2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

LAURYNAS    KASČIŪNAS

Apygarda: Vilniaus - Trakų (Nr.57)
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
numeris sąraše: 80


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1982 m. sausio 8 d. Vilniuje, Lazdynuose. Užaugo šeimoje, kurioje buvo labai gerbiamos Lietuvos valstybingumo tradicijos ir puoselėjamos patriotinės vertybės. Visada jaučia išskirtinę pagarbą tiems žmonėms, kurie aukoja savo asmeninį gyvenimą vardan Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės.
  Baigęs Vilniaus „Ąžuolyno“ vidurinę mokyklą, 2000 m. įstojo į Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą. Baigė bakalauro ir magistro studijas, 2006 m. tapo Vilniaus universiteto doktorantu, 2012 m. įgijo socialinių mokslų daktaro laipsnį.
  Nuo 2004 m. dirba analitinį darbą įvairiuose tyrimų centruose, kartu su kolegomis yra parengęs įvairias analitines studijas Lietuvos nacionalinio saugumo ir užsienio politikos klausimais. Dirba savaitraščio „Veidas“ užsienio naujienų redaktoriumi. Nuo 2007 m. – Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas. 2009 m. Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė Irena Degutienė pakvietė prisidėti prie savo patarėjų komandos – jis iki šiol Seimo Pirmininkės patarėjas užsienio politikos klausimais.
  Stengiasi aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime, kartu su bendražygiais įsteigęs akademinį jaunimą vienijančią asociaciją „Dešiniosios minties centras“.
  Kiekvieną laisvą minutę stengiasi praleisti su savo šeima. Mėgstamiausias laisvalaikio užsiėmimas – futbolas.
  Dar studijų metais sukūrė šeimą su ilgamete klasės drauge Monika. Drauge su žmona augina dukterį Gerdą ir sūnų Mantą.