Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

"Jaunosios Lietuvos", naujųjų tautininkų ir politinių kalinių sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas vienmandačių apygardų ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
1 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Rinkiminis
   reitingas
 2 
Partinis
   reitingas
 3 
Reitingo
   balai
 4 
1.   Buškevičius Stanislovas  1.   10710  1020   10924200 
2.   Pečeliūnas Saulius  2.   8955  1001   8963955 
3.   Kriščiūnas Edvardas  4.   6161  963   5933043 
4.   Grincevičienė Vilija  3.   5293  982   5197726 
5.   Gaurelis Kąstytis  5.   4812  944   4542528 
6.   Milčius Leonas  6.   3233  925   2990525 
7.   Truska Jonas  9.   3043  868   2641324 
8.   Čižas Marijus  10.   2659  849   2257491 
9.   Skimborauskas Audrius  8.   2469  887   2190003 
10.   Noreika Primas  7.   2105  906   1907130 
11.   Avižienis Algis  15.   592  754   446368 
12.   Biliūnas Mykolas  12.   456  811   369816 
13.   Statkevičienė Birutė  11.   331  830   274730 
14.   Mozeris Juozas  13.   204  792   161568 
15.   Jasiulionis Gintas  16.   126  735   92610 
16.   Juknis Kęstutis  19.   121  678   82038 
17.   Šukys Algimantas  17.   114  716   81624 
18.   Grecevičius Petras  14.   92  773   71116 
19.   Beresnevaitė Margarita  22.   91  621   56511 
20.   Paplauskienė Ona Birutė  28.   111  507   56277 
21.   Liakas Rimantas  20.   85  659   56015 
22.   Gudelytė Vaiva  26.   97  545   52865 
23.   Budrys Gintaras  24.   77  583   44891 
24.   Klova Ramutis  36.   91  355   32305 
25.   Alekna Arvydas  42.   133  241   32053 
26.   Blažienė Nijolė  40.   83  279   23157 
27.   Tuminas Vladas  50.   146  89   12994 
28.   Kapačinskienė Irena  52.   76  51   3876 
29.   Zelba Eduardas  18.   58  697   0 
30.   Ciparis Juozas  21.   57  640   0 
31.   Pauliukas Vytautas  23.   67  602   0 
32.   Srėbalius Domijonas  25.   38  564   0 
33.   Katukevičius Vytautas  27.   30  526   0 
34.   Ivaškevičius Raimondas  29.   37  488   0 
35.   Papšys Kornelijus  30.   32  469   0 
36.   Kalvėnas Stasys  31.   26  450   0 
37.   Lingevičiūtė Renata  32.   69  431   0 
38.   Lupeikienė Jadvyga  33.   36  412   0 
39.   Vaitkevičius Steponas Alfredas  34.   25  393   0 
40.   Malinauskas Kazys Algirdas  35.   26  374   0 
41.   Šimanskas Justinas Viktoras  37.   37  336   0 
42.   Siniauskas Viktoras  38.   17  317   0 
43.   Norvilis Alfonsas  39.   29  298   0 
44.   Grebliauskienė Genė  41.   21  260   0 
45.   Grunskis Povilas  43.   14  222   0 
46.   Kemeklis Liudvikas  44.   16  203   0 
47.   Markaitienė Jadvyga  45.   24  184   0 
48.   Trinskis Vytautas  46.   11  165   0 
49.   Bužinskis Kazys  47.   15  146   0 
50.   Brazinskas Rimutis  48.   16  127   0 
51.   Lumbienė Eglė Ernesta  49.   48  108   0 
52.   Grigonis Vincas  51.   58  70   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal porinkiminį numerį.
2 rinkiminis reitingas - už kandidatą paduotų pirmumo balsų skaičius.
3 partinis reitingas nustatomas pagal kandidato priešrinkiminį numerį sąraše ir bendrą sąrašo kandidatų skaičių.
4 reitingo balai - rinkiminio reitingo ir partinio reitingo sandauga.
  Jei už kandidatą paduota mažiau pirmumo balsų, negu iš viso yra mandatų (70), jo reitingo balas lygus 0.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas vienmandačių apygardų ribose

1.  Naujamiesčio    2.  Senamiesčio    3.  Antakalnio    4.  Žirmūnų    5.  Fabijoniškių    6.  Šeškinės    7.  Justiniškių    8.  Karoliniškių    9.  Lazdynų    10.  Naujosios Vilnios    11.  Šilainių    12.  Aleksoto - Vilijampolės    13.  Centro    14.  Žaliakalnio    15.  Kalniečių    16.  Dainavos    17.  Pramonės    18.  Panemunės    19.  Danės    20.  Baltijos    21.  Marių    22.  Pajūrio    23.  Aušros    24.  Saulės    25.  Dainų    26.  Nevėžio    27.  Vakarinė    28.  Aukštaitijos    29.  Marijampolės    30.  Alytaus    31.  Gargždų    32.  Šilutės - Pagėgių    33.  Šilalės - Šilutės    34.  Tauragės    35.  Plungės - Rietavo    36.  Kretingos    37.  Skuodo - Mažeikių    38.  Mažeikių    39.  Akmenės - Joniškio    40.  Telšių    41.  Kelmės    42.  Raseinių    43.  Kėdainių    44.  Radviliškio    45.  Šiaulių kaimiškoji    46.  Pakruojo - Joniškio    47.  Pasvalio - Panevėžio    48.  Biržų - Kupiškio    49.  Anykščių - Kupiškio    50.  Rokiškio    51.  Utenos    52.  Zarasų - Visagino    53.  Ignalinos - Švenčionių    54.  Molėtų - Švenčionių    55.  Širvintų - Vilniaus    56.  Vilniaus - Šalčininkų    57.  Vilniaus - Trakų    58.  Trakų - Elektrėnų    59.  Kaišiadorių - Elektrėnų    60.  Jonavos    61.  Ukmergės    62.  Jurbarko    63.  Suvalkijos    64.  Šakių    65.  Kauno - Kėdainių    66.  Kauno kaimiškoji    67.  Prienų    68.  Vilkaviškio    69.  Dzūkijos    70.  Varėnos - Eišiškių    71.  Lazdijų - Druskininkų