2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Politinė partija „Sąjunga Taip“

Iškelti kandidatai:

Numeris sąraše    Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1    Artūras ZUOKAS
2    Žilvinas ŠILGALIS 5. Fabijoniškių
3    Miroslavas MONKEVIČIUS 1. Naujamiesčio
4    Agnė ZUOKIENĖ 2. Senamiesčio
5    Ligitas KERNAGIS 6. Šeškinės
6    Donatas PILINKUS
7    Rūta VANAGAITĖ 7. Justiniškių
8    Vytautas KURPUVESAS 70. Varėnos - Eišiškių
9    Jūratė MATEKONIENĖ 12. Aleksoto - Vilijampolės
10    Žydrūnas SAVICKAS 48. Biržų - Kupiškio
11    Povilas MAČIULIS 18. Panemunės
12    Danutė BUDREIKAITĖ 33. Šilalės - Šilutės
13    Saulius GEGIECKAS 46. Pakruojo - Joniškio
14    Edgaras STANIŠAUSKAS 64. Šakių
15    Arvydas JAKAS 32. Šilutės - Pagėgių
16    Antanas NAUJOKAS 37. Skuodo - Mažeikių
17    Zita UŽLYTĖ 54. Molėtų - Švenčionių
18    Laimas DIENINIS 8. Karoliniškių
19    Olga GORŠKOVA
20    Rosvaldas GORBAČIOVAS 49. Anykščių - Kupiškio
21    Jonas JUODKA 4. Žirmūnų
22    Saulius SKAMBINAS 16. Dainavos
23    Audronė MALŪKIENĖ 38. Mažeikių
24    Janė NARVILIENĖ 36. Kretingos
25    Michail OLISOV
26    Dainius VARNAS 14. Žaliakalnio
27    Martynas NAGEVIČIUS 3. Antakalnio
28    Donatas VEČERSKIS 13. Centro
29    Angelė RUKŠTELIENĖ 71. Lazdijų - Druskininkų
30    Jonas MARCINKUS 41. Kelmės
31    Vidmantas ŠIMKUS 25. Dainų
32    Marius STANKEVIČIUS 21. Marių
33    Robertas FILISTOVIČIUS 47. Pasvalio - Panevėžio
34    Janina ŠIMKUVIENĖ 56. Vilniaus - Šalčininkų
35    Vitalius BESAKIRSKAS
36    Dangis GUDELIS
37    Povilas ALEKSANDRAVIČIUS
38    Zofija ABECIŪNIENĖ 58. Trakų - Elektrėnų
39    Snaigė VALENTUKEVIČIENĖ 69. Dzūkijos
40    Gintaras SODEIKA 26. Nevėžio
41    Tatjana ČERNIAVSKIENĖ
42    Ona ŠIŠKIENĖ
43    Beata LABUTYTĖ 65. Kauno - Kėdainių
44    Petras NAUSĖDA 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
45    Ruslan KOVALIOV
46    Stanislav TARASEVIČ 57. Vilniaus - Trakų
47    Rolandas URNIEŽIUS 52. Zarasų - Visagino
48    Aras KAIKARIS 22. Pajūrio
49    Aleksandras BOJAROVAS 10. Naujosios Vilnios
50    Regina ŠIMANAUSKIENĖ 17. Pramonės
51    Eglė URBONIENĖ 66. Kauno kaimiškoji
52    Vaidotas VAITKEVIČIUS 27. Vakarinė
53    Loreta RUPEIKIENĖ 31. Gargždų
54    Gintaras ŽANDARAVIČIUS 29. Marijampolės
55    Nerijus ŽILEVIČIUS 15. Kalniečių
56    Artūras VAŠKEVIČIUS 39. Akmenės - Joniškio
57    Inga SIMANONYTĖ
58    Jevgenij GAGARIN
59    Alfredas ASTIKAS 55. Širvintų - Vilniaus
60    Ingrida VISOCKIENĖ
61    Audrius GOŠTAUTAS 45. Šiaulių kaimiškoji
62    Juozas JANKEVIČIUS 34. Tauragės
63    Saulius NARŪNAS 67. Prienų - Birštono
64    Asta LUKOŠIŪNIENĖ
65    Donatas RAMANAUSKAS 62. Jurbarko
66    Algimantas LIUBINSKAS 68. Vilkaviškio
67    Jonas KUKLYS 30. Alytaus
68    Virginijus LUKOŠIŪNAS 50. Rokiškio
69    Benas Renatas BALTUSIS 35. Plungės - Rietavo
70    Edgaras VALECKAS 20. Baltijos
71    Jolita PELECKIENĖ 60. Jonavos
72    Darius GIMŽAUSKAS
73    Egidijus Antanas JOVAIŠA
74    Rimas STANKŪNAS 42. Raseinių
75    Vasilij FIODOROV
76    Aleksandras Vytautas JAKELEVIČIUS
77    Saulius PAUKŠTYS 9. Lazdynų
78    Svajūnas JUODKA 61. Ukmergės
79    Jonas PŪKAS 43. Kėdainių
80    Edmundas BERNOTAS 24. Saulės
81    Marius KLIPČIUS 53. Ignalinos - Švenčionių
82    Erika Unė DOMARKIENĖ
83    Kęstutis VAIŠVILA 23. Aušros
84    Virginijus ŠMIGELSKAS
85    Vitalija ŠIMKIENĖ
86    Saulius ANILIONIS
87    Irena SKAMBINIENĖ
88    Arturas NEMURA 63. Suvalkijos
89    Loreta KLIUKIENĖ
90    Vilma VENSLOVAITIENĖ
91    Virginija NAŠLĖNIENĖ
92    Stasė ŠIBAKOVSKIENĖ
93    Aldona KRASAUSKIENĖ
94    Ričardas JOVAIŠA 19. Danės
95    Marius TRINKŪNAS
96    Mantas PAULAUSKAS
97    Antanas Algis JANICKAS
98    Jevgenij GALIAUTDINOV
99    Gediminas KONTAUTAS
100    Tadas LABUTIS 28. Aukštaitijos
101    Vajonė STRIMAITIENĖ
102    Nomeda GUDELIENĖ
103    Mečislovas SUBELIS
104    Laimonas BANKAUSKAS
105    Darius NIŪKLYS
106    Gitana GIMBUTIENĖ
107    Nijolė DIRSIENĖ
108    Inga LEBEDNYKIENĖ
109    Leonas Kęstutis DUNAUSKAS 40. Telšių
110    Rita GLAZER
111    Vidutis BAREIKIS 51. Utenos
112    Daivis SUTKEVIČIUS 44. Radviliškio
113    Armandas KALYTIS
114    Dainius JUKNEVIČIUS
115    Aurimas MILKAUSKAS
116    Artūras JACEVIČIUS
117    Simona STANČIKAITĖ
118    Mindaugas CESIULIS
119    Nerijus DUNAUSKAS
120    Simas BRUSOKAS
121    Gintautas ŠIVICKAS
122    Božena GRUODIENĖ
123    Eligijus DZEŽULSKIS-DUONYS 11. Šilainių
124    Martynas POŽAITIS
125    Gediminas VASILIAUSKAS
126    Almutė JUZĖNIENĖ
127    Ernesta ARLAUSKAITĖ
128    Algimantas ŠVENTICKAS
129    Valdas KLIMANTAVIČIUS
130    Virginijus DASTIKAS
131    Kęstutis NĖNIUS
132    Algimantas VAKARINAS
133    Indrė JAKAITYTĖ
134    Daina URBANAVIČIENĖ
135    Juozas ANTANAITIS
136    Stasys ŽIRGULIS
137    Zenobija ŽEPNICKIENĖ
138    Mindaugas MIZGAITIS
139    Andrejus ZADNEPROVSKIS
140    Darius MASKOLIŪNAS
141    Židrūnas GARŠVA