Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Nuosaikiųjų konservatorių sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas vienmandačių apygardų ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
1 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Rinkiminis
   reitingas
 2 
Partinis
   reitingas
 3 
Reitingo
   balai
 4 
1.   Vagnorius Gediminas  1.   16964  1180   20017520 
2.   Visokavičienė Birutė Teodora  4.   10436  1123   11719628 
3.   Šedbaras Stasys  2.   9208  1161   10690488 
4.   Pleikys Rimantas  3.   8428  1142   9624776 
5.   Skrebys Kęstutis  5.   7471  1104   8247984 
6.   Pakalniškis Vytautas  8.   5749  1047   6019203 
7.   Balsienė Aldona  6.   5529  1085   5998965 
8.   Gerulaitis Viktoras  10.   4122  1009   4159098 
9.   Ramonas Jonas  7.   3816  1066   4067856 
10.   Bartkus Alfonsas  9.   3272  1028   3363616 
11.   Kunevičienė Elvyra Janina  12.   1502  971   1458442 
12.   Pilipauskas Albinas  11.   864  990   855360 
13.   Žvaliauskas Algis  13.   224  952   213248 
14.   Brazauskienė Rūta  14.   180  933   167940 
15.   Meškauskienė Jovita  15.   161  914   147154 
16.   Vaišnoras Alfonsas  18.   154  857   131978 
17.   Katkevičius Vladas  20.   158  819   129402 
18.   Josas Tomas  19.   137  838   114806 
19.   Listavičius Juozas  16.   120  895   107400 
20.   Mocartas Jonas  17.   116  876   101616 
21.   Krupavičienė Kristina  21.   112  800   89600 
22.   Paleckis Algirdas  35.   158  534   84372 
23.   Velička Algimantas  32.   113  591   66783 
24.   Žiogas Jaunius  24.   87  743   64641 
25.   Lankauskas Alfredas  22.   76  781   59356 
26.   Džiugelis Vilhelmas  27.   76  686   52136 
27.   Iljina Danuta  41.   75  420   31500 
28.   Klimas Vitas  50.   84  249   20916 
29.   Lauraitis Antanas Algimantas  60.   108  59   6372 
30.   Makštutis Antanas  23.   68  762   0 
31.   Kazlauskienė Nijolė  25.   69  724   0 
32.   Petukauskas Eugenijus  26.   50  705   0 
33.   Bražiūnas Augenijus  28.   41  667   0 
34.   Sekonas Albertas  29.   31  648   0 
35.   Vosylius Alfredas  30.   48  629   0 
36.   Glinskis Remigijus  31.   55  610   0 
37.   Strolis Arūnas  33.   48  572   0 
38.   Rusevičius Aivaras  34.   31  553   0 
39.   Valatkevičienė Salomėja Vida  36.   47  515   0 
40.   Jasinskas Edmundas Juozapas  37.   57  496   0 
41.   Kaminskaitė-Gaigalienė Jurgita  38.   68  477   0 
42.   Cibas Žilvinas  39.   22  458   0 
43.   Čiukas Ričardas  40.   34  439   0 
44.   Keliuotis Vilhelmas  42.   22  401   0 
45.   Stakys Algimantas  43.   29  382   0 
46.   Minalga Rimgaudas Pranas  44.   17  363   0 
47.   Tatariūnas Antanas  45.   24  344   0 
48.   Tuguši Aleksandr  46.   18  325   0 
49.   Šalkauskas Edvardas  47.   68  306   0 
50.   Tumynas Dalius  48.   18  287   0 
51.   Vančienė Kristina  49.   35  268   0 
52.   Rimgaila Algirdas  51.   50  230   0 
53.   Šemetienė Vilija  52.   43  211   0 
54.   Indrėkus Klemas  53.   23  192   0 
55.   Statkutė Nijolė  54.   53  173   0 
56.   Grigaliūnas Stasys  55.   35  154   0 
57.   Damušis Romaldas Petras  56.   22  135   0 
58.   Petraška Jonas  57.   47  116   0 
59.   Jasionis Arūnas  58.   49  97   0 
60.   Žabienė Stasė  59.   61  78   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal porinkiminį numerį.
2 rinkiminis reitingas - už kandidatą paduotų pirmumo balsų skaičius.
3 partinis reitingas nustatomas pagal kandidato priešrinkiminį numerį sąraše ir bendrą sąrašo kandidatų skaičių.
4 reitingo balai - rinkiminio reitingo ir partinio reitingo sandauga.
  Jei už kandidatą paduota mažiau pirmumo balsų, negu iš viso yra mandatų (70), jo reitingo balas lygus 0.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas vienmandačių apygardų ribose

1.  Naujamiesčio    2.  Senamiesčio    3.  Antakalnio    4.  Žirmūnų    5.  Fabijoniškių    6.  Šeškinės    7.  Justiniškių    8.  Karoliniškių    9.  Lazdynų    10.  Naujosios Vilnios    11.  Šilainių    12.  Aleksoto - Vilijampolės    13.  Centro    14.  Žaliakalnio    15.  Kalniečių    16.  Dainavos    17.  Pramonės    18.  Panemunės    19.  Danės    20.  Baltijos    21.  Marių    22.  Pajūrio    23.  Aušros    24.  Saulės    25.  Dainų    26.  Nevėžio    27.  Vakarinė    28.  Aukštaitijos    29.  Marijampolės    30.  Alytaus    31.  Gargždų    32.  Šilutės - Pagėgių    33.  Šilalės - Šilutės    34.  Tauragės    35.  Plungės - Rietavo    36.  Kretingos    37.  Skuodo - Mažeikių    38.  Mažeikių    39.  Akmenės - Joniškio    40.  Telšių    41.  Kelmės    42.  Raseinių    43.  Kėdainių    44.  Radviliškio    45.  Šiaulių kaimiškoji    46.  Pakruojo - Joniškio    47.  Pasvalio - Panevėžio    48.  Biržų - Kupiškio    49.  Anykščių - Kupiškio    50.  Rokiškio    51.  Utenos    52.  Zarasų - Visagino    53.  Ignalinos - Švenčionių    54.  Molėtų - Švenčionių    55.  Širvintų - Vilniaus    56.  Vilniaus - Šalčininkų    57.  Vilniaus - Trakų    58.  Trakų - Elektrėnų    59.  Kaišiadorių - Elektrėnų    60.  Jonavos    61.  Ukmergės    62.  Jurbarko    63.  Suvalkijos    64.  Šakių    65.  Kauno - Kėdainių    66.  Kauno kaimiškoji    67.  Prienų    68.  Vilkaviškio    69.  Dzūkijos    70.  Varėnos - Eišiškių    71.  Lazdijų - Druskininkų