Lietuvos socialdemokratų partija


Koalicija, kurioje partija dalyvauja:
A.Brazausko socialdemokratinė koalicija

Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Numeris
koalicijos
sąraše 
Vienmandatė apygarda **  
1.  Andriukaitis Vytenis Povilas 1.  Žirmūnų (Nr. 4)  
2.  Sakalas Aloyzas 5.  Antakalnio (Nr. 3)  
3.  Butkevičius Algirdas 7.  Vilkaviškio (Nr. 68)  
4.  Olekas Juozas 10.  Suvalkijos (Nr. 63)  
5.  Medvedev Nikolaj 12.  Širvintų - Vilniaus (Nr. 55)  
6.  Vėsaitė Birutė 14.  Dainavos (Nr. 16)  
7.  Sysas Algirdas 16.  Šeškinės (Nr. 6)  
8.  Dovydėnienė Roma 18.  Radviliškio (Nr. 44)  
9.  Babonienė Ona 20.   
10.  Kriščiūnas Kęstutis 23.  Kalniečių (Nr. 15)  
11.  Kružinauskas Stasys 26.   
12.  Ruzas Rimantas 28.  Pramonės (Nr. 17)  
13.  Purvaneckienė Giedrė 30.  Naujamiesčio (Nr. 1)  
14.  Jurkus Jonas 33.  Mažeikių (Nr. 38)  
15.  Kruminas Albertas 35.   
16.  Lopienė Regina 38.   
17.  Korenka Jonas 40.   
18.  Kirvelis Dobilas Jonas 42.  Utenos (Nr. 51)  
19.  Vaitkus Rimantas 44.  Karoliniškių (Nr. 8)  
20.  Sabatauskas Julius 48.  Alytaus (Nr. 30)  
21.  Meilutienė Marija Nijolė 50.   
22.  Každailevičius Aloyzas 52.   
23.  Rasikevičienė Lina 54.  Vakarinė (Nr. 27)  
24.  Turonis Romas 58.   
25.  Žakaris Edvardas 60.  Aušros (Nr. 23)  
26.  Šmigelskienė Gražina 62.   
27.  Juodagalvis Vytautas 64.  Centro (Nr. 13)  
28.  Smilgienė Teresė Aldona 68.   
29.  Ilgūnas Stanislovas Gediminas 70.  Jurbarko (Nr. 62)  
30.  Domkus Danielius 72.   
31.  Dobilinskas Sigitas 74.  Pajūrio (Nr. 22)  
32.  Noreika Pranas 78.  Skuodo - Mažeikių (Nr. 37)  
33.  Vinklerienė Ona 80.   
34.  Kupšienė Irena 82.   
35.  Zenkevičius Antanas Serafinas 84.  Prienų (Nr. 67)  
36.  Mikolaitis Gintautas 88.  Raseinių (Nr. 42)  
37.  Drumelienė Aušrelė 90.   
38.  Karoblis Antanas 92.  Kauno kaimiškoji (Nr. 66)  
39.  Judickas Arvydas 94.   
40.  Nekrašas Visvaldas 98.  Plungės - Rietavo (Nr. 35)  
41.  Galaunė Alfredas 100.  Aleksoto - Vilijampolės (Nr. 12)  
42.  Slavinskas Kęstutis 102.  Biržų - Kupiškio (Nr. 48)  
43.  Korotajeva Nina 104.   
44.  Balkauskas Benediktas 108.   
45.  Mickievič Česlav 110.  Vilniaus - Trakų (Nr. 57)  
46.  Blažius Alvydas 112.  Telšių (Nr. 40)  
47.  Lazdynas Rimantas 114.  Saulės (Nr. 24)  
48.  Jocius Jonas Gediminas 118.  Šiaulių kaimiškoji (Nr. 45)  
49.  Lužys Mindaugas 120.  Varėnos - Eišiškių (Nr. 70)  
50.  Mackevičius Ričardas 122.  Marijampolės (Nr. 29)  
51.  Labanauskas Gintautas 124.   
52.  Spudulis Juozas 126.   
53.  Striška Vidmantas Romualdas 128.   
54.  Girčys Paulius 140.   

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.