2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Iškelti kandidatai:

Numeris sąraše    Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1    Eligijus MASIULIS 21. Marių
2    Algis KAŠĖTA 70. Varėnos - Eišiškių
3    Gintaras STEPONAVIČIUS 9. Lazdynų
4    Dalia KUODYTĖ 5. Fabijoniškių
5    Remigijus ŠIMAŠIUS
6    Eugenijus GENTVILAS
7    Petras AUŠTREVIČIUS 2. Senamiesčio
8    Rimantas MIKAITIS 13. Centro
9    Viktorija ČMILYTĖ 25. Dainų
10    Vitalijus GAILIUS 46. Pakruojo - Joniškio
11    Kęstutis GLAVECKAS
12    Erikas TAMAŠAUSKAS 16. Dainavos
13    Arūnas ŠTARAS 6. Šeškinės
14    Ona BALŽEKIENĖ 12. Aleksoto - Vilijampolės
15    Mindaugas LAPINSKAS 3. Antakalnio
16    Artūras ŠULCAS 20. Baltijos
17    Kęstutis TUBIS 49. Anykščių - Kupiškio
18    Stasys VAINORAS 37. Skuodo - Mažeikių
19    Dalia TEIŠERSKYTĖ 14. Žaliakalnio
20    Marijus KAUKĖNAS 51. Utenos
21    Alina VELYKIENĖ 22. Pajūrio
22    Linas KVEDARAVIČIUS 7. Justiniškių
23    Gintaras ŠILEIKIS 27. Vakarinė
24    Šarūnas GUSTAINIS 4. Žirmūnų
25    Jurgita CHOROMANSKYTĖ 35. Plungės - Rietavo
26    Arminas LYDEKA 1. Naujamiesčio
27    Tomas BARANOVAS 52. Zarasų - Visagino
28    Marcijonas URMONAS
29    Algirdas RADUŠYS 53. Ignalinos - Švenčionių
30    Gintautas KRILAVIČIUS 66. Kauno kaimiškoji
31    Raimundas POVILONIS 26. Nevėžio
32    Simonas KAIRYS 15. Kalniečių
33    Kęstutis SLAVINSKAS 48. Biržų - Kupiškio
34    Gintautas STANKEVIČIUS 29. Marijampolės
35    Albertas LAKŠTAUSKAS
36    Marytė GUDONYTĖ 67. Prienų - Birštono
37    Simonas GENTVILAS
38    Dalius DIRSĖ 28. Aukštaitijos
39    Diana STANKAITIENĖ 31. Gargždų
40    Remigijus OSAUSKAS 60. Jonavos
41    Algirdas ARYS
42    Benjaminas MAŠALAITIS 63. Suvalkijos
43    Vaidas BACYS
44    Audronė BALNIONIENĖ
45    Laimontas DINIUS 24. Saulės
46    Ilona GRIGARAVIČIENĖ 8. Karoliniškių
47    Arvydas ŠVIRMICKAS 30. Alytaus
48    Linas KAUKĖNAS
49    Remigijus MAKAUSKAS
50    Algis Petras KRUTKEVIČIUS 41. Kelmės
51    Audrius MASILIONIS
52    Romanas Algimantas SEDLICKAS 47. Pasvalio - Panevėžio
53    Vincas JURGUTIS
54    Vytautas ZUBRAS 69. Dzūkijos
55    Linas STANKUS 34. Tauragės
56    Adelė KARTEŠKINA
57    Jonas Kazys DZIRMEIKA
58    Zita KUKURAITIENĖ
59    Eugenijus KURTINAITIS
60    Gytis LUKOŠEVIČIUS
61    Vytautas MASIULIS
62    Tomas VAITKEVIČIUS
63    Justinas KRĖPŠTA 17. Pramonės
64    Kęstutis AKRAMAS 68. Vilkaviškio
65    Almantas SKRUIBYS 36. Kretingos
66    Rita BALTADUONYTĖ-LEONIENĖ 58. Trakų - Elektrėnų
67    Alfonsas KLIMAS
68    Lukas PAKELTIS
69    Petras RAČKAUSKAS
70    Skirmantė GRICIŪNIENĖ
71    Daiva JUODELIENĖ
72    Aira VISOCKAITĖ
73    Vaidotas ILGIUS
74    Lina ZUPKAITĖ
75    Dalytė RUDZEVIČIENĖ 65. Kauno - Kėdainių
76    Darius KRIŠTAPONIS 23. Aušros
77    Lina SUKACKIENĖ 61. Ukmergės
78    Arūnas BALSEVIČIUS
79    Vidmantas MARTIKONIS
80    Irena TURKEVIČIENĖ
81    Algimantas ŠABLINSKAS 50. Rokiškio
82    Gražina BAKEVIČIENĖ
83    Sigitas MAJAUSKAS
84    Daiva ŠEREIKIENĖ
85    Rūtenis VIRBICKAS
86    Dainius ŽILIUS
87    Vytautas DANILEVIČIUS
88    Aušra JAKUBĖLIENĖ
89    Jonas KUKUKAS
90    Regina MIKŠTAITĖ-ČIČIURKIENĖ
91    Raimondas PLIKŠNYS 32. Šilutės - Pagėgių
92    Gytis ANDRULIONIS 71. Lazdijų - Druskininkų
93    Virgilijus EIDIMTAS 38. Mažeikių
94    Ala DEKAN 57. Vilniaus - Trakų
95    Dalia DRAUGELIENĖ
96    Dainius JUOZAITIS
97    Paulius KERAS
98    Gita KONDROTAITĖ
99    Kęstutis MACIONIS
100    Adelė MAJAUSKIENĖ 18. Panemunės
101    Regina ROZENBLAT
102    Skirmantas TUMELIS 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
103    Artūras KILTINAVIČIUS 33. Šilalės - Šilutės
104    Vytas LIUDŽIUS 64. Šakių
105    Benediktas KRASNIAUSKAS 44. Radviliškio
106    Šarūnas SKUČAS 10. Naujosios Vilnios
107    Liudas ANDRIKIS
108    Justinas Romualdas BABECKAS
109    Gytis GRIGONIS
110    Simona JUCIENĖ
111    Gerardas Aidigintas JURKONIS
112    Romas SADAUSKAS
113    Gražina SUKURIENĖ
114    Sigitas ŠLIAŽAS 11. Šilainių
115    Paulius KIZERSKIS 43. Kėdainių
116    Algis MAČIULIS 45. Šiaulių kaimiškoji
117    Gediminas DAUKŠYS
118    Gytautas DAMIJONAITIS
119    Rita JAGMINIENĖ
120    Jolanta Ada JANUITIENĖ 39. Akmenės - Joniškio
121    Renatas SALADŽIUS
122    Arvydas ŠMIGELSKIS
123    Viktoras STRUPS
124    Reda ZAKARAUSKAITĖ
125    Gintaras KRAUJUTIS 56. Vilniaus - Šalčininkų
126    Kristina MAŠIRKIENĖ 62. Jurbarko
127    Alikas MILKO
128    Daiva KRIKŠTAPONIENĖ
129    Brigita BINGELYTĖ
130    Danielius VALIAUGA 54. Molėtų - Švenčionių
131    Edvardas VITKAUSKAS
132    Romas REMĖZA
133    Aurimas MOCKUS
134    Diana ZVIEDRIENĖ
135    Arūnas MALIAUKA 55. Širvintų - Vilniaus
136    Modestas KLIKNA 42. Raseinių
137    Paulius RUMBUTIS 40. Telšių
138    Albinas KUNCEVIČIUS
139    Audrius VAIŠVILA 19. Danės
140    Gediminas ČEPULIS
141    Audrius ENDZINAS