2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Atnaujinta - 2004 11 08, 10:32

Lietuvos lenkų rinkimų akcija

Atnaujinti
Partija registruota savarankišku politinės kampanijos dalyviu.
Sprendimas - Nr.358, 2004.09.21.
Iškelti kandidatai
Numeris
sąraše
Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1 Valdemar TOMAŠEVSKI 56. Vilniaus - Šalčininkų
2 Sergej DMITRIJEV  
3 Michal MACKEVIČ  
4 Tatjana VOJEIKA  
5 Gabriel Jan MINCEVIČ 10. Naujosios Vilnios
6 Juzef KVETKOVSKIJ 2. Senamiesčio
7 Marija JĖČIUVIENĖ  
8 Tadeuš ANDŽEJEVSKI 1. Naujamiesčio
9 Nikolajus VOROBJOVAS  
10 Eduard TRUSEVIČ  
11 Vasilij FIODOROV  
12 Leonard TALMONT 70. Varėnos - Eišiškių
13 Leokadija POČIKOVSKA 55. Širvintų - Vilniaus
14 Larisa DMITRIJEVA  
15 Jurgis UTOVKA 20. Baltijos
16 Valentina ALEKSANDROVA  
17 Kristina ZIMINSKA 6. Šeškinės
18 Larisa SLIESAREVA  
19 Zbignev JEDINSKIJ 54. Molėtų - Švenčionių
20 Henrik JANKOVSKI  
21 Aleksandr BARVENOV  
22 Boleslav DAŠKEVIČ  
23 Nikolajus MANANIKOVAS  
24 Stefan SVIETLIKOVSKI  
25 Zdzislav PALEVIČ  
26 Nikolajus ŠALKOVSKIS  
27 Teresa PARAMONOVA  
28 Jan SINICKI  
29 Francišek ŽEROMSKIJ  
30 Pavel BELIK  
31 Josif RYBAK  
32 Ivan STASEVIČ  
33 Marija REKST  
34 Vladimir KUDIN  
35 Tadeuš LAVRYNOVIČ 7. Justiniškių
36 Irena NARKEVIČ 5. Fabijoniškių
37 Ana LEVŠUNOVA  
38 Jurij BARKOVSKIJ  
39 Tatjana VIŠNEVSKAJA  
40 Tadeuš TUČKOVSKI  
41 Jurijus KONEVAS  
42 Vanda ČUDOTVOROVA  
43 Mečislav PALEVIČ 71. Lazdijų - Druskininkų
44 Tatjana STROKUN  
45 Marian GRYDZIUŠKO  
46 Edita VALUJEVIČ  
47 Ela KANAITĖ  
48 Teresa SOLOVJOVA  
49 Gennadij PINCHASEVIČ  
50 Tatjana MARKOVA  
51 Anton Feliks STANKEVIČ  
52 Margarita BELOVA  
53 Juzef ZIMINSKI  
54 Tadeuš GRIGOROVIČ  
55 Marija KORKUT  
56 Vasilij KARPOVIČ  
57 Mečislavas ZAIKOVSKIS  
58 Vladislav VOINIČ 4. Žirmūnų
59 Janina BELANOVA 53. Ignalinos - Švenčionių
60 Bernard AVLASEVIČ  
61 Romuald GŽYBOVSKI  
62 Voitechas ŠILKA  
63 Edita TAMOŠIŪNAITĖ  
64 Zbignev Edvard STVOL  
65 Zbignev MATIJAUSKAS  
66 Genadij TĖVEL  
67 Jaroslav NARKEVIČ 57. Vilniaus - Trakų
68 Aleksandr STANKEVIČ  
69 Lilija ANDRUŠKEVIČ  
70 Janina ZENKIEVIČ  
71 Zygmund JASVIN  
72 Danutė RALOVEC  
73 Lucija AUZIAK  
74 Jadvyga KOVALEVSKA  
75 Ježi IVANČ  
76 Helena VERSOCKIENĖ  
77 Edmund ŠOT 3. Antakalnio
78 Liudmila ZACHAROVA  
79 Valerijus JAGLINSKIS  
80 Stanislav ADAMAITIS  
81 Halina ANTROPIK  
82 Marija ZECHAR  
83 Zigmund MARCYNKEVIČ  
84 Mažena MATUIZO  
85 Vaclava IVANOVSKAJA  
86 Jan VITOVIČ  
87 Tadeuš ALIANCEVIČ  
88 Valdemar VIŠNEVSKI  
89 Vladislav LAVRINOVIČ  
90 Miroslav BOGDIUN  
91 Jaroslav KAMINSKI 9. Lazdynų
92 Henrich PEŠKO 8. Karoliniškių
93 Anton ŠOSTKO  
94 Edvard ZAKŠEVSKIJ  
95 Česlava APOLEVIČ  
96 Tadeuš AŠKELIANEC  
97 Anton BANDALEVIČ  
98 Vaclava BANIUKEVIČ  
99 Josif BOCEVIČ  
100 Stanislav BOROŠKO  
101 Michail BORTKEVIČ  
102 Mečislav BORUSEVIČ  
103 Mečislav ČERNIAVSKIJ  
104 Kristina GERASIMOVIČ  
105 Genrik GERULSKIJ  
106 Marija GOLUBOVSKA  
107 Sofija GRIAZNOVA  
108 Valerijus IVAŠKA  
109 Michal JANČEVSKI  
110 Pranas JELENSKAS  
111 Leonard KLIMOVIČ 58. Trakų - Elektrėnų
112 Ana KOTVICKA  
113 Tadeuš KULAKOVSKI  
114 Jan KRASOVSKIJ  
115 Marija MATIULEVIČ  
116 Marjan NARUNEC  
117 Stefan ORŠEVSKI  
118 Tadeušas PAVLOVSKIS  
119 Tadeuš PETKEVIČ  
120 Eduard PUNCEVIČ  
121 Janina RAVICKIENĖ  
122 Leonarda SAPKEVIČ  
123 Vlodzimiež SIPOVIČ  
124 Veslav STARIKOVIČ  
125 Rimantas STOČKUS  
126 Česlava STUPENKO  
127 Tadeuš ZIMINSKI  
128 Andrej ŽABELOVIČ  

Partijų sąrašas