Lietuvos lenkų rinkimų akcija


Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Vienmandatė apygarda **  
1.  Tomaševski Valdemar Vilniaus - Šalčininkų (Nr. 56)  
2.  Filipovič Tadeuš Fabijoniškių (Nr. 5)  
3.  Mackevič Michal  
4.  Talmont Leonard Varėnos - Eišiškių (Nr. 70)  
5.  Narkevič Jaroslav  
6.  Mincevič Gabriel Jan Širvintų - Vilniaus (Nr. 55)  
7.  Kvetkovskij Juzef Senamiesčio (Nr. 2)  
8.  Jankovski Henrik Vilniaus - Trakų (Nr. 57)  
9.  Markova Tatjana  
10.  Čech Zbignev Antakalnio (Nr. 3)  
11.  Balcevič Zbignev Naujosios Vilnios (Nr. 10)  
12.  Barkovskij Jurij  
13.  Tučkovski Tadeuš Trakų - Elektrėnų (Nr. 58)  
14.  Kirkevič Viktor  
15.  Dovgialo Jan Tadeuš Šeškinės (Nr. 6)  
16.  Šot Edmund Justiniškių (Nr. 7)  
17.  Citovič Benedikt Žirmūnų (Nr. 4)  
18.  Zaikovskis Mečislavas  
19.  Malinauskas Antanas  
20.  Puč Marija  
21.  Pavlovskis Tadeušas  
22.  Klimovič Leonard Lazdynų (Nr. 9)  
23.  Šilobrit Jan  
24.  Suchovej Vikentij Karoliniškių (Nr. 8)  
25.  Gotto Andrejus Naujamiesčio (Nr. 1)  
26.  Mažeiko Jan  
27.  Gerasimovič Kristina  
28.  Petkevič Tadeuš  
29.  Krulikovski Jaroslav  
30.  Paramonova Teresa  
31.  Sipovič Vlodzimiež  
32.  Kulakovski Tadeuš  
33.  Gžybovski Romuald  
34.  Žavoronok Aleksandr  
35.  Aškelianec Tadeuš  
36.  Starikovič Veslav  
37.  Krasovskij Jan  
38.  Boroško Stanislav  
39.  Jančevski Michal  
40.  Kotvicka Ana  
41.  Solovjova Teresa  
42.  Sapkevič Leonarda  
43.  Petrulevič Jelena  
44.  Orševski Stefan  
45.  Baniukevič Vaclava  
46.  Bortkevič Michail  
47.  Gerulskij Genrik  
48.  Paškovska Teresa  
49.  Žabelovič Andrej  
50.  Trombačik Vitold  
51.  Ralovec Danutė  
52.  Banievič Algimant  
53.  Šostko Anton  
54.  Matiulevič Marija  
55.  Slavinska Romutė  

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.