Politinės kampanijos dalyviai

A – atstovaujamasis politinės kampanijos dalyvis.
S – savarankiškas politinės kampanijos dalyvis.

Savarankiškų dalyvių skaičius:  293
Atstovaujamųjų dalyvių skaičius:  663

1. DARBO PARTIJA (S)
2. Darbo partijos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas į merus ZIGMANTAS STANKUS (A)
3. Darbo partijos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (S)
4. Darbo partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė į merus RIMA MITKIENĖ (A)
5. Darbo partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
6. Darbo partijos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas į merus AURIMAS TRUNCĖ (A)
7. Darbo partijos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (S)
8. Darbo partijos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas į merus ALFRYDAS SAVICKAS (A)
9. Darbo partijos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (S)
10. Darbo partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė į merus NIJOLĖ OLGA ŽUKIENĖ (A)
11. Darbo partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (S)
12. Darbo partijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas į merus RENALDAS MAZIUKAS (A)
13. Darbo partijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (S)
14. Darbo partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas į merus VAIDAS RATKEVIČIUS (A)
15. Darbo partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
16. Darbo partijos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas į merus MANFREDAS ŽYMANTAS (A)
17. Darbo partijos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (S)
18. Darbo partijos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas į merus SAULIUS JAKIMAVIČIUS (A)
19. Darbo partijos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (S)
20. Darbo partijos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas į merus GINTARAS GADLIAUSKAS (A)
21. Darbo partijos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (S)
22. Darbo partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas į merus SAULIUS LAPĖNAS (A)
23. Darbo partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (S)
24. Darbo partijos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas į merus ARVYDAS JUREVIČIUS (A)
25. Darbo partijos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (S)
26. Darbo partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas į merus ANTANAS BURINSKAS (A)
27. Darbo partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
28. Darbo partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
29. Darbo partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus VYDAS GEDVILAS (S)
30. Darbo partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas į merus ANTANAS MAKAREVIČIUS (A)
31. Darbo partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
32. Darbo partijos Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas į merus VAIDMANTAS PABEDINSKAS (A)
33. Darbo partijos Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (S)
34. Darbo partijos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas į merus ALGIRDAS SAKALAUSKAS (A)
35. Darbo partijos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (S)
36. Darbo partijos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė į merus NIJOLĖ NAUJOKIENĖ (A)
37. Darbo partijos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (S)
38. Darbo partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas į merus IVANAS ROMANOVAS (A)
39. Darbo partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
40. Darbo partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė į merus ANDŽELA ŠAKINIENĖ (A)
41. Darbo partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
42. Darbo partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė į merus DALIA MARTIŠAUSKIENĖ (A)
43. Darbo partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (S)
44. Darbo partijos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (S)
45. Darbo partijos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas į merus ARŪNAS BACEVIČIUS (A)
46. Darbo partijos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (S)
47. Darbo partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas į merus METAS RAŽINSKAS (A)
48. Darbo partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
49. Darbo partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė į merus LAIMUTĖ KAČERAUSKIENĖ (A)
50. Darbo partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (S)
51. Darbo partijos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatė į merus JOLITA ČIMBARIENĖ (A)
52. Darbo partijos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (S)
53. Darbo partijos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas į merus EDGARAS KUTURYS (A)
54. Darbo partijos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (S)
55. Darbo partijos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas į merus VYTAUTAS KILČIAUSKAS (A)
56. Darbo partijos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (S)
57. Darbo partijos Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė į merus GENOVEITA KRASAUSKIENĖ (A)
58. Darbo partijos Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (S)
59. Darbo partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (S)
60. Darbo partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas į merus PETRAS NARKEVIČIUS (S)
61. Darbo partijos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas į merus RIMANTAS TROTA (A)
62. Darbo partijos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (S)
63. Darbo partijos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas į merus EGIDIJUS LUNGIS (A)
64. Darbo partijos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (S)
65. Darbo partijos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas į merus MINDAUGAS JURČIUS (A)
66. Darbo partijos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
67. Darbo partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė į merus RIMA ZABLACKIENĖ (A)
68. Darbo partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (S)
69. Darbo partijos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas į merus JUSTAS MALINAUSKAS (A)
70. Darbo partijos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (S)
71. Darbo partijos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas į merus ALGIRDAS GRICIUS (A)
72. Darbo partijos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (S)
73. Darbo partijos Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (S)
74. Darbo partijos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas į merus VALERIJUS RANCEVAS (A)
75. Darbo partijos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (S)
76. Darbo partijos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (S)
77. Darbo partijos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė į merus AUDRONĖ PITRĖNIENĖ (S)
78. Darbo partijos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas į merus ANTANAS LITVINAS (A)
79. Darbo partijos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (S)
80. Darbo partijos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė į merus ALICIJA ŠČERBAITĖ (A)
81. Darbo partijos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (S)
82. Darbo partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė į merus DANGUOLĖ MARTINKIENĖ (A)
83. Darbo partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
84. Darbo partijos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė į merus INGRIDA VENCIUVIENĖ (A)
85. Darbo partijos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (S)
86. Darbo partijos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas į merus ANTANAS DAMULIS (A)
87. Darbo partijos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (S)
88. Darbo partijos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas į merus ALEKSANDRAS ROMUALDAS RENČELIAUSKAS (A)
89. Darbo partijos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
90. Darbo partijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatė į merus ŽIVILĖ PINSKUVIENĖ (A)
91. Darbo partijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (S)
92. Darbo partijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas į merus VYTAUTAS VIGELIS (A)
93. Darbo partijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (S)
94. Darbo partijos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas į merus VAIDOTAS GLOBYS (A)
95. Darbo partijos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
96. Darbo partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas į merus PETRAS KUIZINAS (A)
97. Darbo partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
98. Darbo partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė į merus GELENA DRUNGILIENĖ (A)
99. Darbo partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (S)
100. Darbo partijos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas į merus ROLANDAS JANICKAS (A)
101. Darbo partijos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (S)
102. Darbo partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas į merus STANISLOVAS ANTUCHEVIČIUS (A)
103. Darbo partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (S)
104. Darbo partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė į merus RITA LYSENKO (A)
105. Darbo partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (S)
106. Darbo partijos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas į merus EDMUNDAS ŽALYS (A)
107. Darbo partijos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (S)
108. Darbo partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas į merus JONAS PINSKUS (A)
109. Darbo partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
110. Darbo partijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
111. Darbo partijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė į merus VILIJA FILIPOVIČIENĖ (S)
112. Darbo partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas į merus VIRGINIJUS ANDRIUS BUKAUSKAS (A)
113. Darbo partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (S)
114. Darbo partijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas į merus ARVYDAS STEPONAVIČIUS (A)
115. Darbo partijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (S)
116. "DRĄSOS KELIAS" POLITINĖ PARTIJA (S)
117. „Drąsos kelias“ politinės partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
118. "Drąsos kelias" politinės partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
119. „Drąsos kelias“ politinės partijos (sąrašas) Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
120. "Drąsos kelias" politinės partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
121. „Drąsos kelias“ politinės partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
122. 2015-02-18 prarado dalyvio statusą EMIGRANTŲ PARTIJA (S)
123. 2015-02-18 prarado dalyvio statusą Emigrantų partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
124. KOVOTOJŲ UŽ LIETUVĄ SĄJUNGA (S)
125. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus VYTAUTAS ŠUSTAUSKAS (A)
126. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
127. LIETUVOS CENTRO PARTIJA (S)
128. Lietuvos centro partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas į merus ADOLFAS RINKŪNAS (A)
129. Lietuvos centro partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
130. Lietuvos centro partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
131. Lietuvos centro partijos Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas į merus ALBINAS STANKUS (A)
132. Lietuvos centro partijos Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (A)
133. Lietuvos centro partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
134. 2015-01-21 prarado dalyvio statusą LIETUVOS KRIKŠČIONIŠKOSIOS DEMOKRATIJOS PARTIJA (S)
135. LIETUVOS LAISVĖS SĄJUNGA (LIBERALAI) (S)
136. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas į merus RIMANTAS DABULIS (A)
137. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
138. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė į merus JOLITA PELECKIENĖ (A)
139. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
140. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas į merus VOLDEMARAS BANDŽIUKAS (A)
141. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (A)
142. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė į merus RITA GLIAUDELIENĖ (A)
143. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
144. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus ERIKAS TAMAŠAUSKAS (A)
145. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
146. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas į merus VYTAUTAS KANEVIČIUS (A)
147. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (A)
148. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas į merus SAULIUS GRINKEVIČIUS (A)
149. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (A)
150. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas į merus BENAS RENATAS BALTUSIS (A)
151. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
152. 2015-02-02 prarado dalyvio statusą Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
153. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas į merus AUDRIUS ILGEVIČIUS (A)
154. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (A)
155. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas į merus ARŪNAS BURKŠAS (A)
156. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (A)
157. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas į merus SAULIUS GEGIECKAS (A)
158. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (A)
159. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas į merus VALDEMARAS JAKŠTAS (A)
160. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
161. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (A)
162. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas į merus ALGIS MARCINKEVIČIUS (A)
163. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
164. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas į merus DAIVIS SUTKEVIČIUS (A)
165. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (A)
166. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas į merus VIRGINIJUS LUKOŠIŪNAS (A)
167. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (A)
168. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas į merus MINDAUGAS TARNAUSKAS (A)
169. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (A)
170. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas į merus VIDMANTAS ŠIMKUS (A)
171. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
172. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas į merus VALDEMARAS JASEVIČIUS (A)
173. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
174. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas į merus ARVYDAS JAKAS (A)
175. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (A)
176. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas į merus JONAS PURVANECKAS (A)
177. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
178. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas į merus RIMANTAS KLIPČIUS (A)
179. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
180. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)
181. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas į merus VYDŪNAS SADAUSKAS (A)
182. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
183. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas į merus ANDRIUS KALESNIKAS (A)
184. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (A)
185. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
186. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas į merus RIMANTAS RADŽIUS (A)
187. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
188. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas į merus ARTŪRAS ZUOKAS (A)
189. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
190. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas į merus STANISLAV TARASEVIČ (A)
191. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (A)
192. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė į merus DALIA ŠTRAUPAITĖ (A)
193. Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
194. LIETUVOS LENKŲ RINKIMŲ AKCIJA (S)
195. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (A)
196. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė į merus EVELINA SOLOVJOVA (A)
197. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
198. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (A)
199. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos, Politinė partijos Rusų aljansas Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė į merus IRINA ROZOVA (A)
200. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
201. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos, Politinė partijos Rusų aljansas Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas į merus ZDZISLAV PALEVIČ (A)
202. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (A)
203. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatė į merus RITA TAMAŠUNIENĖ (A)
204. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
205. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos, Politinė partijos Rusų aljansas Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas į merus ZBIGNEV JEDINSKIJ (A)
206. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
207. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos, Politinė partijos Rusų aljansas Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė į merus MARIJA PUČ (A)
208. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
209. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
210. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos, Politinė partijos Rusų aljansas Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas į merus VALDEMAR TOMAŠEVSKI (A)
211. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
212. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos, Politinė partijos Rusų aljansas Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė į merus MARIJA REKST (A)
213. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (A)
214. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos, Politinė partijos Rusų aljansas Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas į merus DMITRIJ IKONIKOV (A)
215. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
216. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas į merus SERGEJ ŠEPLIAKOV (A)
217. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (A)
218. LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA (S)
219. Lietuvos liaudies partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas į merus GINTARIS STOŠKUS (A)
220. Lietuvos liaudies partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (A)
221. Lietuvos liaudies partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas į merus NERIJUS ŠIDLAUSKAS (A)
222. Lietuvos liaudies partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (A)
223. Lietuvos liaudies partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas į merus VYTAUTAS ŽAGŪNIS (A)
224. Lietuvos liaudies partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
225. Lietuvos liaudies partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas į merus ANDRIUS ŠEDŽIUS (A)
226. Lietuvos liaudies partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
227. Lietuvos liaudies partijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
228. Lietuvos liaudies partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas į merus VITALIJUS BALKUS (A)
229. Lietuvos liaudies partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
230. Lietuvos liaudies partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas į merus RIMANTAS KUMPIS (A)
231. Lietuvos liaudies partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
232. LIETUVOS PENSININKŲ PARTIJA (S)
233. Lietuvos pensininkų partios Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
234. LIETUVOS RESPUBLIKOS LIBERALŲ SĄJŪDIS (S)
235. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas į merus APOLINARAS NICIUS (A)
236. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (S)
237. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas į merus GEDIMINAS JEGELEVIČIUS (A)
238. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
239. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas į merus RAMŪNAS BIELEVIČIUS (A)
240. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (A)
241. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas į merus KĘSTUTIS TUBIS (A)
242. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (S)
243. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (A)
244. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė į merus SKIRMANTĖ GRICIŪNIENĖ (A)
245. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (S)
246. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas į merus VALDAS TRINKŪNAS (A)
247. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (S)
248. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas į merus KĘSTUTIS VAITUKAITIS (A)
249. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
250. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas į merus VYGANTAS DILYS (A)
251. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ignalinos rajono rinkimø apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (A)
252. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas į merus REMIGIJUS OSAUSKAS (A)
253. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (S)
254. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas į merus GEDIMINAS ČEPULIS (A)
255. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (S)
256. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas į merus RIČARDAS JUŠKA (A)
257. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (S)
258. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas į merus ROMUALDAS URMILEVIČIUS (A)
259. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
260. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas į merus JONAS KAZYS DZIRMEIKA (A)
261. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (A)
262. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus RIMANTAS MIKAITIS (A)
263. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
264. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas į merus GINTAUTAS KRILAVIČIUS (A)
265. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
266. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas į merus AIDAS VAIŠNORAS (A)
267. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (S)
268. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas į merus KĘSTUTIS BILIUS (A)
269. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (S)
270. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas į merus VIKTORAS MUNTIANAS (A)
271. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (S)
272. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas į merus VYTAUTAS GRUBLIAUSKAS (A)
273. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
274. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė į merus AUDRONĖ BALNIONIENĖ (A)
275. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
276. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas į merus ALMANTAS SKRUIBYS (A)
277. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
278. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (A)
279. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas į merus VALDAS PETRAS MIKELIONIS (A)
280. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (S)
281. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas į merus ARTŪRAS VENSLAUSKAS (A)
282. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
283. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas į merus VIRGILIJUS EIDIMTAS (A)
284. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
285. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (A)
286. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas į merus ANDRIUS BAGDONAS (A)
287. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (A)
288. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas į merus VLADIMIRAS GORODECKIS (A)
289. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (A)
290. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas į merus GINTARAS ŠURNA (A)
291. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (S)
292. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas į merus ARŪNAS ŠTARAS (A)
293. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (S)
294. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatė į merus ZITA KUKURAITIENĖ (A)
295. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
296. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė į merus DAIVA JUODELIENĖ (A)
297. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (S)
298. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (A)
299. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas į merus AUDRIUS KLIŠONIS (A)
300. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
301. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas į merus GINTAUTAS BARTULIS (A)
302. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
303. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas į merus LAISVŪNAS VAIČIŪNAS (A)
304. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (A)
305. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas į merus NERIJUS JARILINAS (A)
306. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (A)
307. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas į merus ANTANAS ČERNECKIS (A)
308. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (A)
309. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas į merus VYTAUTAS MASIULIS (A)
310. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (A)
311. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas į merus STASYS VAINORAS (A)
312. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (A)
313. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė į merus JULIJA MACKEVIČ (A)
314. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (A)
315. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas į merus VAIDAS BACYS (A)
316. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
317. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas į merus ALGIS MAČIULIS (A)
318. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (S)
319. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas į merus ROLANDAS BAGDONAS (A)
320. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
321. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas į merus RAIMUNDAS AMBROZAITIS (A)
322. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
323. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
324. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas į merus KĘSTUTIS TRAPIKAS (A)
325. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
326. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas į merus SIGITAS MIČIULIS (A)
327. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
328. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatė į merus JOLANTA RUPEIKIENĖ (A)
329. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
330. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė į merus EDITA RUDELIENĖ (A)
331. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
332. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (A)
333. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas į merus MARIJUS KAUKĖNAS (A)
334. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
335. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas į merus ALGIS KAŠĖTA (A)
336. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
337. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas į merus GYTIS LUKOŠEVIČIUS (A)
338. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (A)
339. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas į merus REMIGIJUS ŠIMAŠIUS (A)
340. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
341. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
342. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas į merus VYTAUTAS RAČKAUSKAS (A)
343. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
344. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas į merus KĘSTUTIS STANKEVIČIUS (A)
345. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (A)
346. LIETUVOS RUSŲ SĄJUNGA (S)
347. Lietuvos rusų sąjungos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas į merus VIAČESLAV TITOV (A)
348. Lietuvos rusų sąjungos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
349. Lietuvos rusų sąjungos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
350. Lietuvos rusų sąjungos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas į merus VITALIUS BESAKIRSKAS (A)
351. Lietuvos rusų sąjungos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
352. LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA (S)
353. Lietuvos socialdemokratų partijos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas į merus VITALIJUS MITROFANOVAS (A)
354. Lietuvos socialdemokratų partijos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (S)
355. Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas į merus JURGIS KRASNICKAS (A)
356. Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
357. Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas į merus ALOYZAS JACIUNSKAS (A)
358. Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (S)
359. Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas į merus DAINIUS ŽIOGELIS (A)
360. Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (S)
361. Lietuvos socialdemokratų partijos Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė į merus NIJOLĖ DIRGINČIENĖ (A)
362. Lietuvos socialdemokratų partijos Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (S)
363. Lietuvos socialdemokratų partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas į merus ANDRIUS BUDRIŪNAS (A)
364. Lietuvos socialdemokratų partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (S)
365. Lietuvos socialdemokratų partijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas į merus RIČARDAS MALINAUSKAS (A)
366. Lietuvos socialdemokratų partijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (S)
367. Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas į merus ARVYDAS VYŠNIAUSKAS (A)
368. Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
369. Lietuvos socialdemokratų partijos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas į merus VILIUS CIBULSKAS (A)
370. Lietuvos socialdemokratų partijos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (S)
371. Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas į merus MINDAUGAS SINKEVIČIUS (A)
372. Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (S)
373. Lietuvos socialdemokratų partijos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas į merus LIUDAS JONAITIS (A)
374. Lietuvos socialdemokratų partijos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (S)
375. Lietuvos socialdemokratų partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatė į merus VIDA REKEŠIENĖ (A)
376. Lietuvos socialdemokratų partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (S)
377. Lietuvos socialdemokratų partijos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas į merus ROMUALDAS KUBIAKAS (A)
378. Lietuvos socialdemokratų partijos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (S)
379. Lietuvos socialdemokratų partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė į merus EDITA GUMAUSKIENĖ (A)
380. Lietuvos socialdemokratų partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
381. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė į merus ORINTA LEIPUTĖ (A)
382. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
383. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas į merus VALERIJUS MAKŪNAS (A)
384. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
385. Lietuvos socialdemokratų partijos Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas į merus GIEDRIUS BIELSKUS (A)
386. Lietuvos socialdemokratų partijos Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (S)
387. Lietuvos socialdemokratų partijos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas į merus VACLOVAS ANDRULIS (A)
388. Lietuvos socialdemokratų partijos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (S)
389. Lietuvos socialdemokratų partijos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė į merus OLGA URBONIENĖ (A)
390. Lietuvos socialdemokratų partijos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (S)
391. Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė į merus LILIJA PETRAITIENĖ (A)
392. Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
393. Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas į merus VACLOVAS DAČKAUSKAS (A)
394. Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
395. Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas į merus VIRGINIJUS DOMARKAS (A)
396. Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (S)
397. Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas į merus AUGENIJUS CESEVIČIUS (A)
398. Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (S)
399. Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas į merus SAULIUS PETRAUSKAS (A)
400. Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (S)
401. Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas į merus VIDMANTAS BRAZYS (A)
402. Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
403. Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas į merus ANTANAS TENYS (A)
404. Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (S)
405. Lietuvos socialdemokratų partijos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas į merus HENRIKAS IVICKAS (A)
406. Lietuvos socialdemokratų partijos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (S)
407. Lietuvos socialdemokratų partijos Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas į merus DARIUS JASAITIS (A)
408. Lietuvos socialdemokratų partijos Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (S)
409. Lietuvos socialdemokratų partijos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas į merus ALVYDAS PETRAS DUMBLIAUSKAS (A)
410. Lietuvos socialdemokratų partijos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (S)
411. Lietuvos socialdemokratų partijos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė į merus ASTA JASIŪNIENĖ (A)
412. Lietuvos socialdemokratų partijos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (S)
413. Lietuvos socialdemokratų partijos Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė į merus ELENA KUZNECOVA (A)
414. Lietuvos socialdemokratų partijos Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (S)
415. Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatė į merus JANINA GAIDŽIŪNAITĖ (A)
416. Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (S)
417. Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas į merus ANTANAS POCIUS (A)
418. Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (S)
419. Lietuvos socialdemokratų partijos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas į merus ALFONSAS PULOKAS (A)
420. Lietuvos socialdemokratų partijos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (S)
421. Lietuvos socialdemokratų partijos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas į merus ALBERTAS KRAULEIDIS (A)
422. Lietuvos socialdemokratų partijos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
423. Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas į merus ALVYDAS VAICEKAUSKAS (A)
424. Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (S)
425. Lietuvos socialdemokratų partijos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas į merus KAZIMIERAS AUGULIS (A)
426. Lietuvos socialdemokratų partijos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (S)
427. Lietuvos socialdemokratų partijos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas į merus LIUDAS KAVALIAUSKAS (A)
428. Lietuvos socialdemokratų partijos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (S)
429. Lietuvos socialdemokratų partijos Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas į merus VYTAUTAS BLAŽAITIS (A)
430. Lietuvos socialdemokratų partijos Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (S)
431. Lietuvos socialdemokratų partijos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas į merus ANTANAS VAGONIS (A)
432. Lietuvos socialdemokratų partijos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (S)
433. Lietuvos socialdemokratų partijos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė į merus DAIVA BUDRIENĖ (A)
434. Lietuvos socialdemokratų partijos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (S)
435. Lietuvos socialdemokratų partijos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas į merus BERNARDINAS PETRAS VAINIUS (A)
436. Lietuvos socialdemokratų partijos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (S)
437. Lietuvos socialdemokratų partijos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas į merus DARIUS SKUSEVIČIUS (A)
438. Lietuvos socialdemokratų partijos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (S)
439. Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas į merus JUSTINAS SARTAUSKAS (A)
440. Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
441. Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas į merus ALGIMANTAS GAUBAS (A)
442. Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (S)
443. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas į merus VIRGINIJUS NOREIKA (A)
444. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (S)
445. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas į merus SIGITAS ŠEPUTIS (A)
446. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
447. Lietuvos socialdemokratų partijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas į merus ANDRIUS JOZONIS (A)
448. Lietuvos socialdemokratų partijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (S)
449. Lietuvos socialdemokratų partijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas į merus AUDRIUS KARVELIS (A)
450. Lietuvos socialdemokratų partijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (S)
451. Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas į merus PRANAS PETROŠIUS (A)
452. Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
453. Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas į merus VYTAUTAS KLEIVA (A)
454. Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
455. Lietuvos socialdemokratų partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas į merus VYTAUTAS ZALIECKAS (A)
456. Lietuvos socialdemokratų partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (S)
457. Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas į merus VALDAS PETRONIS (A)
458. Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (S)
459. Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas į merus ALVYDAS KATINAS (A)
460. Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (S)
461. Lietuvos socialdemokratų partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas į merus VIDAS MIKALAUSKAS (A)
462. Lietuvos socialdemokratų partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (S)
463. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas į merus ALGIRDAS NEIBERKA (A)
464. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (S)
465. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas į merus GINTAUTAS PALUCKAS (A)
466. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
467. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas į merus STANISLOVAS GIEDRAITIS (A)
468. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
469. Lietuvos socialdemokratų partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė į merus ELENA ČEKIENĖ (A)
470. Lietuvos socialdemokratų partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (S)
471. Lietuvos socialdemokratų partijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas į merus NIKOLAJUS GUSEVAS (A)
472. Lietuvos socialdemokratų partijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (S)
473. LIETUVOS VALSTIEČIŲ IR ŽALIŲJŲ SĄJUNGA (S)
474. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas į merus VALIUS ĄŽUOLAS (A)
475. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (A)
476. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
477. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas į merus PETRAS VALIŪNAS (A)
478. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (A)
479. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas į merus ANTANAS BAURA (A)
480. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (A)
481. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas į merus VIKTORAS RINKEVIČIUS (A)
482. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
483. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas į merus VYTAUTAS VĖŽELIS (A)
484. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
485. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas į merus HENRIKAS ŠIAUDINIS (A)
486. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (A)
487. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas į merus BRONISLOVAS LIUTKUS (A)
488. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
489. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė į merus RIMANTĖ MISIŪNIENĖ (A)
490. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (A)
491. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (A)
492. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas į merus MARIJONAS MITKUS (A)
493. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
494. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas į merus ALGIRDAS BANSEVIČIUS (A)
495. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (A)
496. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė į merus KRISTINA JUOZAPAVIČIŪTĖ (A)
497. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
498. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas į merus VIKTORAS PRANCKIETIS (A)
499. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
500. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas į merus JUOZAS RIMKUS (A)
501. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (A)
502. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (A)
503. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas į merus STASYS PAULAUSKAS (A)
504. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas į merus BRONIUS MARKAUSKAS (A)
505. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (A)
506. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
507. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas į merus JONAS JARUTIS (A)
508. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (A)
509. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas į merus BENIUS RŪTELIONIS (A)
510. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (A)
511. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas į merus GEDIMINAS AKELAITIS (A)
512. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (A)
513. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas į merus APOLINARAS STONKUS (A)
514. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
515. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (A)
516. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas į merus PETRAS UBARTAS (A)
517. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (A)
518. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas į merus GEDIMINAS GRYBĖ (A)
519. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (A)
520. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatė į merus GEMA UMBRASIENĖ (A)
521. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
522. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas į merus POVILAS ŽAGUNIS (A)
523. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (A)
524. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatė į merus NERINGA TRINSKIENĖ (A)
525. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (A)
526. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas į merus MARIJUS KAKTYS (A)
527. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (A)
528. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas į merus JONAS VILIONIS (A)
529. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
530. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas į merus SIGITAS ZAJANČKAUSKAS (A)
531. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (A)
532. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė į merus SKAIDRUTĖ ŽUVELAITIENĖ (A)
533. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (A)
534. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (A)
535. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas į merus KAZYS VIRŠILAS (A)
536. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (A)
537. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas į merus JUOZAS BERTAŠIUS (A)
538. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (A)
539. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas į merus STASYS TUMĖNAS (A)
540. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
541. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas į merus ANTANAS BEZARAS (A)
542. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (A)
543. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatė į merus TERESĖ JANKAUSKIENĖ (A)
544. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
545. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas į merus VIRGILIJUS POZINGIS (A)
546. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (A)
547. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatė į merus ELENA DAVIDAVIČIENĖ (A)
548. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
549. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas į merus VYTAUTAS RASTENIS (A)
550. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
551. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (A)
552. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas į merus ALGIRDAS TARVAINIS (A)
553. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)
554. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
555. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas į merus JUOZAS VARŽGALYS (A)
556. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (A)
557. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
558. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas į merus BERNARDAS MARČIUKONIS (A)
559. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (A)
560. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė į merus VIRGINIJA VINGRIENĖ (A)
561. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
562. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė į merus ALEKSANDRA MINAJEVA (A)
563. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas į merus ALGIMANTAS CIBULSKIS (A)
564. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (A)
565. LIETUVOS ŽALIŲJŲ PARTIJA (S)
566. Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas į merus LAURYNAS OKOCKIS (A)
567. Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (A)
568. Lietuvos žaliųjų partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
569. Lietuvos žaliųjų partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
570. Lietuvos žaliųjų partijos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (A)
571. Lietuvos žaliųjų partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas į merus ANTANAS GUSTAITIS (A)
572. Lietuvos žaliųjų partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
573. Lietuvos žaliųjų partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė į merus INDRĖ KLEINAITĖ (A)
574. Lietuvos žaliųjų partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
575. PARTIJA "JAUNOJI LIETUVA" (S)
576. Partijos "Jaunoji Lietuva" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus STANISLOVAS BUŠKEVIČIUS (A)
577. Partijos „Jaunoji Lietuva“ Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
578. Partijos "Jaunoji Lietuva" Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas į merus DAINIUS BIKULIČIUS (A)
579. Partijos "Jaunoji Lietuva" Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
580. PARTIJA TVARKA IR TEISINGUMAS (S)
581. Partijos Tvarka ir teisingumas Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas į merus RAIMONDAS BITINAS (A)
582. Partijos Tvarka ir teisingumas Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (A)
583. Partijos Tvarka ir teisingumas Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas į merus ARTŪRAS GALAKVOŠČIUS (A)
584. Partijos Tvarka ir teisingumas Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
585. Partijos Tvarka ir teisingumas Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatė į merus JOLANTA MILIAUSKĖ (A)
586. Partijos Tvarka ir teisingumas Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (A)
587. Partijos Tvarka ir teisingumas Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas į merus RAIMUNDAS RAZMISLAVIČIUS (A)
588. Partijos Tvarka ir teisingumas Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (A)
589. Partijos Tvarka ir teisingumas Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas į merus AUDRIUS ŠERŽENTAS (A)
590. Partijos Tvarka ir teisingumas Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (A)
591. Partijos Tvarka ir teisingumas Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas į merus MARIUS JUKONIS (A)
592. Partijos Tvarka ir teisingumas Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
593. Partijos Tvarka ir teisingumas Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas į merus DONATAS MIZARAS (A)
594. Partijos Tvarka ir teisingumas Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (A)
595. Partijos Tvarka ir teisingumas Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas į merus ALGIMANTAS ADOMAITIS (A)
596. Partijos Tvarka ir teisingumas Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
597. Partijos Tvarka ir teisingumas Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas į merus JUOZAS ROKAS (A)
598. Partijos Tvarka ir teisingumas Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (A)
599. Partijos Tvarka ir teisingumas Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
600. Partijos Tvarka ir teisingumas Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas į merus JUOZAS JOKIMAS (S)
601. Partijos Tvarka ir teisingumas Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė į merus EDITA RUDIENĖ (A)
602. Partijos Tvarka ir teisingumas Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (A)
603. Partijos Tvarka ir teisingumas Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas į merus ALGIRDAS GUDAITIS (A)
604. Partijos Tvarka ir teisingumas Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (A)
605. Partijos Tvarka ir teisingumas Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
606. Partijos Tvarka ir teisingumas Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas į merus VINCAS PLIKAITIS (A)
607. Partijos Tvarka ir teisingumas Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (A)
608. Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė į merus AUŠRA RUČIENĖ (A)
609. Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
610. Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas į merus ALGIRDAS ŽANDARAS (A)
611. Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
612. Partijos Tvarka ir teisingumas Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė į merus DAIVA JUKNEVIČIENĖ (A)
613. Partijos Tvarka ir teisingumas Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (A)
614. Partijos Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (A)
615. Partijos Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas į merus VINCAS METRIKIS (S)
616. Partijos Tvarka ir teisingumas Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (A)
617. Partijos Tvarka ir teisingumas Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas į merus ARTŪRAS RAZBADAUSKAS (A)
618. Partijos Tvarka ir teisingumas Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
619. Partijos Tvarka ir teisingumas Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (A)
620. Partijos Tvarka ir teisingumas Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas į merus SIGITAS KARBAUSKAS (S)
621. Partijos Tvarka ir teisingumas Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
622. Partijos Tvarka ir teisingumas Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė į merus JOLITA VAICKIENĖ (S)
623. Partijos Tvarka ir teisingumas Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas į merus ALGIRDAS NAVICKAS (A)
624. Partijos Tvarka ir teisingumas Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (A)
625. Partijos Tvarka ir teisingumas Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas į merus JONAS MATULEVIČIUS (A)
626. Partijos Tvarka ir teisingumas Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (A)
627. Partijos Tvarka ir teisingumas Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas į merus ROLANDAS JONIKAITIS (A)
628. Partijos Tvarka ir teisingumas Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (A)
629. Partijos Tvarka ir teisingumas Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas į merus KĘSTUTIS BARTKEVIČIUS (A)
630. Partijos Tvarka ir teisingumas Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
631. Partijos Tvarka ir teisingumas Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas į merus VIKTORAS VALCERIS (A)
632. Partijos Tvarka ir teisingumas Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (A)
633. Partijos Tvarka ir teisingumas Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (S)
634. Partijos Tvarka ir teisingumas Pagėgių rajono rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas į merus VIRGINIJUS KOMSKIS (S)
635. Partijos Tvarka ir teisingumas Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė į merus LAIMA LUKOČIENĖ (A)
636. Partijos Tvarka ir teisingumas Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (A)
637. Partijos Tvarka ir teisingumas Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė į merus ALDONA STASIULAITIENĖ (A)
638. Partijos Tvarka ir teisingumas Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (A)
639. Partijos Tvarka ir teisingumas Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas į merus SIGITAS ČINGA (A)
640. Partijos Tvarka ir teisingumas Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
641. Partijos Tvarka ir teisingumas Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas į merus ROMAS KILTINAVIČIUS (A)
642. Partijos Tvarka ir teisingumas Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (A)
643. Partijos Tvarka ir teisingumas Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas į merus STASYS VAINAUSKAS (A)
644. Partijos Tvarka ir teisingumas Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (A)
645. Partijos Tvarka ir teisingumas Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas į merus ALBINAS KLIMAS (A)
646. Partijos Tvarka ir teisingumas Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (A)
647. Partijos Tvarka ir teisingumas Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė į merus LORETA JAKINEVIČIENĖ (A)
648. Partijos Tvarka ir teisingumas Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
649. Partijos Tvarka ir teisingumas Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė į merus AUDRONĖ BERESNEVIČIENĖ (A)
650. Partijos Tvarka ir teisingumas Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (A)
651. Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas į merus ALGIMANTAS MIELINIS (A)
652. Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (A)
653. Partijos Tvarka ir teisingumas Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (A)
654. Partijos Tvarka ir teisingumas Rokiškio rajono apygardoje Nr. 40 kandidatas į merus EGIDIJUS VILIMAS (S)
655. Partijos Tvarka ir teisingumas Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas į merus IGNAS JONUŠAS (A)
656. Partijos Tvarka ir teisingumas Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (A)
657. Partijos Tvarka ir teisingumas Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas į merus KĘSTUTIS GUDELEVIČIUS (A)
658. Partijos Tvarka ir teisingumas Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (A)
659. Partijos Tvarka ir teisingumas Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė į merus DAIVA MATONIENĖ (A)
660. Partijos Tvarka ir teisingumas Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
661. Partijos Tvarka ir teisingumas Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas į merus KĘSTUTIS LUKŠAS (A)
662. Partijos Tvarka ir teisingumas Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (A)
663. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas į merus VYTAUTAS JUCIUS (A)
664. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
665. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas į merus VYTAUTAS LAURINAITIS (A)
666. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (A)
667. Partijos Tvarka ir teisingumas Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas į merus KĘSTUTIS JASEVIČIUS (A)
668. Partijos Tvarka ir teisingumas Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
669. Partijos Tvarka ir teisingumas Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatė į merus ASTA LAŠINSKIENĖ (A)
670. Partijos Tvarka ir teisingumas Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
671. Partijos Tvarka ir teisingumas Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas į merus SILVERIJUS STATKUS (A)
672. Partijos Tvarka ir teisingumas Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (A)
673. Partijos Tvarka ir teisingumas Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)
674. Partijos Tvarka ir teisingumas Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas į merus ALMANTAS LUKAVIČIUS (S)
675. Partijos Tvarka ir teisingumas Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas į merus VIKTORAS KAZAKEVIČIUS (A)
676. Partijos Tvarka ir teisingumas Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
677. Partijos Tvarka ir teisingumas Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė į merus JOLITA ŽURAUSKIENĖ (A)
678. Partijos Tvarka ir teisingumas Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (A)
679. Partijos Tvarka ir teisingumas Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė į merus RUZANNA KATINIENĖ (A)
680. Partijos Tvarka ir teisingumas Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
681. Partijos Tvarka ir teisingumas Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas į merus MARIUS JUŠKEVIČIUS (A)
682. Partijos Tvarka ir teisingumas Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
683. Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas į merus PETRAS GRAŽULIS (A)
684. Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
685. Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė į merus RIMA PETRUŠKIENĖ (A)
686. Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (A)
687. Partijos Tvarka ir teisingumas Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė į merus SVETLANA BABUJEVA (A)
688. Partijos Tvarka ir teisingumas Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
689. Partijos Tvarka ir teisingumas Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė į merus STASĖ GOŠTAUTIENĖ (A)
690. Partijos Tvarka ir teisingumas Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (A)
691. POLITINĖ PARTIJA "LIETUVOS SĄRAŠAS" (S)
692. Politinės partijos "Lietuvos sąrašas" Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas į merus DONATAS JANČARAS (A)
693. Politinės patijos "Lietuvos sąrašas" Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (A)
694. Politinės partijos "Lietuvos sąrašas" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas į merus MYKOLAS DEIKUS (A)
695. Politinės partijos "Lietuvos sąrašas" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
696. Politinės partijos "Lietuvos sąrašas" Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas į merus NAGLIS PUTEIKIS (A)
697. Politinės partijos "Lietuvos sąrašas" Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
698. POLITINĖ PARTIJA "PROFESINIŲ SĄJUNGŲ CENTRAS" (S)
699. Politinė partijos "Profesinių sąjungų centras" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus KĘSTUTIS JUKNIS (A)
700. Politinės partijos „Profesinių sąjungų centras“ Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
701. Politinė partijos "Profesinių sąjungų centras" Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas į merus IGNAS ANTANAITIS (A)
702. Politinės partijos "Profesinių sąjungų centras" Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
703. POLITINĖ PARTIJA RUSŲ ALJANSAS (S)
704. Politinės partijos Rusų aljansas Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
705. Politinės partijos Rusų aljansas Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (A)
706. Politinės partijos Rusų aljansas Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
707. Politinės partijos Rusų aljansas Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
708. Politinės partijos Rusų aljansas Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
709. Politinės partijos Rusų aljansas Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (A)
710. Politinės partijos Rusų aljansas Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
711. RESPUBLIKONŲ PARTIJA (S)
712. Respublikonų partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
713. Respublikonų partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas į merus VALDEMARAS VALKIŪNAS (S)
714. Respublikonų partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus ARTŪRAS TEPELYS (A)
715. Respublikonų partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
716. TAUTININKŲ SĄJUNGA (S)
717. Tautininkų sąjungos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas į merus MARIUS ŠILEIKA (A)
718. Tautininkų sąjungos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
719. Tautininkų sąjungos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas į merus STEPONAS RIMKUS (A)
720. Tautininkų sąjungos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (A)
721. Tautininkų sąjungos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas į merus JULIUS PANKA (A)
722. Tautininkų sąjungos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
723. TĖVYNĖS SĄJUNGA - LIETUVOS KRIKŠČIONYS DEMOKRATAI (S)
724. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė į merus JADVYGA DUNAUSKAITĖ (A)
725. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (A)
726. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas į merus DOBILAS KURTINAITIS (A)
727. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
728. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas į merus ALGIRDAS VRUBLIAUSKAS (A)
729. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (S)
730. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas į merus SIGUTIS OBELEVIČIUS (A)
731. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (A)
732. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas į merus DARIUS ŠEŠKEVIČIUS (A)
733. Tėvynės sąjungos -Lietuvos krikščionių demokratų Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (S)
734. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė į merus IRUTĖ VARZIENĖ (A)
735. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
736. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas į merus VILIUS SEMEŠKA (A)
737. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (A)
738. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas į merus VIKTORAS VALIUŠIS (A)
739. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
740. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas į merus VYTAUTAS GIMŽAUSKAS (A)
741. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (A)
742. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas į merus JUSTAS DIENINIS (A)
743. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
744. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas į merus EUGENIJUS KARKLIUS (A)
745. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (A)
746. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas į merus ANTANAS JUOZAS KAZAKEVIČIUS (A)
747. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (A)
748. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas į merus VYTENIS TOMKUS (A)
749. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
750. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas į merus VALDAS ALEKNAVIČIUS (A)
751. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
752. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus ANDRIUS KUPČINSKAS (A)
753. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
754. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas į merus JUSTINAS URBANAVIČIUS (A)
755. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
756. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė į merus RAMUTĖ VINIKIENĖ (A)
757. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (A)
758. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas į merus EGIDIJUS ŪKSAS (A)
759. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (A)
760. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas į merus RIMGAUDAS RIMOŠAITIS (A)
761. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (A)
762. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė į merus AGNĖ BILOTAITĖ (A)
763. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
764. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas į merus ČESLOVAS BANEVIČIUS (A)
765. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
766. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas į merus JUOZAS MAŽEIKA (A)
767. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (S)
768. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas į merus DAINIUS BARDAUSKAS (A)
769. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (S)
770. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas į merus ARTŪRAS MARGELIS (A)
771. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (A)
772. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas į merus VALDAS PILECKAS (A)
773. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
774. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė į merus LINA RIMKIENĖ (A)
775. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (S)
776. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas į merus STASYS ŽVINYS (A)
777. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (S)
778. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas į merus LAURYNAS VAINUTIS (A)
779. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (A)
780. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas į merus KĘSTUTIS GEDMINAS (A)
781. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (A)
782. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė į merus ERIKA KIŽIENĖ (A)
783. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (A)
784. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas į merus ŠARŪNAS VAITKUS (A)
785. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (A)
786. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas į merus MAURIKIJUS GRĖBLIŪNAS (A)
787. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (S)
788. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas į merus KAZIMIERAS ALGIRDAS BUDRYS (A)
789. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (A)
790. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas į merus GINTAUTAS GEGUŽINSKAS (A)
791. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (S)
792. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatė į merus ASTA BEIERLE EIGIRDIENĖ (A)
793. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
794. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas į merus JUOZAS KRIKŠTOLAITIS (A)
795. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
796. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas į merus ANTANAS ČEPONONIS (A)
797. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (S)
798. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas į merus SIGITAS VAIČIUS (A)
799. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (A)
800. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas į merus POVILAS BATAVIČIUS (A)
801. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (A)
802. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas į merus ALMANTAS BLAŽYS (A)
803. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (S)
804. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas į merus PETRAS PUŠINSKAS (A)
805. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (S)
806. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas į merus ALGIRDAS KLIMAITIS (A)
807. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (S)
808. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (A)
809. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas į merus TOMAS PETREIKIS (A)
810. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
811. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas į merus ALFREDAS JONUŠKA (A)
812. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (A)
813. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas į merus JONAS GUDAUSKAS (A)
814. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
815. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatė į merus SANDRA TAMAŠAUSKIENĖ (A)
816. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
817. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatė į merus IRENA VASILIAUSKIENĖ (A)
818. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
819. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (S)
820. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas į merus VYTAUTAS NAVICKAS (A)
821. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
822. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas į merus MANTAS SERVA (A)
823. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
824. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė į merus NIJOLĖ ROMAŠKIENĖ (A)
825. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
826. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė į merus AGNĖ BALČIŪNIENĖ (A)
827. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (S)
828. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas į merus EDMUNDAS PUPINIS (A)
829. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (S)
830. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas į merus GIEDRIUS SAMULEVIČIUS (A)
831. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
832. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas į merus EVALDAS JANULIONIS (A)
833. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (A)
834. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas į merus MYKOLAS MAJAUSKAS (A)
835. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
836. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas į merus GINTARAS KAROSAS (A)
837. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
838. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas į merus IMANTAS UMBRAŽIŪNAS (A)
839. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
840. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas į merus ARNOLDAS ABRAMAVIČIUS (A)
841. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (S)
842. ŽEMAIČIŲ PARTIJA (S)
843. Žemaičių partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
844. Žemaičių partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas į merus VACLOVAS MACIJAUSKAS (A)
845. Žemaičių partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (A)
Visuomeniniai rinkimų komitetai
846. Visuomeninis rinkimų komitetas "Alytaus piliečiai" Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 (S)
847. Visuomeninio rinkimų komiteto „Alytaus piliečiai“ Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas į merus VYTAUTAS GRIGARAVIČIUS (A)
848. Visuomeninis rinkimų komitetas "Alytaus sąjūdis" Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 (S)
849. Visuomeninio rinkimų komiteto "Alytaus sąjūdis" Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas į merus JUOZAS SKESTENIS (A)
850. Visuomeninis rinkimų komitetas "I. Sedleckaitės pilietinis sąrašas korupcijai ne" Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 (S)
851. Visuomeninio rinkimų komiteto „I. Sedleckaitės pilietinis sąrašas korupcijai ne“ Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė į merus IRENA SEDLECKAITĖ (A)
852. Visuomeninis rinkimų komitetas "Už Alytų" Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 (S)
853. Visuomeninio rinkimų komiteto „Už Alytų“ Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė į merus ADELĖ DIMŠIENĖ (A)
854. Visuomeninis rinkimų komitetas "A.Liogės sąrašas, remiamas N.Puteikio" Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 (S)
855. Visuomeninio rinkimų komiteto "A.Liogės sąrašas, remiamas N.Puteikio" Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas į merus ARŪNAS LIOGĖ (A)
856. Visuomeninis rinkimų komitetas "Druskininkai" Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 (S)
857. Visuomeninis rinkimų komitetas Druskininkų "Naujasis" Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 (S)
858. 2015-01-21 prarado dalyvio statusą Visuomeninis rinkimų komitetas "Žagarės kraštas" Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 (S)
859. Algirdo Mačiulaičio visuomeninis rinkimų komitetas Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 (S)
860. Algirdo Mačiulaičio visuomeninio rinkimų komiteto Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas į merus ALGIRDAS MAČIULAITIS (A)
861. Visuomeninis rinkimų komitetas "Jaunoji karta" Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 (S)
862. Visuomeninis rinkimų komitetas "Mūsų kraštas" Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 (S)
863. Visuomeninis rinkimų komitetas "Mūsų kraštas" Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 (S)
864. Visuomeninis rinkimų komitetas „Gintauto Labanausko komanda „Dirbam Kaunui“ Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 (S)
865. Visuomeninio rinkimų komiteto „Gintauto Labanausko komanda „Dirbam Kaunui“ Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus GINTAUTAS LABANAUSKAS (A)
866. Visuomeninis rinkimų komitetas "Kaunas - kitokia Lietuva" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 (S)
867. Visuomeninio rinkimų komiteto "Kaunas – kitokia Lietuva" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus KĘSTUTIS PŪKAS (A)
868. Visuomeninis rinkimų komitetas "Kaunas plius Puteikis" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 (S)
869. Visuomeninio rinkimų komiteto "Kaunas plius Puteikis" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus ELIGIJUS DZEŽULSKIS-DUONYS (A)
870. Visuomeninis rinkimų komitetas "Vieningas Kaunas" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 (S)
871. Visuomeninio rinkimų komiteto "Vieningas Kaunas" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas į merus VISVALDAS MATIJOŠAITIS (A)
872. "Klaipėdos" visuomeninis rinkimų komitetas Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 (S)
873. "Klaipėdos" visuomeninio rinkimų komiteto Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas į merus RIMANTAS CIBAUSKAS (A)
874. Visuomeninis rinkimų komitetas "Puteikis plius" Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 (S)
875. Visuomeninio rinkimų komiteto „Puteikis plius“ Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė į merus NINA PUTEIKIENĖ (A)
876. Visuomeninis rinkimų komitetas "Kretingos kraštas" Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 (S)
877. Visuomeninis rinkimų komitetas "Kupiškio kraštą keiskime kartu" Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 (S)
878. Visuomeninio rinkimų komiteto „Kupiškio kraštą keiskime kartu“ Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas į merus VALENTINAS BEINORIS (A)
879. Visuomeninis rinkimų komitetas "Mažeikių kraštas" Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 (S)
880. Visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių kraštas“ Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė į merus DAIVA ŠIDEIKIENĖ (A)
881. Visuomeninis rinkimų komitetas "KITAIP" Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 (S)
882. Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu Pakruojo labui" Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 (S)
883. Visuomeninis rinkimų komitetas "Nepartinių palangiškių sąjūdis" Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 (S)
884. Visuomeninio rinkimų komiteto “Nepartinių palangiškių sąjūdžio” Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas į merus EIMUTIS ŽIDANAVIČIUS (A)
885. Gintaro Šileikio visuomeninis rinkimų komitetas Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 (S)
886. Gintaro Šileikio visuomeninio rinkimų komiteto Panevėžio miesto rinkimų apygardoie Nr. 32 kandidatas į merus GINTARAS ŠILEIKIS (A)
887. Visuomeninis rinkimų komitetas "Mums svarbu" Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 (S)
888. Visuomeninio rinkimų komiteto "Mums svarbu" Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas į merus KĘSTUTIS LUKOŠEVIČIUS (A)
889. Visuomeninis rinkimų komitetas "Povilas Urbšys už sąrašą KARTU" Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 (S)
890. Visuomeninio rinkimų komiteto "Povilas Urbšys už sąrašą KARTU" Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas į merus RYTIS MYKOLAS RAČKAUSKAS (A)
891. Violetos Grigienės visuomeninis rinkimų komitetas "Drauge" Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 (S)
892. Violetos Grigienės visuomeninio rinkimų komiteto "Drauge" Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė į merus VIOLETA GRIGIENĖ (A)
893. Visuomeninis rinkimų komitetas "Plungės kraštas" Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 (S)
894. Visuomeninis rinkimų komitetas "Vieninga Plungė" Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 (S)
895. Visuomeninio rinkimų komiteto "Vieninga Plungė" Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas į merus ROBERTAS ENDRIKAS (A)
896. Visuomeninis rinkimų komitetas “Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas" Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 (S)
897. Visuomeninio rinkimų komiteto „Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas“ Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas į merus EGIDIJUS VISOCKAS (A)
898. Visuomeninis rinkimų komitetas "Už pasitikėjimą, atsakomybę ir sėkmę" Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 (S)
899. Visuomeninio rinkimų komiteto „Už pasitikėjimą, atsakomybę ir sėkmę“ Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas į merus ARŪNAS VAIDOGAS (A)
900. Visuomeninis rinkimų komitetas "Laimutės Šlamienės ir Algirdo Fergelio komitetas Radviliškyje "Už Meilę Žmogui" Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 (S)
901. Visuomeninis rinkimų komitetas "Pilietinė iniciatyva" Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 (S)
902. Visuomeninio rinkimų komiteto „Pilietinė iniciatyva“ Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė į merus DAIVA ŠEŠKAUSKAITĖ (A)
903. Visuomeninis rinkimų komitetas "Rasai" Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 (S)
904. Visuomeninio rinkimų komiteto „Rasai“ Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas į merus STEPONAS NACIUS (A)
905. Visuomeninis rinkimų komitetas "Tavo Raseiniai" Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 (S)
906. Visuomeninio rinkimų komiteto "Tavo Raseiniai" Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas į merus REMIGIJUS AČAS (A)
907. Visuomeninis rinkimų komitetas "JUMS" Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 (S)
908. Visuomeninis rinkimų komitetas "Permainų laikas" Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 (S)
909. Visuomeninis rinkimų komitetas "Artūro Visocko nepartinis sąrašas" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 (S)
910. Visuomeninio rinkimų komiteto "Artūro Visocko nepartinis sąrašas" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas į merus ARTŪRAS VISOCKAS (A)
911. Visuomeninis rinkimų komitetas "Laisvieji piliečiai" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 (S)
912. Visuomeninis rinkimų komitetas "Mindaugo Gervaldo susivienijimas "Prieš korupciją" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 (S)
913. 2015-01-21 prarado dalyvio statusą Visuomeninis rinkimų komitetas "Šiauliai mūsų namai" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 (S)
914. Visuomeninis rinkimų komitetas "Valerijaus Simulik judėjimas "Už Šiaulius" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 (S)
915. Visuomeninio rinkimų komiteto "Valerijaus Simulik judėjimas "Už Šiaulius" Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas į merus VALERIJUS SIMULIK (A)
916. "Šilališkių" visuomeninis rinkimų komitetas Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 (S)
917. "Šilališkių" visuomeninio rinkimų komiteto Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas į merus STASYS NAVARDAUSKAS (A)
918. Visuomeninis rinkimų komitetas "Už ateitį ir teisingumą, remiami Puteikio" Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 (S)
919. Visuomeninio rinkimų komiteto „Už ateitį ir teisingumą, remiami Puteikio“ Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas į merus VALERIJUS ŠABRAUSKAS (A)
920. Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilutės garažai" Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 (S)
921. Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilutės kraštas" Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 (S)
922. Visuomeninio rinkimų komiteto „Šilutės kraštas“ Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas į merus ŠARŪNAS LAUŽIKAS (A)
923. Visuomeninis rinkimų komitetas "Už žmonių valdžią" Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 (S)
924. Visuomeninio rinkimų komiteto „Už žmonių valdžią“ Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatė į merus DAIVA ŽEBELIENĖ (A)
925. Visuomeninis rinkimų komitetas "Nepartinė Tauragė" Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 (S)
926. Visuomeninis rinkimų komitetas "Z. Grikšelio komanda, remiama N. Puteikio" Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 (S)
927. Visuomeninio rinkimų komiteto „Z. Grikšelio komanda, remiama N. Puteikio“ Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas į merus ZIGMANTAS GRIKŠELIS (A)
928. Visuomeninis rinkimų komitetas "A.Bacevičiaus pilietinis sąrašas" Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 (S)
929. Visuomeninio rinkimų komiteto „A. Bacevičiaus pilietinis sąrašas“ Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas į merus ALGIRDAS BACEVIČIUS (A)
930. "Vilkmergės" visuomeninis rinkimų komitetas Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 (S)
931. Visuomeninis rinkimų komitetas "N.Puteikio komanda" Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 (S)
932. Visuomeninio rinkimų komiteto „N. Puteikio komanda“ Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė į merus NIJOLĖ GIEDRAITIENĖ (A)
933. Visuomeninis rinkimų komitetas "Vilkaviškis 2015" Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 (S)
934. Visuomeninio rinkimų komiteto „Vilkaviškis 2015“ Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė į merus DANUTĖ GRABAUSKIENĖ (A)
935. Visuomeninis rinkimų komitetas "Už Visaginą" Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 (S)
936. Visuomeninis rinkimų komitetas "Visaginas - tai mes" Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 (S)
937. 2015-01-21 prarado dalyvio statusą Visuomeninis rinkimų komitetas "Visagino protestinis elektoratas už permainas" Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 (S)
938. Visuomeninis rinkimų komitetas "Švari savivalda" Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 (S)
939. Visuomeninio rinkimų komiteto "Švari savivalda" Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė į merus DAIVA KELEČIENĖ (A)
Pretendentai į kandidatus
940. Išsikėlęs Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas SKIRMANTAS MOCKEVIČIUS (S)
941. Išsikėlęs Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas MINDAUGAS FILIPAVIČIUS (S)
942. Išsikėlęs Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas DANGIRDAS MIKŠYS (S)
943. 2015-02-09 prarado dalyvio statusą Pretendentas į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 ZIGMAS PAKALNIŠKIS (S)
944. 2015-01-30 prarado dalyvio statusą Pretendentė į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 DAIVA ŠIDEIKIENĖ (S)
945. 2015-02-09 prarado dalyvio statusą Pretendentas į kandidatus Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 DONATAS JANČARAS (S)
946. 2015-02-02 prarado dalyvio statusą Pretendentas į kandidatus Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 ALBINAS STANKUS (S)
947. Išsikėlusi Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė LAIMUTĖ ŠLAMIENĖ (S)
948. Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas DAINIUS ŠADAUSKIS (S)
949. 2015-01-21 prarado dalyvio statusą Pretendentas į kandidatus Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 ROMUALDAS KAMINSKAS (S)
950. Išsikėlęs Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas VINCAS JASIUKEVIČIUS (S)
951. Išsikėlęs Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VALIUS GRINIUS (S)
952. Išsikėlęs Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ALFREDAS BALSYS (S)
953. Išsikėlęs Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas JULIUS KAZĖNAS (S)
954. Išsikėlęs Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas VYTAUTAS LEKEŠIUS (S)
955. Išsikėlęs Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas JURIJUS SUBOTINAS (S)
956. Išsikėlusi Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė OLGA LUDZIŠ (S)

Savarankiškų dalyvių skaičius:  293
Atstovaujamųjų dalyvių skaičius:  663