Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)


Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Vienmandatė apygarda **  
1.  Landsbergis Vytautas  
2.  Kubilius Andrius Šilalės - Šilutės (Nr. 33)  
3.  Juknevičienė Rasa Lazdynų (Nr. 9)  
4.  Jakučionis Povilas  
5.  Stasiškis Antanas Napoleonas  
6.  Razma Jurgis Karoliniškių (Nr. 8)  
7.  Vidžiūnas Arvydas Šakių (Nr. 64)  
8.  Ažubalis Audronius Fabijoniškių (Nr. 5)  
9.  Nefas Saulius Anykščių - Kupiškio (Nr. 49)  
10.  Degutienė Irena Lazdijų - Druskininkų (Nr. 71)  
11.  Masiulis Kęstutis Šeškinės (Nr. 6)  
12.  Malakauskas Povilas  
13.  Aleknaitė Abramikienė Vilija Tauragės (Nr. 34)  
14.  Sakalauskas Benjaminas  
15.  Sabutis Liudvikas Ignalinos - Švenčionių (Nr. 53)  
16.  Zingeris Emanuelis  
17.  Garbaravičius Ramūnas  
18.  Petrikis Simas Ramutis  
19.  Grušauskas Vytautas  
20.  Račas Antanas  
21.  Kurtinaitis Dobilas  
22.  Didžiokas Rimantas Baltijos (Nr. 20)  
23.  Sadeikienė Joana Danguolė Centro (Nr. 13)  
24.  Kupčinskas Andrius  
25.  Žalimas Dainius  
26.  Krankalis Rimantas  
27.  Laučius Vladimiras  
28.  Kubiliūnas Saulius  
29.  Butkevičius Juozas Telšių (Nr. 40)  
30.  Kupčinskas Rytas Šilainių (Nr. 11)  
31.  Starkevičius Kazys Pramonės (Nr. 17)  
32.  Skokauskienė Auksutė  
33.  Šakalinis Petras Kėdainių (Nr. 43)  
34.  Dijokas Rimantas Utenos (Nr. 51)  
35.  Survila Rimvydas Raimondas Trakų - Elektrėnų (Nr. 58)  
36.  Lygis Danius Širvintų - Vilniaus (Nr. 55)  
37.  Gegužinskas Gintautas Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47)  
38.  Sėjūnas Algimantas Aušros (Nr. 23)  
39.  Cinauskas Vytautas Aleksandras  
40.  Petrošienė Elena Antakalnio (Nr. 3)  
41.  Mikelis Stasys  
42.  Čirba Sigitas  
43.  Švitra Antanas  
44.  Vidūnas Alis  
45.  Alekna Raimundas Aukštaitijos (Nr. 28)  
46.  Petrusevičius Algirdas  
47.  Rastauskas Rolandas  
48.  Jackūnas Žibartas Juozas  
49.  Slavickas Sigitas  
50.  Senvaitis Valerijonas  
51.  Suncovienė Ona  
52.  Tamulis Henrikas  
53.  Miliauskas Vytas  
54.  Eigirdas Arūnas  
55.  Voverienė Ona  
56.  Čiučelis Algirdas Žirmūnų (Nr. 4)  
57.  Kisielius Vigimantas  
58.  Baužinskas Ramūnas Saulės (Nr. 24)  
59.  Laugalis Victor Vitold Vytautas  
60.  Malkevičius Ričardas  
61.  Vilimas Vladas Kauno - Kėdainių (Nr. 65)  
62.  Pupinis Edmundas  
63.  Andriuškevičius Alfonsas  
64.  Kavaliauskas Laisvūnas Danės (Nr. 19)  
65.  Matuzas Vitas Nevėžio (Nr. 26)  
66.  Jankauskas Donatas Kauno kaimiškoji (Nr. 66)  
67.  Bubilienė Vincenta Šilutės - Pagėgių (Nr. 32)  
68.  Laužikas Šarūnas  
69.  Blažys Algirdas  
70.  Aleškevičius Ignas Dzūkijos (Nr. 69)  
71.  Platelis Kornelijus  
72.  Daubaraitė Sofija Vilniaus - Trakų (Nr. 57)  
73.  Dautartas Julius  
74.  Kaušinis Saulius  
75.  Urbonas Sigitas Prienų (Nr. 67)  
76.  Damulevičius Vladas  
77.  Jakelis Kęstutis  
78.  Štaras Kęstutis  
79.  Dunauskaitė Jadvyga Akmenės - Joniškio (Nr. 39)  
80.  Šalčius Petras Antanas Rokiškio (Nr. 50)  
81.  Pranckūnas Aloyzas Rimgaudas  
82.  Kazakevičius Antanas Juozas Jurbarko (Nr. 62)  
83.  Brogienė Daiva  
84.  Skaistys Audrius  
85.  Raudonius Albinas Pakruojo - Joniškio (Nr. 46)  
86.  Vensas Rimantas  
87.  Barbšys Arūnas  
88.  Šimkūnas Vytautas Kelmės (Nr. 41)  
89.  Domarkas Rimundas  
90.  Čereška Vytautas  
91.  Andrėnas Alvydas  
92.  Vaitkus Algimantas Naujosios Vilnios (Nr. 10)  
93.  Gailienė Virginija Kalniečių (Nr. 15)  
94.  Jasiukevičius Vincas  
95.  Lapukienė Elvyra Valerija  
96.  Kuodis Aloyzas  
97.  Žalienė Valerija  
98.  Butkevičius Gintaras  
99.  Gestautas Petras Pranas  
100.  Alkinaitė Birutė  
101.  Laurutis Algimantas Ambraziejus  
102.  Jonuška Alfredas  
103.  Didžgalvis Rimantas  
104.  Valevičiūtė Alma  
105.  Markevičius Valentinas  
106.  Pocius Ričardas Visvaldas  
107.  Raklevičius Algirdas Juozas  
108.  Baltušis Rimtas  
109.  Pavilonis Petras  
110.  Kažemėkaitė Birutė  
111.  Jankauskas Evaldas  
112.  Kartanas Remigijus  
113.  Šilanskas Juozas  
114.  Svečiulis Jonas  
115.  Gasiliauskas Stasys  
116.  Levickas Antanas  
117.  Čirienė Rasa  
118.  Vrubliauskas Algirdas  
119.  Žiemys Rimvydas  
120.  Stanienė Laimutė  
121.  Lagunavičius Antanas  
122.  Čiuplys Saulius  
123.  Kuneikienė Gražutė  
124.  Paulius Klemensas  
125.  Grainys Ričardas  
126.  Venckūnas Vytautas  
127.  Galevskienė Alė Viktorija  
128.  Sudnickas Tadas  
129.  Vasiliauskas Jonas  
  Antanavičienė Ona Jonavos (Nr. 60)  

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.