Nuosaikiųjų konservatorių sąjunga


Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Vienmandatė apygarda **  
1.  Vagnorius Gediminas Telšių (Nr. 40)  
2.  Šedbaras Stasys Fabijoniškių (Nr. 5)  
3.  Pleikys Rimantas Senamiesčio (Nr. 2)  
4.  Visokavičienė Birutė Teodora Žaliakalnio (Nr. 14)  
5.  Skrebys Kęstutis Vakarinė (Nr. 27)  
6.  Balsienė Aldona Akmenės - Joniškio (Nr. 39)  
7.  Ramonas Jonas Kelmės (Nr. 41)  
8.  Pakalniškis Vytautas  
9.  Bartkus Alfonsas Šilalės - Šilutės (Nr. 33)  
10.  Gerulaitis Viktoras Raseinių (Nr. 42)  
11.  Pilipauskas Albinas Karoliniškių (Nr. 8)  
12.  Kunevičienė Elvyra Janina Lazdynų (Nr. 9)  
13.  Žvaliauskas Algis Marijampolės (Nr. 29)  
14.  Brazauskienė Rūta Dainavos (Nr. 16)  
15.  Meškauskienė Jovita Šeškinės (Nr. 6)  
16.  Listavičius Juozas Dzūkijos (Nr. 69)  
17.  Mocartas Jonas Tauragės (Nr. 34)  
18.  Vaišnoras Alfonsas Panemunės (Nr. 18)  
19.  Josas Tomas Nevėžio (Nr. 26)  
20.  Katkevičius Vladas Centro (Nr. 13)  
21.  Krupavičienė Kristina Varėnos - Eišiškių (Nr. 70)  
22.  Lankauskas Alfredas Dainų (Nr. 25)  
23.  Makštutis Antanas Baltijos (Nr. 20)  
24.  Žiogas Jaunius Žirmūnų (Nr. 4)  
25.  Kazlauskienė Nijolė Molėtų - Švenčionių (Nr. 54)  
26.  Petukauskas Eugenijus Gargždų (Nr. 31)  
27.  Džiugelis Vilhelmas Mažeikių (Nr. 38)  
28.  Bražiūnas Augenijus Pajūrio (Nr. 22)  
29.  Sekonas Albertas Ignalinos - Švenčionių (Nr. 53)  
30.  Vosylius Alfredas  
31.  Glinskis Remigijus  
32.  Velička Algimantas Ukmergės (Nr. 61)  
33.  Strolis Arūnas Justiniškių (Nr. 7)  
34.  Rusevičius Aivaras Aušros (Nr. 23)  
35.  Paleckis Algirdas Marių (Nr. 21)  
36.  Valatkevičienė Salomėja Vida Jonavos (Nr. 60)  
37.  Jasinskas Edmundas Juozapas Kretingos (Nr. 36)  
38.  Kaminskaitė-Gaigalienė Jurgita Kauno - Kėdainių (Nr. 65)  
39.  Cibas Žilvinas Vilniaus - Trakų (Nr. 57)  
40.  Čiukas Ričardas Pramonės (Nr. 17)  
41.  Iljina Danuta Naujosios Vilnios (Nr. 10)  
42.  Keliuotis Vilhelmas Širvintų - Vilniaus (Nr. 55)  
43.  Stakys Algimantas Anykščių - Kupiškio (Nr. 49)  
44.  Minalga Rimgaudas Pranas Antakalnio (Nr. 3)  
45.  Tatariūnas Antanas Kalniečių (Nr. 15)  
46.  Tuguši Aleksandr Vilniaus - Šalčininkų (Nr. 56)  
47.  Šalkauskas Edvardas Danės (Nr. 19)  
48.  Tumynas Dalius Kauno kaimiškoji (Nr. 66)  
49.  Vančienė Kristina Jurbarko (Nr. 62)  
50.  Klimas Vitas Plungės - Rietavo (Nr. 35)  
51.  Rimgaila Algirdas Lazdijų - Druskininkų (Nr. 71)  
52.  Šemetienė Vilija Alytaus (Nr. 30)  
53.  Indrėkus Klemas Radviliškio (Nr. 44)  
54.  Statkutė Nijolė Biržų - Kupiškio (Nr. 48)  
55.  Grigaliūnas Stasys Saulės (Nr. 24)  
56.  Damušis Romaldas Petras Šakių (Nr. 64)  
57.  Petraška Jonas Rokiškio (Nr. 50)  
58.  Jasionis Arūnas Suvalkijos (Nr. 63)  
59.  Žabienė Stasė Trakų - Elektrėnų (Nr. 58)  
60.  Lauraitis Antanas Algimantas Skuodo - Mažeikių (Nr. 37)  
  Jankauskienė Lina Šilainių (Nr. 11)  
  Vaivadienė Audronė Aleksoto - Vilijampolės (Nr. 12)  

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.