Lietuvos valstiečių partija


Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Vienmandatė apygarda **  
1.  Karbauskis Ramūnas Šiaulių kaimiškoji (Nr. 45)  
2.  Ropė Bronis Ignalinos - Švenčionių (Nr. 53)  
3.  Sivickis Kazys  
4.  Jarutis Jonas  
5.  Neverdauskas Vytenis  
6.  Samulionienė Gražina  
7.  Pekeliūnas Alfredas Aukštaitijos (Nr. 28)  
8.  Puodžiukaitis Juozas  
9.  Štombergas Andrejus Jonavos (Nr. 60)  
10.  Purvaneckas Jonas Širvintų - Vilniaus (Nr. 55)  
11.  Kanopa Vidmantas Rokiškio (Nr. 50)  
12.  Jonaitis Liudas Akmenės - Joniškio (Nr. 39)  
13.  Apšega Leonas  
14.  Strakšys Jonas Adolfas Aušros (Nr. 23)  
15.  Jakutis Raimundas  
16.  Naujokas Romualdas  
17.  Dikmonas Evaldas  
18.  Nugaras Rimantas  
19.  Jurevičius Kasparas  
20.  Amšiejus Antanas Vilkaviškio (Nr. 68)  
21.  Zaliapugas Alfonsas Algimantas Kretingos (Nr. 36)  
22.  Adomavičius Edmundas  
23.  Karečka Edvardas Skuodo - Mažeikių (Nr. 37)  
24.  Šabaniauskienė Nijolė  
25.  Mišeikis Vaclovas Algirdas  
26.  Stančikas Andriejus  
27.  Maulius Kazimieras Šilalės - Šilutės (Nr. 33)  
28.  Pranckus Zigmas Raseinių (Nr. 42)  
29.  Jusas Albertas  
30.  Loda Alfonsas  
31.  Dagys Algimantas Kauno - Kėdainių (Nr. 65)  
32.  Valčiukienė Jonė  
33.  Vaižmužis Albinas  
34.  Ramančionis Darius  
35.  Andrijauskas Arūnas Telšių (Nr. 40)  
36.  Šostuchienė Bronislava  
37.  Jankeliūnas Steponas Ukmergės (Nr. 61)  
38.  Kuzminskas Jonas Plungės - Rietavo (Nr. 35)  
39.  Rinkevičius Viktoras Biržų - Kupiškio (Nr. 48)  
40.  Gedgaudas Alfonsas Molėtų - Švenčionių (Nr. 54)  
41.  Rimkus Zenonas Kauno kaimiškoji (Nr. 66)  
42.  Jurgaitis Petras  
43.  Šimoliūnas Henrikas Jurgis  
44.  Kalanta Jonas  
45.  Bitinas Ipolitas  
46.  Vabuolas Juozas  
47.  Kaušakys Jonas  
48.  Daunoravičius Jonas  
49.  Docius Romas Kelmės (Nr. 41)  
50.  Bertašius Juozas Šakių (Nr. 64)  
51.  Jokūbėnas Stanislovas Algimantas Suvalkijos (Nr. 63)  
52.  Juodeikienė Zita Marijona Kaišiadorių - Elektrėnų (Nr. 59)  
53.  Povilaitis Jonas Radviliškio (Nr. 44)  
54.  Kuliešienė Vitalija  
55.  Rutkauskas Romas  
56.  Mitkus Leonas Mažeikių (Nr. 38)  
57.  Norkus Alfonsas  
58.  Lekaveckas Algirdas  
59.  Markauskas Bronius Gargždų (Nr. 31)  
60.  Kilius Valdemaras  
61.  Kelneris Remigijus  
62.  Vidžiūnas Arūnas Utenos (Nr. 51)  
63.  Rudys Zenonas Jonas  
64.  Gramas Rimantas  
65.  Šlepševičius Mindaugas Jurbarko (Nr. 62)  
66.  Dumbliauskas Valdas Alytaus (Nr. 30)  
67.  Padalevičius Juozas  
68.  Žėkas Algis Dzūkijos (Nr. 69)  
69.  Linkevičius Vladas Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47)  
70.  Leščinskas Juozapas  
71.  Malašauskas Albertas Trakų - Elektrėnų (Nr. 58)  
72.  Rastenis Vytautas  
73.  Jurkus Stanislovas Antanas  
74.  Baura Antanas Anykščių - Kupiškio (Nr. 49)  
75.  Misiūnienė Rimantė  
76.  Grigas Vigandas  
77.  Jurkauskas Juozas  
78.  Balašaitis Kęstutis Tauragės (Nr. 34)  
79.  Augilienė Elena  
80.  Navikas Vladas  
81.  Soraka Antanas Varėnos - Eišiškių (Nr. 70)  
82.  Lekarauskienė Nijolė  
83.  Vičas Albertas  
  Naujokas Romaldas Jonas Šilutės - Pagėgių (Nr. 32)  
  Zavackas Rimantas Zarasų - Visagino (Nr. 52)  

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.