2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Atnaujinta - 2004 11 08, 10:33

Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)

Atnaujinti
Partija registruota savarankišku politinės kampanijos dalyviu.
Sprendimas - Nr.220, 2004.09.16.
Iškelti kandidatai
Numeris
sąraše
Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1 Andrius KUBILIUS 3. Antakalnio
2 Rasa JUKNEVIČIENĖ 14. Žaliakalnio
3 Jurgis RAZMA 2. Senamiesčio
4 Irena DEGUTIENĖ 1. Naujamiesčio
5 Povilas JAKUČIONIS  
6 Audronius AŽUBALIS 6. Šeškinės
7 Ramūnas GARBARAVIČIUS  
8 Rimantas Jonas DAGYS 11. Šilainių
9 Vilija ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ 4. Žirmūnų
10 Antanas MATULAS 47. Pasvalio - Panevėžio
11 Birutė KAŽEMĖKAITĖ 63. Suvalkijos
12 Antanas Napoleonas STASIŠKIS  
13 Kazys STARKEVIČIUS 17. Pramonės
14 Rytas KUPČINSKAS 12. Aleksoto - Vilijampolės
15 Vidmantas ŽIEMELIS  
16 Egidijus VAREIKIS 16. Dainavos
17 Petras RAGAUSKAS 29. Marijampolės
18 Raimundas ALEKNA 71. Lazdijų - Druskininkų
19 Vitas MATUZAS  
20 Emanuelis ZINGERIS 18. Panemunės
21 Vytautas MOCKUS 48. Biržų - Kupiškio
22 Arimantas DUMČIUS 15. Kalniečių
23 Artūras VAZBYS 20. Baltijos
24 Liudvikas SABUTIS 67. Prienų
25 Petras MUSTEIKIS 10. Naujosios Vilnios
26 Vilius NAVICKAS 54. Molėtų - Švenčionių
27 Vytautas MASIULIS  
28 Saulius PEČELIŪNAS 42. Raseinių
29 Valentinas Pranas MILAKNIS  
30 Vida AUGUSTINIENĖ 60. Jonavos
31 Edvardas STRONČIKAS  
32 Edmundas PUPINIS 51. Utenos
33 Julius DAUTARTAS 26. Nevėžio
34 Rimantas DIJOKAS  
35 Gediminas JAUNIUS 35. Plungės - Rietavo
36 Andrius KUPČINSKAS  
37 Arimantas DRAGŪNEVIČIUS  
38 Donatas JANKAUSKAS 66. Kauno kaimiškoji
39 Dobilas KURTINAITIS 30. Alytaus
40 Vincė Vaidevutė MARGEVIČIENĖ 13. Centro
41 Algirdas VRUBLIAUSKAS 69. Dzūkijos
42 Arvydas ANUŠAUSKAS 33. Šilalės - Šilutės
43 Aloyzas JUODIS  
44 Algirdas ČIUČELIS  
45 Violeta GRIGIENĖ  
46 Jonas NOVOGRECKIS 45. Šiaulių kaimiškoji
47 Vytautas PLENTA  
48 Valerija ŽALIENĖ 36. Kretingos
49 Auksutė SKOKAUSKIENĖ  
50 Sigutis OBELEVIČIUS 49. Anykščių - Kupiškio
51 Jonas JURGELIŪNAS 46. Pakruojo - Joniškio
52 Birutė Marija PAPLAUSKIENĖ 23. Aušros
53 Pranas JACIUNSKAS  
54 Vitolis JANUŠEVIČIUS 44. Radviliškio
55 Vilhelm HAASE  
56 Juozas STANĖNAS 57. Vilniaus - Trakų
57 Vanda JUKNEVIČIENĖ  
58 Rimundas DOMARKAS  
59 Vladas DAMULEVIČIUS  
60 Jadvyga DUNAUSKAITĖ 39. Akmenės - Joniškio
61 Renaldas SIMĖNAS  
62 Darius BREDELIS 34. Tauragės
63 Elvyra Valerija LAPUKIENĖ  
64 Danutė BEKINTIENĖ 8. Karoliniškių
65 Jonas BARTKUS 24. Saulės
66 Naglis PUTEIKIS 19. Danės
68 Aldona DOBROVOLSKIENĖ 58. Trakų - Elektrėnų
69 Rimantas GRICIUS 38. Mažeikių
70 Vytautas ŠIMKŪNAS 41. Kelmės
71 Petras GRECEVIČIUS 22. Pajūrio
72 Janina GALIAUSKIENĖ 61. Ukmergės
73 Jonas BIELSKIS 65. Kauno - Kėdainių
74 Vidmantas ŽILIUS 56. Vilniaus - Šalčininkų
75 Arūnas EIGIRDAS  
76 Alfreda TAMOŠEVIČIENĖ  
77 Irena PALIONIENĖ  
78 Kęstutis TRAŠKEVIČIUS  
79 Valdas PILECKAS  
80 Rimantas JUREVIČIUS  
81 Bronius BUČELIS  
82 Jonas MARKAUSKAS  
83 Ričardas MALKEVIČIUS  
84 Saulius KAUŠINIS  
85 Kęstutis TURONIS  
86 Rima RAKAUSKIENĖ  
87 Aušra ŽALYTĖ  
88 Adolfas Antanas BALUTIS  
89 Juozas ŠILANSKAS  
90 Audrius KAMPAS  
91 Vytautas UZNYS  
92 Algirdas Juozas SAKALAUSKAS  
93 Nijolė RAGAUSKIENĖ  
94 Juozas SAVICKAS  
95 Vytas JAZEPČIKAS  
96 Maurikijus GRĖBLIŪNAS  
  Vytautas Ričardas BAČKIS 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
  Raimundas LATAKAS 37. Skuodo - Mažeikių
  Algis STRELČIŪNAS 9. Lazdynų
  Petras Antanas ŠALČIUS 50. Rokiškio
  Arvydas VIDŽIŪNAS 64. Šakių

Partijų sąrašas