2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Atnaujinta - 2004 11 08, 10:33

Liberalų ir centro sąjunga

Atnaujinti
Partija registruota savarankišku politinės kampanijos dalyviu.
Sprendimas - Nr.209, 2004.09.16.
Iškelti kandidatai
Numeris
sąraše
Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1 Petras AUŠTREVIČIUS 2. Senamiesčio
2 Artūras ZUOKAS 43. Kėdainių
3 Kęstutis GLAVECKAS 16. Dainavos
4 Eligijus MASIULIS 21. Marių
5 Vytautas BOGUŠIS 55. Širvintų - Vilniaus
6 Algis ČAPLIKAS 4. Žirmūnų
7 Gintaras STEPONAVIČIUS 9. Lazdynų
8 Violeta BOREIKIENĖ 17. Pramonės
9 Antanas KLIUNKA  
10 Dalia TEIŠERSKYTĖ 14. Žaliakalnio
11 Vytautas ČEPAS 20. Baltijos
12 Raimondas ŠUKYS 5. Fabijoniškių
13 Regimantas ČIUPAILA 61. Ukmergės
14 Žilvinas ŠILGALIS 40. Telšių
15 Jonas KATINAS 28. Aukštaitijos
16 Klemensas RIMŠELIS 13. Centro
17 Rimantas REMEIKA 7. Justiniškių
18 Algirdas GRICIUS 1. Naujamiesčio
19 Snieguolė Margarita MATONIENĖ  
20 Gintaras ŠILEIKIS 27. Vakarinė
21 Algis KAŠĖTA 70. Varėnos - Eišiškių
22 Ilona STULPINIENĖ 45. Šiaulių kaimiškoji
23 Gintautas BABRAVIČIUS 3. Antakalnio
24 Kazimieras ŠAVINIS 24. Saulės
25 Saulius LAPĖNAS 62. Jurbarko
26 Virginijus MARTIŠAUSKAS 32. Šilutės - Pagėgių
27 Artūras MELIANAS 10. Naujosios Vilnios
28 Vida RAMAŠKIENĖ  
29 Vaclovas VINGRAS 23. Aušros
30 Erikas TAMAŠAUSKAS 11. Šilainių
31 Andrius ROMANOVSKIS  
32 Vitas KARČIAUSKAS 67. Prienų
33 Audrius KLIŠONIS 35. Plungės - Rietavo
34 Stasys KRUŽINAUSKAS 68. Vilkaviškio
35 Alvydas BANEVIČIUS 65. Kauno - Kėdainių
36 Raimundas PALAITIS 22. Pajūrio
37 Audra DAUJOTIENĖ  
38 Arminas LYDEKA 8. Karoliniškių
39 Marcijonas URMONAS 46. Pakruojo - Joniškio
40 Juozas MATULEVIČIUS 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
41 Vidmantas ADOMONIS  
42 Gediminas BUDNIKAS 12. Aleksoto - Vilijampolės
43 Jonas ČEKUOLIS 60. Jonavos
44 Gediminas MATIEKUS 50. Rokiškio
45 Dalia ŠTRAUPAITĖ 52. Zarasų - Visagino
46 Kęstutis TRAPIKAS 53. Ignalinos - Švenčionių
47 Jonas JUČAS 15. Kalniečių
48 Arvydas AUGONIS  
49 Romanas Algimantas SEDLICKAS 18. Panemunės
50 Antanas MARTUSEVIČIUS  
51 Giedrė KVIESKIENĖ  
52 Regina LOPIENĖ  
53 Stasė ČUPKOVIENĖ 38. Mažeikių
54 Laimontas DINIUS 25. Dainų
55 Virgilijus ŽIBŪDA 29. Marijampolės
56 Adelė ECHODIENĖ  
57 Vytautas KARALIŪNAS 36. Kretingos
58 Apolinaras NICIUS 39. Akmenės - Joniškio
59 Albinas KUNCEVIČIUS  
60 Leonas GRIGALIŪNAS  
61 Vytautas GRUBLIAUSKAS 19. Danės
62 Kęstutis SLAVINSKAS 48. Biržų - Kupiškio
63 Gediminas DAUKŠYS  
64 Gediminas JEGELEVIČIUS  
65 Mindaugas KUKLIERIUS 66. Kauno kaimiškoji
66 Vincas LAURUTIS  
67 Ramūnas VYŽINTAS 26. Nevėžio
68 Aida PODINSKAITĖ  
69 Vytautas VYČINAS  
70 Dainius PŪRAS  
71 Saulius GRINKEVIČIUS  
72 Sofija MATAREVIČ  
73 Genovaitė SINSKIENĖ  
74 Gediminas STAUGAITIS  
75 Benediktas PETRAUSKAS  
76 Arvydas ŠVIRMICKAS  
77 Vytis VALATKA  
78 Kęstutis MILIAUSKAS  
79 Arūnas GENDROLIUS 34. Tauragės
80 Gediminas AVĖNAS  
81 Zenonas KUZBORSKIS  
82 Liongina JUOZAITIENĖ  
83 Osvaldas MARKEVIČIUS  
84 Jonas LIESYS 58. Trakų - Elektrėnų
85 Roza DIMENTOVA  
86 Zenonas BAUBONIS  
87 Juozas ARMANAVIČIUS  
88 Kęstutis BILIUS 41. Kelmės
89 Jonas VARKALYS  
90 Ventautas KARALIUS 54. Molėtų - Švenčionių
91 Vincas KAPOČIUS  
92 Romas PIVORAS  
93 Romas GIEDRAITIS  
94 Gintautas VAITKEVIČIUS  
95 Vytautas DABRUKAS  
96 Zenonas PUKĖNAS  
97 Vidmantas DONIELA 37. Skuodo - Mažeikių
98 Algimantas NEVERDAUSKAS  
99 Vidmantas MARTIKONIS  
100 Janina PETRIKIENĖ  
101 Gintaras Steponas VYŠNIAUSKAS  
102 Judita SIMONAVIČIŪTĖ  
103 Jonas DUNGVECKIS  
104 Valerija VEČERSKIENĖ  
105 Rytis GIEDRAITIS  
106 Kęstutis NĖNIUS  
107 Rimantas PACEVIČIUS  
108 Viliutė LOBAČIUVIENĖ  
109 Dalius NEŠUKAITIS  
110 Petras JURGILAS  
111 Sigitas KVEDARAS  
112 Rita LIDŽIŪTĖ  
113 Eglė PELIENĖ  
114 Algirdas LIAUDANSKIS  
115 Alfonsas MACIUKEVIČIUS  
116 Vytautas STALMOKAS  
117 Stanislovas ŠRIŪBĖNAS  
118 Irena TURKEVIČIENĖ  
119 Juozas KNIUKŠTA  
120 Sigitas BILEVIČIUS  
121 Jonas UNGULAITIS  
122 Kęstutis KRASAUSKAS  
123 Danguolė BALSĖ  
124 Eugenija TRAINIENĖ  
125 Vytautas TURONIS  
126 Dangeras ALEKSANDROVAS  
127 Antanas ČESNULEVIČIUS  
128 Arūnas KAPSEVIČIUS  
129 Remigijus OSAUSKAS  
130 Aidas Feliksas PALUBINSKAS 31. Gargždų
131 Vytautas DIČIŪNAS  
132 Rimantas TARAŠKEVIČIUS  
133 Arvydas GARBARAVIČIUS  
134 Antanas GUSTAITIS  
135 Valdas KAZLAS  
136 Vytautas RAČKAUSKAS  
137 Algirdas PEČIULIS  
138 Kęstutis VAITUKAITIS  
139 Arvydas JAKAS  
140 Algimantas VAKARINAS  
141 Eugenijus GENTVILAS  

Partijų sąrašas