Lietuvos demokratinė darbo partija


Koalicija, kurioje partija dalyvauja:
A.Brazausko socialdemokratinė koalicija

Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Numeris
koalicijos
sąraše 
Vienmandatė apygarda **  
1.  Juršėnas Česlovas 2.  Ignalinos - Švenčionių (Nr. 53)  
2.  Einoris Vytautas 4.  Pakruojo - Joniškio (Nr. 46)  
3.  Kaniava Edvardas 6.   
4.  Macaitis Alfonsas 9.  Ukmergės (Nr. 61)  
5.  Sinkevičius Rimantas 11.  Jonavos (Nr. 60)  
6.  Bernatonis Juozas 13.   
7.  Mačernius Zenonas 15.  Kelmės (Nr. 41)  
8.  Kunčinas Algirdas 17.  Fabijoniškių (Nr. 5)  
9.  Burbienė Sigita 19.  Justiniškių (Nr. 7)  
10.  Kirkilas Gediminas 22.  Lazdynų (Nr. 9)  
11.  Budrevičius Jonas 25.   
12.  Salamakinas Algimantas 27.  Kėdainių (Nr. 43)  
13.  Papovas Petras 29.  Zarasų - Visagino (Nr. 52)  
14.  Pliusnis Vaidas 32.   
15.  Karosas Justinas 34.  Lazdijų - Druskininkų (Nr. 71)  
16.  Plokšto Artur 37.  Vilniaus - Šalčininkų (Nr. 56)  
17.  Paviržis Gediminas Adolfas 39.  Senamiesčio (Nr. 2)  
18.  Rimas Algis 41.   
19.  Velikonis Virmantas 43.  Aukštaitijos (Nr. 28)  
20.  Šiaulienė Irena 47.  Baltijos (Nr. 20)  
23.  Pronckus Mykolas 49.   
21.  Popovas Vasilijus 51.  Panemunės (Nr. 18)  
22.  Virbickas Kęstutis 53.  Nevėžio (Nr. 26)  
24.  Juškus Vytautas 57.  Dainų (Nr. 25)  
25.  Petkevičius Juozapas 59.   
26.  Petrauskienė Milda 61.   
27.  Mažrimas Romutis 63.   
28.  Bastys Mindaugas 67.  Šakių (Nr. 64)  
29.  Saulis Vytautas 69.  Rokiškio (Nr. 50)  
30.  Valys Antanas 71.  Anykščių - Kupiškio (Nr. 49)  
31.  Meškienė Eugenija 73.  Akmenės - Joniškio (Nr. 39)  
32.  Kaminskas Antanas Zenonas 77.  Tauragės (Nr. 34)  
33.  Gustas Evaldas 79.  Šilainių (Nr. 11)  
34.  Baravykas Vydas 81.  Dzūkijos (Nr. 69)  
35.  Brazys Vidmantas 83.   
36.  Ražauskas Algirdas 87.   
37.  Balevičiūtė Ona 89.   
38.  Požela Juras 91.   
39.  Bradauskas Bronius 93.  Kaišiadorių - Elektrėnų (Nr. 59)  
40.  Greičiūnas Valentinas 97.  Danės (Nr. 19)  
41.  Pacevičienė Audronė 99.  Žaliakalnio (Nr. 14)  
42.  Balčytis Zigmantas 101.  Šilalės - Šilutės (Nr. 33)  
43.  Paliakas Juozapas 103.  Gargždų (Nr. 31)  
44.  Pulokas Alfonsas 107.  Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47)  
45.  Skutulienė Stasė 109.  Šilutės - Pagėgių (Nr. 32)  
46.  Nesteckis Antanas 111.  Kauno - Kėdainių (Nr. 65)  
47.  Šedžius Alvydas 113.   
48.  Atkočiūnas Kazimieras Vytis 117.   
49.  Kavaliauskas Liudas 119.   
50.  Žebrauskas Juozas 121.   
51.  Kairys Antanas 123.   
52.  Lankas Pranas 125.   
53.  Kolosauskas Feliksas 127.   
54.  Vanagas Antanas 129.   
55.  Ponomariovas Valerijus 131.   
56.  Greimas Algimantas Antanas 134.   
57.  Plerpa Ramūnas 136.   
58.  Tepliajeva Janina 138.   

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.