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (S)
91. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
92. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
93. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (S)
94. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
95. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (S)
96. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (S)
97. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (S)
98. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
99. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
100. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (S)
101. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
102. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
103. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
104. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
105. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
106. LIETUVOS RUSŲ SĄJUNGA (S)
107. LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA (S)
108. Lietuvos socialdemokratų partijos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (S)
109. Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
110. Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (S)
111. Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (S)
112. Lietuvos socialdemokratų partijos Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (S)
113. Lietuvos socialdemokratų partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (S)
114. Lietuvos socialdemokratų partijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (S)
115. Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
116. Lietuvos socialdemokratų partijos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (S)
117. Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (S)
118. Lietuvos socialdemokratų partijos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (S)
119. Lietuvos socialdemokratų partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (S)
120. Lietuvos socialdemokratų partijos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (S)
121. Lietuvos socialdemokratų partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
122. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
123. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
124. Lietuvos socialdemokratų partijos Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (S)
125. Lietuvos socialdemokratų partijos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (S)
126. Lietuvos socialdemokratų partijos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (S)
127. Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
128. Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
129. Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (S)
130. Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (S)
131. Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (S)
132. Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
133. Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (S)
134. Lietuvos socialdemokratų partijos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (S)
135. Lietuvos socialdemokratų partijos Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (S)
136. Lietuvos socialdemokratų partijos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (S)
137. Lietuvos socialdemokratų partijos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (S)
138. Lietuvos socialdemokratų partijos Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (S)
139. Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (S)
140. Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (S)
141. Lietuvos socialdemokratų partijos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (S)
142. Lietuvos socialdemokratų partijos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
143. Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (S)
144. Lietuvos socialdemokratų partijos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (S)
145. Lietuvos socialdemokratų partijos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (S)
146. Lietuvos socialdemokratų partijos Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (S)
147. Lietuvos socialdemokratų partijos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (S)
148. Lietuvos socialdemokratų partijos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (S)
149. Lietuvos socialdemokratų partijos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (S)
150. Lietuvos socialdemokratų partijos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (S)
151. Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
152. Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (S)
153. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (S)
154. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
155. Lietuvos socialdemokratų partijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (S)
156. Lietuvos socialdemokratų partijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (S)
157. Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
158. Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
159. Lietuvos socialdemokratų partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (S)
160. Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (S)
161. Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (S)
162. Lietuvos socialdemokratų partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (S)
163. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (S)
164. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
165. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
166. Lietuvos socialdemokratų partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (S)
167. Lietuvos socialdemokratų partijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (S)
168. LIETUVOS VALSTIEČIŲ IR ŽALIŲJŲ SĄJUNGA (S)
169. LIETUVOS ŽALIŲJŲ PARTIJA (S)
170. PARTIJA "JAUNOJI LIETUVA" (S)
171. PARTIJA TVARKA IR TEISINGUMAS (S)
172. Partijos Tvarka ir teisingumas Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas į merus JUOZAS JOKIMAS (S)
173. Partijos Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas į merus VINCAS METRIKIS (S)
174. Partijos Tvarka ir teisingumas Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
175. Partijos Tvarka ir teisingumas Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas į merus SIGITAS KARBAUSKAS (S)
176. Partijos Tvarka ir teisingumas Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė į merus JOLITA VAICKIENĖ (S)
177. Partijos Tvarka ir teisingumas Pagėgių rajono rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas į merus VIRGINIJUS KOMSKIS (S)
178. Partijos Tvarka ir teisingumas Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (S)
179. Partijos Tvarka ir teisingumas Rokiškio rajono apygardoje Nr. 40 kandidatas į merus EGIDIJUS VILIMAS (S)
180. Partijos Tvarka ir teisingumas Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas į merus ALMANTAS LUKAVIČIUS (S)
181. POLITINĖ PARTIJA "LIETUVOS SĄRAŠAS" (S)
182. POLITINĖ PARTIJA "PROFESINIŲ SĄJUNGŲ CENTRAS" (S)
183. POLITINĖ PARTIJA RUSŲ ALJANSAS (S)
184. RESPUBLIKONŲ PARTIJA (S)
185. Respublikonų partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas į merus VALDEMARAS VALKIŪNAS (S)
186. Respublikonų partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
187. "Šilališkių" visuomeninis rinkimų komitetas Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 (S)
188. TAUTININKŲ SĄJUNGA (S)
189. TĖVYNĖS SĄJUNGA - LIETUVOS KRIKŠČIONYS DEMOKRATAI (S)
190. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
191. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (S)
192. Tėvynės sąjungos -Lietuvos krikščionių demokratų Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (S)
193. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
194. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
195. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
196. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
197. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
198. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
199. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (S)
200. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (S)
201. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
202. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (S)
203. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (S)
204. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (S)
205. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (S)
206. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
207. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (S)
208. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (S)
209. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (S)
210. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (S)
211. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
212. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
213. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (S)
214. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
215. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
216. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (S)
217. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (S)
218. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
219. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
220. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (S)
221. "Vilkmergės" visuomeninis rinkimų komitetas Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 (S)
222. Violetos Grigienės visuomeninis rinkimų komitetas "Drauge" Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 (S)
223. Visuomeninis rinkimų komitetas "Mažeikių kraštas" Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 (S)
224. Visuomeninis rinkimų komitetas "A.Bacevičiaus pilietinis sąrašas" Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 (S)
225. Visuomeninis rinkimų komitetas "A.Liogės sąrašas, remiamas N.Puteikio" Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 (S)
226. Visuomeninis rinkimų komitetas "Alytaus piliečiai" Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 (S)
227. Visuomeninis rinkimų komitetas "Alytaus sąjūdis" Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 (S)
228. Visuomeninis rinkimų komitetas "Artūro Visocko nepartinis sąrašas" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 (S)
229. Visuomeninis rinkimų komitetas "Druskininkai" Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 (S)
230. Visuomeninis rinkimų komitetas Druskininkų "Naujasis" Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 (S)
231. Visuomeninis rinkimų komitetas „Gintauto Labanausko komanda „Dirbam Kaunui“ Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 (S)
232. Visuomeninis rinkimų komitetas "I. Sedleckaitės pilietinis sąrašas korupcijai ne" Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 (S)
233. Visuomeninis rinkimų komitetas "Jaunoji karta" Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 (S)
234. Visuomeninis rinkimų komitetas "JUMS" Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 (S)
235. Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu Pakruojo labui" Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 (S)
236. Visuomeninis rinkimų komitetas "Kaunas plius Puteikis" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 (S)
237. Visuomeninis rinkimų komitetas "KITAIP" Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 (S)
238. Visuomeninis rinkimų komitetas "Kretingos kraštas" Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 (S)
239. Visuomeninis rinkimų komitetas "Kupiškio kraštą keiskime kartu" Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 (S)
240. Visuomeninis rinkimų komitetas "Laimutės Šlamienės ir Algirdo Fergelio komitetas Radviliškyje "Už Meilę Žmogui" Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 (S)
241. Visuomeninis rinkimų komitetas "Laisvieji piliečiai" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 (S)
242. Visuomeninis rinkimų komitetas "Mindaugo Gervaldo susivienijimas "Prieš korupciją" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 (S)
243. Visuomeninis rinkimų komitetas "Mums svarbu" Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 (S)
244. Visuomeninis rinkimų komitetas "Mūsų kraštas" Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 (S)
245. Visuomeninis rinkimų komitetas "Mūsų kraštas" Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 (S)
246. Visuomeninis rinkimų komitetas "Nepartinė Tauragė" Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 (S)
247. Visuomeninis rinkimų komitetas "Nepartinių palangiškių sąjūdis" Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 (S)
248. Visuomeninis rinkimų komitetas “Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas" Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 (S)
249. Visuomeninis rinkimų komitetas "N.Puteikio komanda" Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 (S)
250. Visuomeninis rinkimų komitetas "Permainų laikas" Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 (S)
251. Visuomeninis rinkimų komitetas "Plungės kraštas" Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 (S)
252. Visuomeninis rinkimų komitetas "Povilas Urbšys už sąrašą KARTU" Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 (S)
253. Visuomeninis rinkimų komitetas "Puteikis plius" Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 (S)
254. Visuomeninis rinkimų komitetas "Kaunas - kitokia Lietuva" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 (S)
255. Visuomeninis rinkimų komitetas "Rasai" Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 (S)
256. 2015-01-21 prarado dalyvio statusą Visuomeninis rinkimų komitetas "Šiauliai mūsų namai" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 (S)
257. Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilutės garažai" Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 (S)
258. Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilutės kraštas" Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 (S)
259. Visuomeninis rinkimų komitetas "Švari savivalda" Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 (S)
260. Visuomeninis rinkimų komitetas "Tavo Raseiniai" Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 (S)
261. Visuomeninis rinkimų komitetas "Už Alytų" Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 (S)
262. Visuomeninis rinkimų komitetas "Už ateitį ir teisingumą, remiami Puteikio" Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 (S)
263. Visuomeninis rinkimų komitetas "Už pasitikėjimą, atsakomybę ir sėkmę" Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 (S)
264. Visuomeninis rinkimų komitetas "Už Visaginą" Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 (S)
265. Visuomeninis rinkimų komitetas "Už žmonių valdžią" Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 (S)
266. Visuomeninis rinkimų komitetas "Valerijaus Simulik judėjimas "Už Šiaulius" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 (S)
267. Visuomeninis rinkimų komitetas "Vieninga Plungė" Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 (S)
268. Visuomeninis rinkimų komitetas "Vieningas Kaunas" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 (S)
269. Visuomeninis rinkimų komitetas "Vilkaviškis 2015" Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 (S)
270. Visuomeninis rinkimų komitetas "Visaginas - tai mes" Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 (S)
271. 2015-01-21 prarado dalyvio statusą Visuomeninis rinkimų komitetas "Visagino protestinis elektoratas už permainas" Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 (S)
272. Visuomeninis rinkimų komitetas "Z. Grikšelio komanda, remiama N. Puteikio" Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 (S)
273. 2015-01-21 prarado dalyvio statusą Visuomeninis rinkimų komitetas "Žagarės kraštas" Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 (S)
274. Visuomeninis rinkimų komitetas "Pilietinė iniciatyva" Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 (S)
275. ŽEMAIČIŲ PARTIJA (S)
276. Žemaičių partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
Pretendentai į kandidatus
277. Išsikėlęs Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas SKIRMANTAS MOCKEVIČIUS (S)
278. Išsikėlęs Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas MINDAUGAS FILIPAVIČIUS (S)
279. Išsikėlęs Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas DANGIRDAS MIKŠYS (S)
280. 2015-02-09 prarado dalyvio statusą Pretendentas į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 ZIGMAS PAKALNIŠKIS (S)
281. 2015-01-30 prarado dalyvio statusą Pretendentė į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 DAIVA ŠIDEIKIENĖ (S)
282. 2015-02-09 prarado dalyvio statusą Pretendentas į kandidatus Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 DONATAS JANČARAS (S)
283. 2015-02-02 prarado dalyvio statusą Pretendentas į kandidatus Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 ALBINAS STANKUS (S)
284. Išsikėlusi Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė LAIMUTĖ ŠLAMIENĖ (S)
285. Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas DAINIUS ŠADAUSKIS (S)
286. 2015-01-21 prarado dalyvio statusą Pretendentas į kandidatus Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 ROMUALDAS KAMINSKAS (S)
287. Išsikėlęs Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas VINCAS JASIUKEVIČIUS (S)
288. Išsikėlęs Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VALIUS GRINIUS (S)
289. Išsikėlęs Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ALFREDAS BALSYS (S)
290. Išsikėlęs Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas JULIUS KAZĖNAS (S)
291. Išsikėlęs Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas VYTAUTAS LEKEŠIUS (S)
292. Išsikėlęs Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas JURIJUS SUBOTINAS (S)
293. Išsikėlusi Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė OLGA LUDZIŠ (S)