Lietuvos centro sąjunga


Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Vienmandatė apygarda **  
1.  Ozolas Romualdas  
2.  Bičkauskas Egidijus Justiniškių (Nr. 7)  
3.  Staniulis Vidmantas Centro (Nr. 13)  
4.  Čaplikas Algis Fabijoniškių (Nr. 5)  
5.  Šileikis Gintaras Vakarinė (Nr. 27)  
6.  Melnikienė Rasa Alytaus (Nr. 30)  
7.  Čiupaila Regimantas Karoliniškių (Nr. 8)  
8.  Sutkus Valdas Žirmūnų (Nr. 4)  
9.  Čepas Vytautas Marių (Nr. 21)  
10.  Šarkus Juozas Lazdijų - Druskininkų (Nr. 71)  
11.  Bogušis Vytautas  
12.  Šavinis Kazimieras Dainų (Nr. 25)  
13.  Daujotienė Audra Danės (Nr. 19)  
14.  Končius Mindaugas Aušros (Nr. 23)  
15.  Matekonienė Jūratė Kalniečių (Nr. 15)  
16.  Garbaravičius Arvydas Žaliakalnio (Nr. 14)  
17.  Kvieskienė Giedrė Naujamiesčio (Nr. 1)  
18.  Plikšnys Arūnas  
19.  Grumadas Arūnas Kauno - Kėdainių (Nr. 65)  
20.  Banevičius Alvydas Šilainių (Nr. 11)  
21.  Trapikas Kęstutis Zarasų - Visagino (Nr. 52)  
22.  Šatas Antanas Prienų (Nr. 67)  
23.  Lazdinis Imantas Varėnos - Eišiškių (Nr. 70)  
24.  Aleksiūnienė Danutė Trakų - Elektrėnų (Nr. 58)  
25.  Stankus Albinas Pajūrio (Nr. 22)  
26.  Trečiokas Kęstutis Telšių (Nr. 40)  
27.  Šimkus Alfonsas Kretingos (Nr. 36)  
28.  Martišauskas Virginijus Šilutės - Pagėgių (Nr. 32)  
29.  Vaitkaitis Feliksas  
30.  Marazas Gintaras Panemunės (Nr. 18)  
31.  Orenienė Ramutė  
32.  Gudaitis Vincas Ramutis Radviliškio (Nr. 44)  
33.  Petrauskas Benediktas Baltijos (Nr. 20)  
34.  Rutkelytė Rūta Antakalnio (Nr. 3)  
35.  Krivickas Ignas Lazdynų (Nr. 9)  
36.  Remeika Rimantas Pakruojo - Joniškio (Nr. 46)  
37.  Masiulionis Sigitas Ukmergės (Nr. 61)  
38.  Fledžinskas Aldis  
39.  Grinkevičius Saulius  
40.  Rutkauskas Petras Ignalinos - Švenčionių (Nr. 53)  
41.  Vyčinas Vytautas Kaišiadorių - Elektrėnų (Nr. 59)  
42.  Katinas Jonas Aukštaitijos (Nr. 28)  
43.  Paškauskas Rimvydas Jonavos (Nr. 60)  
44.  Survila Antanas Nevėžio (Nr. 26)  
45.  Morkis Gintaras Plungės - Rietavo (Nr. 35)  
46.  Kapočius Vincas  
47.  Gedziūnaitė Vilma  
48.  Šmigelskas Vidmantas  
49.  Ramanauskas Vacys Vilniaus - Trakų (Nr. 57)  
50.  Piepalius Stasys  
51.  Panavas Petras  
52.  Drevinskas Petras Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47)  
53.  Zulonas Audronijus Anykščių - Kupiškio (Nr. 49)  
54.  Kameneckienė Danutė  
55.  Povilaitis Romualdas  
56.  Mocevičius Gintas  
57.  Jasevičius Valdemaras Šilalės - Šilutės (Nr. 33)  
58.  Stanionis Robertas Pramonės (Nr. 17)  
59.  Levanas Rimvydas Antanas  
60.  Smailytė Renata  
61.  Žibūda Virgilijus Suvalkijos (Nr. 63)  
62.  Gurklys Povilas  
63.  Balsys Ferdinandas  
64.  Mažeika Juozapas Algirdas  
65.  Ruškuvienė Reimunda  
66.  Štreimikis Montvydas  
67.  Marcinkevičienė Irena  
68.  Ilginienė Adelė  
69.  Viršilas Vytautas  
70.  Zaveckas Juozas  
71.  Lukoševičius Julius  
72.  Rupšienė Regina Šiaulių kaimiškoji (Nr. 45)  
73.  Kriščiūnas Gediminas  
74.  Drevinskas Algirdas Petras  
75.  Čepulis Saulius  
76.  Lašinskas Algirdas  
77.  Markūnas Arūnas  
78.  Giedrikas Vitalis  
79.  Girštautas Gintaras  
80.  Daujotas Linartas Tauragės (Nr. 34)  
81.  Komisarovas Ilja  
82.  Liesys Jonas  
83.  Paleckis Arvydas Utenos (Nr. 51)  
84.  Drešeris Albertas  
85.  Kriukelis Augutis  
86.  Tymukas Augutis  
87.  Vyšniauskienė Danutė  
88.  Laurutis Vincas  
89.  Jurkaitis Pranas  
  Botyrius Vincas Marijampolės (Nr. 29)  
  Eigirdas Eduardas Mažeikių (Nr. 38)  
  Gaižauskas Raimundas Šeškinės (Nr. 6)  
  Gintaras Vladas Rimantas Raseinių (Nr. 42)  
  Matiekus Gediminas Rokiškio (Nr. 50)  
  Michniova Tatjana Naujosios Vilnios (Nr. 10)  
  Pilvelis Juozas Dzūkijos (Nr. 69)  
  Sinskienė Genovaitė Gargždų (Nr. 31)  
  Uža Adolfas Akmenės - Joniškio (Nr. 39)  

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.