2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Atnaujinta - 2004 11 08, 10:33

Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga

Atnaujinti
Partija registruota savarankišku politinės kampanijos dalyviu.
Sprendimas - Nr.290, 2004.09.20.
Iškelti kandidatai
Numeris
sąraše
Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1 Kazimira Danutė PRUNSKIENĖ 54. Molėtų - Švenčionių
2 Kazys BOBELIS 29. Marijampolės
3 Jonas RAMONAS 64. Šakių
4 Laima MOGENIENĖ 11. Šilainių
5 Bronis ROPĖ  
6 Vytas NAVICKAS 1. Naujamiesčio
7 Bronius MARKAUSKAS 31. Gargždų
8 Aldona STAPONKIENĖ 19. Danės
9 Algirdas GAIŽUTIS  
10 Kazys SIVICKIS  
11 Viktoras RINKEVIČIUS 48. Biržų - Kupiškio
12 Gema UMBRASIENĖ 26. Nevėžio
13 Romualdas GRIGAS 8. Karoliniškių
14 Irina ROZOVA 21. Marių
15 Jonas PURVANECKAS 55. Širvintų - Vilniaus
16 Rima BAŠKIENĖ 45. Šiaulių kaimiškoji
17 Jonas JARUTIS  
18 Andriejus STANČIKAS 35. Plungės - Rietavo
19 Alfredas PEKELIŪNAS 28. Aukštaitijos
20 Zenonas BUIVYDAS 24. Saulės
21 Rimantas SMETONA 7. Justiniškių
22 Zita SOROKIENĖ 62. Jurbarko
23 Bronislovas LIUTKUS  
24 Rimantas KUMPIS 52. Zarasų - Visagino
25 Guoda BUROKIENĖ  
26 Jonas POVILAITIS 44. Radviliškio
27 Genovaitė KIMBRIENĖ 32. Šilutės - Pagėgių
28 Regina Ona SIRUSIENĖ 66. Kauno kaimiškoji
29 Virginijus ŠMIGELSKAS 10. Naujosios Vilnios
30 Gintaras GRINIUS 13. Centro
31 Gedeminas MERKEVIČIUS  
32 Rimantas MAČIULAITIS 22. Pajūrio
33 Albertas AMŠIEJUS 70. Varėnos - Eišiškių
34 Aldona Marija MAŽYLIENĖ 27. Vakarinė
35 Zenonas AKRAMAVIČIUS 50. Rokiškio
36 Angelė KAUŠYLIENĖ  
37 Jonas VILIONIS 67. Prienų
38 Kęstutis BALAŠAITIS 34. Tauragės
39 Juozas JUCAITIS  
40 Rimantė MISIŪNIENĖ 46. Pakruojo - Joniškio
41 Romas MAJAUSKAS 65. Kauno - Kėdainių
42 Žilvinas VAICEKAUSKAS 5. Fabijoniškių
43 Antanas BAURA 49. Anykščių - Kupiškio
44 Algirdas JASELIŪNAS 30. Alytaus
45 Janė VEIGNERIENĖ 23. Aušros
46 Tamara LOCHANKINA 20. Baltijos
47 Gražina DRĖMAITĖ 2. Senamiesčio
48 Vitalė VINICKIENĖ 58. Trakų - Elektrėnų
49 Donatas BOTYRIUS  
50 Edmundas ADOMAVIČIUS  
51 Leonas APŠEGA  
52 Arūnas RIMKUS 60. Jonavos
53 Vytas ŠIMONĖLIS  
54 Aloyzas ZAIRYS  
55 Ričardas KRANAUSKAS 40. Telšių
56 Vaidotas PRUNSKUS  
57 Algirdas KOPŪSTAS  
58 Kazimieras NAUSĖDA 18. Panemunės
59 Vladas LINKEVIČIUS 47. Pasvalio - Panevėžio
60 Loreta BOSIENĖ  
61 Eduardas BRAZYS  
62 Angelė NARBUTIENĖ  
63 Balys BARONIŪNAS 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
64 Virginijus PLIUSKYS 71. Lazdijų - Druskininkų
65 Leonas MITKUS 37. Skuodo - Mažeikių
66 Stasys GRIGALIŪNAS 25. Dainų
67 Antanas ŠIDLAUSKAS 39. Akmenės - Joniškio
68 Janina GAIDŽIŪNAITĖ  
69 Valentinas GENYS  
70 Irena JACIŪNIENĖ  
71 Albertas JUSAS 69. Dzūkijos
72 Vilma DAUKŠIENĖ  
73 Stefanija PETKIENĖ 33. Šilalės - Šilutės
74 Bronislava ŠOSTUCHIENĖ  
75 Danguolė Marija PECKUVIENĖ 42. Raseinių
76 Adolfas Povilas ZAMALAITIS 17. Pramonės
77 Aivaras VENSLAUSKAS 15. Kalniečių
78 Vytautas KARČIAUSKAS  
79 Stasys ŽLIOBA  
80 Kęstutis LEVICKIS 41. Kelmės
81 Juozas VABUOLAS  
82 Klemas SOBUTAS 38. Mažeikių
83 Zita RAMOŠKIENĖ 51. Utenos
84 Virginija APANAVIČIENĖ 3. Antakalnio
85 Angelė RUDŽIANSKAITĖ 16. Dainavos
86 Olegas TURENKO 56. Vilniaus - Šalčininkų
87 Virgilijus POZINGIS  
88 Tatjana JASINSKAJA 4. Žirmūnų
90 Rasita PALUBINSKIENĖ 6. Šeškinės
91 Violeta VAICEKAUSKIENĖ  
92 Dalia JURGAITIENĖ  
93 Lina HELSTEIN 12. Aleksoto - Vilijampolės
94 Jonas KUZMINSKAS  
95 Nijolė ŠEREIKIENĖ  
96 Sergej MONACHOV  
97 Vida JAKIŪNAITĖ 9. Lazdynų
98 Petras Aleksas VIRKŠTIS  
99 Petras BARŠAUSKAS  
100 Viačeslav KARMANOV  
101 Vytautas SLABYS  
102 Jonas SIMINKEVIČIUS  
103 Rimantas JASIŪNAS  
104 Elva DRUKTENIENĖ  
105 Rimantas GRAMAS  
106 Remigijus ČIRBA  
107 Gintaris PETRĖNAS  
108 Tatjana ŽEBERSKIENĖ  
109 Marijonas MITKUS  
110 Kristina BRIEDIENĖ  
111 Laimė Teresė RAMONIENĖ  
112 Ana MILIAUSKIENĖ  
113 Genė ŽILINSKIENĖ  
114 Liudmila ZABAVSKAJA  
115 Jonas GEDMINAS  
116 Lijana SATKŪNIENĖ  

Partijų sąrašas