2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Atnaujinta - 2004 11 08, 10:33

Lietuvos krikščionys demokratai

Atnaujinti
Partija registruota savarankišku politinės kampanijos dalyviu.
Sprendimas - Nr.288, 2004.09.20.
Iškelti kandidatai
Numeris
sąraše
Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1 Valentinas STUNDYS 54. Molėtų - Švenčionių
2 Ignas VĖGĖLĖ 3. Antakalnio
3 Jonas ŠIMĖNAS 64. Šakių
4 Kazimieras KUZMINSKAS 18. Panemunės
5 Faustas MEIŽENIS 40. Telšių
6 Algirdas ŠAKALYS 27. Vakarinė
7 Loreta KUDARIENĖ 14. Žaliakalnio
8 Vitalijus SATKEVIČIUS 47. Pasvalio - Panevėžio
9 Danutė KRIŠČIŪNIENĖ 26. Nevėžio
10 Nerijus ČAPAS 19. Danės
11 Algimantas ARMALIS 41. Kelmės
12 Angelė PRANAITYTĖ 28. Aukštaitijos
13 Algimantas KURLAVIČIUS 11. Šilainių
14 Juozas VAIČIULIS 63. Suvalkijos
15 Kęstutis SALICKAS 30. Alytaus
16 Paulius SAUDARGAS 35. Plungės - Rietavo
17 Irena SAIKALIENĖ 50. Rokiškio
18 Levutė STANIUVIENĖ 37. Skuodo - Mažeikių
19 Jolanta ŽAKEVIČIENĖ 12. Aleksoto - Vilijampolės
20 Arūnas Domininkas GRABAŽIS 53. Ignalinos - Švenčionių
21 Juozas PELIONIS 36. Kretingos
22 Alė JURGAITIENĖ 13. Centro
23 Aldona MILIUVIENĖ 61. Ukmergės
24 Kazimieras MASIULIONIS 66. Kauno kaimiškoji
25 Jonas LUKOŠIUS 15. Kalniečių
26 Deividas TUMOSA 21. Marių
27 Alfonsas BUTĖ 2. Senamiesčio
28 Albertas POVILIŪNAS 17. Pramonės
29 Leonas SAKALAVIČIUS 67. Prienų
30 Antanas ALIŠAUSKAS  
31 Marius PETRAITIS  
32 Antanas Lechas NARKEVIČIUS 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
33 Audronė ZAMALIENĖ  
34 Julita JURAITIENĖ  
35 Zenonas STUNDŽIA  
36 Asta SEDEREVIČIŪTĖ 65. Kauno - Kėdainių
37 Algirdas KLIMAITIS  
38 Simas SALICKAS  
39 Aldona DAUGILYTĖ  
40 Henrikas PETRAUSKAS  
41 Antanas POŠKUS  
42 Eugenijus PRANEVIČIUS  
43 Marijus Juozas EIDUKEVIČIUS  
44 Antanas BARANAUSKAS  
45 Eugenijus ŠUKYS  
46 Petras LUOMANAS  
47 Antanas KAZLAUSKAS  
48 Albinas MINKEVIČIUS  
49 Osvaldas DIRSĖ  
50 Stasys LEKŠAS  
51 Edgaras PILYPAITIS  
52 Aleksandras GRAŽELIS  
53 Linas BIELIAUSKAS  
54 Antanas MATULIONIS  
55 Raimonda JASIULEVIČIŪTĖ  
56 Virginijus LEKETAS  
57 Vincas PLIKAITIS  
58 Ona GUREVIČIENĖ  
59 Kęstutis KRASNICKAS  
60 Alma ALBUŽIENĖ  
61 Narūnas LENDRAITIS  
62 Vilija BABECKIENĖ  
64 Petras ISODA  
65 Leonardas ŽELVYS  
66 Jadzė BARTAŠIENĖ  
67 Mindaugas Petras Povilas RUBIKAS  
68 Julius BEINORTAS  
69 Nijolė BLAŽIENĖ  
71 Birutė MIKALIŪNIENĖ  
72 Albertas ŠIMĖNAS 7. Justiniškių
73 Stasys PILIKAUSKAS 4. Žirmūnų

Partijų sąrašas