2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Atnaujinta - 2004 10 31, 12:00
Išrinktų Seimo narių pasiskirstymas pagal partijas
Statistika apie Seimo narius

Išrinkti Lietuvos Respublikos Seimo nariais 2004 - 2008


Kandidatas Apygarda Partijos, koalicijos pavadinimas
Nr. Pavadinimas
Irena DEGUTIENĖ 1 Naujamiesčio Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Petras AUŠTREVIČIUS 2 Senamiesčio Liberalų ir centro sąjunga
Andrius KUBILIUS 3 Antakalnio Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Algis ČAPLIKAS 4 Žirmūnų Liberalų ir centro sąjunga
Raimondas ŠUKYS 5 Fabijoniškių Liberalų ir centro sąjunga
Vilija BLINKEVIČIŪTĖ 6 Šeškinės A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Rimantas REMEIKA 7 Justiniškių Liberalų ir centro sąjunga
Danutė BEKINTIENĖ 8 Karoliniškių Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Gintaras STEPONAVIČIUS 9 Lazdynų Liberalų ir centro sąjunga
Jadvyga ZINKEVIČIŪTĖ 10 Naujosios Vilnios Darbo partija
Rimantas Jonas DAGYS 11 Šilainių Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Rytas KUPČINSKAS 12 Aleksoto - Vilijampolės Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Vincė Vaidevutė MARGEVIČIENĖ 13 Centro Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Rasa JUKNEVIČIENĖ 14 Žaliakalnio Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Arimantas DUMČIUS 15 Kalniečių Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Kęstutis GLAVECKAS 16 Dainavos Liberalų ir centro sąjunga
Kazys STARKEVIČIUS 17 Pramonės Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Vida Marija ČIGRIEJIENĖ 18 Panemunės Išsikėlė pats
Vytautas GRUBLIAUSKAS 19 Danės Liberalų ir centro sąjunga
Antanas BOSAS 20 Baltijos Darbo partija
Vaclav STANKEVIČ 21 Marių A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Raimundas PALAITIS 22 Pajūrio Liberalų ir centro sąjunga
Edvardas ŽAKARIS 23 Aušros A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Rimantas BAŠYS 24 Saulės Darbo partija
Valerijus SIMULIK 25 Dainų A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Julius DAUTARTAS 26 Nevėžio Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Gintaras ŠILEIKIS 27 Vakarinė Liberalų ir centro sąjunga
Alfredas PEKELIŪNAS 28 Aukštaitijos Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Algis RIMAS 29 Marijampolės A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Julius SABATAUSKAS 30 Alytaus Išsikėlė pats
Petras GRAŽULIS 31 Gargždų Išsikėlė pats
Audrius ENDZINAS 32 Šilutės - Pagėgių Išsikėlė pats
Zigmantas BALČYTIS*** 33 Šilalės - Šilutės A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Vaclovas KARBAUSKIS 34 Tauragės A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Jonas JAGMINAS 35 Plungės - Rietavo Darbo partija
Virginijus DOMARKAS 36 Kretingos Darbo partija
Audronė PITRĖNIENĖ 37 Skuodo - Mažeikių Darbo partija
Romas VENCLOVAS 38 Mažeikių Darbo partija
Saulius BUCEVIČIUS 39 Akmenės - Joniškio Darbo partija
Valentinas BUKAUSKAS 40 Telšių Darbo partija
Zenonas MIKUTIS 41 Kelmės Darbo partija
Gintautas MIKOLAITIS 42 Raseinių A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Viktor USPASKICH*** 43 Kėdainių Darbo partija
Zita ŽVIKIENĖ 44 Radviliškio Darbo partija
Rima BAŠKIENĖ 45 Šiaulių kaimiškoji Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Jonas JUOZAPAITIS 46 Pakruojo - Joniškio A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Antanas MATULAS 47 Pasvalio - Panevėžio Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Viktoras RINKEVIČIUS 48 Biržų - Kupiškio Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Vytautas GALVONAS 49 Anykščių - Kupiškio Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Vytautas SAULIS 50 Rokiškio A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Edmundas PUPINIS 51 Utenos Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Manfredas ŽYMANTAS 52 Zarasų - Visagino Darbo partija
Česlovas JURŠĖNAS 53 Ignalinos - Švenčionių A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Kazimira Danutė PRUNSKIENĖ 54 Molėtų - Švenčionių Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Leokadija POČIKOVSKA 55 Širvintų - Vilniaus Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Valdemar TOMAŠEVSKI*** 56 Vilniaus - Šalčininkų Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Vladimiras VOLČIOK 57 Vilniaus - Trakų Darbo partija
Dangutė MIKUTIENĖ 58 Trakų - Elektrėnų Išsikėlė pats
Bronius BRADAUSKAS 59 Kaišiadorių - Elektrėnų A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Juozas JARUŠEVIČIUS 60 Jonavos Darbo partija
Julius VESELKA 61 Ukmergės Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Saulius LAPĖNAS 62 Jurbarko Liberalų ir centro sąjunga
Vytautas Sigitas DRAUGELIS 63 Suvalkijos Darbo partija
Jonas RAMONAS 64 Šakių Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Viktoras MUNTIANAS 65 Kauno - Kėdainių Darbo partija
Donatas JANKAUSKAS 66 Kauno kaimiškoji Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Juozas PALIONIS*** 67 Prienų A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Algirdas BUTKEVIČIUS*** 68 Vilkaviškio A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Algirdas VRUBLIAUSKAS 69 Dzūkijos Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Algis KAŠĖTA 70 Varėnos - Eišiškių Liberalų ir centro sąjunga
Justinas KAROSAS 71 Lazdijų - Druskininkų A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Remigijus AČAS   Daugiamandatė Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Vilija ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Audronius AŽUBALIS   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Aldona BALSIENĖ   Daugiamandatė Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Andrius BARANAUSKAS   Daugiamandatė Darbo partija
Kazys BOBELIS   Daugiamandatė Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Vytautas BOGUŠIS   Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Violeta BOREIKIENĖ   Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Gintautas BUŽINSKAS   Daugiamandatė Darbo partija
Vytautas ČEPAS   Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Kęstutis DAUKŠYS   Daugiamandatė Darbo partija
Ramūnas GARBARAVIČIUS   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Aidas GEDVILAS   Daugiamandatė Darbo partija
Vydas GEDVILAS   Daugiamandatė Darbo partija
Saulius GIRDAUSKAS   Daugiamandatė Darbo partija
Loreta GRAUŽINIENĖ   Daugiamandatė Darbo partija
Algirdas IVANAUSKAS   Daugiamandatė Darbo partija
Gediminas JAKAVONIS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Povilas JAKUČIONIS   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Gediminas KIRKILAS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Egidijus KLUMBYS   Daugiamandatė Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Romualda KŠANIENĖ   Daugiamandatė Darbo partija
Arminas LYDEKA   Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Jonas LIONGINAS   Daugiamandatė Darbo partija
Vilma MARTINKAITIENĖ   Daugiamandatė Darbo partija
Eligijus MASIULIS   Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Algimantas MATULEVIČIUS   Daugiamandatė Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Valentinas MAZURONIS   Daugiamandatė Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Stasys MIKELIS   Daugiamandatė Darbo partija
Laima MOGENIENĖ   Daugiamandatė Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Algirdas MONKEVIČIUS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Vytas NAVICKAS   Daugiamandatė Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Juozas OLEKAS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Vladimir ORECHOV   Daugiamandatė Darbo partija
Skirmantas PABEDINSKAS   Daugiamandatė Darbo partija
Žilvinas PADAIGA   Daugiamandatė Darbo partija
Algirdas PALECKIS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Artūras PAULAUSKAS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Bronius PAUŽA   Daugiamandatė Darbo partija
Marija Aušrinė PAVILIONIENĖ   Daugiamandatė Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Rolandas PAVILIONIS   Daugiamandatė Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Saulius PEČELIŪNAS   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Milda PETRAUSKIENĖ   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Vladimiras PRUDNIKOVAS   Daugiamandatė Darbo partija
Jurgis RAZMA   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Bronis ROPĖ   Daugiamandatė Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Liudvikas SABUTIS   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Alvydas SADECKAS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Algimantas SALAMAKINAS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Albertas SEREIKA   Daugiamandatė Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Algirdas SYSAS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Artūras SKARDŽIUS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Rimantas SMETONA   Daugiamandatė Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Antanas Napoleonas STASIŠKIS   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Nijolė STEIBLIENĖ   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Irena ŠIAULIENĖ   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Viačeslav ŠKIL   Daugiamandatė Darbo partija
Dalia TEIŠERSKYTĖ   Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Rimvydas TURČINSKAS   Daugiamandatė Darbo partija
Antanas VALIONIS   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Egidijus VAREIKIS   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Vilija VERTELIENĖ   Daugiamandatė Darbo partija
Birutė VĖSAITĖ   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Pranas VILKAS   Daugiamandatė Darbo partija
Ramunė VISOCKYTĖ   Daugiamandatė Darbo partija
Emanuelis ZINGERIS   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Artūras ZUOKAS   Daugiamandatė Liberalų ir centro sąjunga
Roma ŽAKAITIENĖ   Daugiamandatė A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Vidmantas ŽIEMELIS   Daugiamandatė Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Henrikas ŽUKAUSKAS   Daugiamandatė Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Pastaba. *** - Vienmandatėse apygardose išrinkti pirmame rate.