Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos
kandidatus paduoti pirmumo balsai

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas vienmandačių apygardų ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
1 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Rinkiminis
   reitingas
 2 
Partinis
   reitingas
 3 
Reitingo
   balai
 4 
1.   Tomaševski Valdemar  1.   11899  1080   12850920 
2.   Filipovič Tadeuš  2.   6005  1061   6371305 
3.   Mincevič Gabriel Jan  6.   6350  985   6254750 
4.   Mackevič Michal  3.   5704  1042   5943568 
5.   Jankovski Henrik  8.   5519  947   5226493 
6.   Kvetkovskij Juzef  7.   4674  966   4515084 
7.   Narkevič Jaroslav  5.   4319  1004   4336276 
8.   Talmont Leonard  4.   3705  1023   3790215 
9.   Čech Zbignev  10.   2905  909   2640645 
10.   Markova Tatjana  9.   2450  928   2273600 
11.   Tučkovski Tadeuš  13.   1019  852   868188 
12.   Balcevič Zbignev  11.   924  890   822360 
13.   Šot Edmund  16.   813  795   646335 
14.   Dovgialo Jan Tadeuš  15.   585  814   476190 
15.   Gerasimovič Kristina  27.   540  586   316440 
16.   Kirkevič Viktor  14.   315  833   262395 
17.   Paramonova Teresa  30.   465  529   245985 
18.   Klimovič Leonard  22.   335  681   228135 
19.   Kulakovski Tadeuš  32.   419  491   205729 
20.   Malinauskas Antanas  19.   277  738   204426 
21.   Barkovskij Jurij  12.   232  871   202072 
22.   Pavlovskis Tadeušas  21.   236  700   165200 
23.   Aškelianec Tadeuš  35.   377  434   163618 
24.   Petkevič Tadeuš  28.   257  567   145719 
25.   Starikovič Veslav  36.   341  415   141515 
26.   Gotto Andrejus  25.   223  624   139152 
27.   Krasovskij Jan  37.   336  396   133056 
28.   Puč Marija  20.   178  719   127982 
29.   Citovič Benedikt  17.   156  776   121056 
30.   Sapkevič Leonarda  42.   384  301   115584 
31.   Sipovič Vlodzimiež  31.   197  510   100470 
32.   Jančevski Michal  39.   274  358   98092 
33.   Šilobrit Jan  23.   142  662   94004 
34.   Kotvicka Ana  40.   277  339   93903 
35.   Mažeiko Jan  26.   145  605   87725 
36.   Suchovej Vikentij  24.   126  643   81018 
37.   Žabelovič Andrej  49.   439  168   73752 
38.   Boroško Stanislav  38.   156  377   58812 
39.   Krulikovski Jaroslav  29.   98  548   53704 
40.   Bortkevič Michail  46.   215  225   48375 
41.   Baniukevič Vaclava  45.   190  244   46360 
42.   Gžybovski Romuald  33.   98  472   46256 
43.   Petrulevič Jelena  43.   163  282   45966 
44.   Solovjova Teresa  41.   106  320   33920 
45.   Banievič Algimant  52.   305  111   33855 
46.   Gerulskij Genrik  47.   115  206   23690 
47.   Orševski Stefan  44.   90  263   23670 
48.   Paškovska Teresa  48.   107  187   20009 
49.   Trombačik Vitold  50.   133  149   19817 
50.   Matiulevič Marija  54.   256  73   18688 
51.   Ralovec Danutė  51.   78  130   10140 
52.   Šostko Anton  53.   107  92   9844 
53.   Zaikovskis Mečislavas  18.   68  757   0 
54.   Žavoronok Aleksandr  34.   60  453   0 
55.   Slavinska Romutė  55.   68  54   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal porinkiminį numerį.
2 rinkiminis reitingas - už kandidatą paduotų pirmumo balsų skaičius.
3 partinis reitingas nustatomas pagal kandidato priešrinkiminį numerį sąraše ir bendrą sąrašo kandidatų skaičių.
4 reitingo balai - rinkiminio reitingo ir partinio reitingo sandauga.
  Jei už kandidatą paduota mažiau pirmumo balsų, negu iš viso yra mandatų (70), jo reitingo balas lygus 0.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas vienmandačių apygardų ribose

1.  Naujamiesčio    2.  Senamiesčio    3.  Antakalnio    4.  Žirmūnų    5.  Fabijoniškių    6.  Šeškinės    7.  Justiniškių    8.  Karoliniškių    9.  Lazdynų    10.  Naujosios Vilnios    11.  Šilainių    12.  Aleksoto - Vilijampolės    13.  Centro    14.  Žaliakalnio    15.  Kalniečių    16.  Dainavos    17.  Pramonės    18.  Panemunės    19.  Danės    20.  Baltijos    21.  Marių    22.  Pajūrio    23.  Aušros    24.  Saulės    25.  Dainų    26.  Nevėžio    27.  Vakarinė    28.  Aukštaitijos    29.  Marijampolės    30.  Alytaus    31.  Gargždų    32.  Šilutės - Pagėgių    33.  Šilalės - Šilutės    34.  Tauragės    35.  Plungės - Rietavo    36.  Kretingos    37.  Skuodo - Mažeikių    38.  Mažeikių    39.  Akmenės - Joniškio    40.  Telšių    41.  Kelmės    42.  Raseinių    43.  Kėdainių    44.  Radviliškio    45.  Šiaulių kaimiškoji    46.  Pakruojo - Joniškio    47.  Pasvalio - Panevėžio    48.  Biržų - Kupiškio    49.  Anykščių - Kupiškio    50.  Rokiškio    51.  Utenos    52.  Zarasų - Visagino    53.  Ignalinos - Švenčionių    54.  Molėtų - Švenčionių    55.  Širvintų - Vilniaus    56.  Vilniaus - Šalčininkų    57.  Vilniaus - Trakų    58.  Trakų - Elektrėnų    59.  Kaišiadorių - Elektrėnų    60.  Jonavos    61.  Ukmergės    62.  Jurbarko    63.  Suvalkijos    64.  Šakių    65.  Kauno - Kėdainių    66.  Kauno kaimiškoji    67.  Prienų    68.  Vilkaviškio    69.  Dzūkijos    70.  Varėnos - Eišiškių    71.  Lazdijų - Druskininkų