2012 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai ir referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvos Respublikoje


Balsavimo rezultatai daugiamandatėse apygardose. 2012 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai ir referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvos Respublikoje


Karoliniškių (Nr.8) rinkimų apygarda



Puslapis atnaujintas 2012-10-29 11:34.

Respublikonų partija


Pirmumo balsai


Porinkiminis
nr sąraše
Vardas, pavardė Priešrinkiminis
nr sąraše
Pirmumo balsai
1 Valdemaras VALKIŪNAS 1 9
2 Stasys DANIUS 2 8
3 Juozas DINGELIS 3 8
4 Danutė MARTINKĖNIENĖ 4 3
5 Inga ČERNIŪTĖ 5 2
6 Mindaugas VALKIŪNAS 10 4
7 Leonas ALESIONKA 8 0
8 Alfonsas VAIŠVILA 7 5
9 Gražina BOGDANSKIENĖ 6 1
10 Artūras POVILAITIS 15 0
11 Dalė POŠKIENĖ 11 2
12 Violeta GEMBICKA 9 1
13 Tadas VALKIŪNAS 38 1
14 Rimantas NARKŪNAS 17 1
15 Albina KAVALIAUSKAITĖ 13 7
16 Paulius ZABIELSKAS 21 0
17 Audronė GIGIENĖ 12 1
18 Violeta SEILIUVIENĖ 14 5
19 Oksana SLAPŠIENĖ 16 2
20 Edis BUDGINAS 18 0
21 Regina MILIAUSKIENĖ 19 1
22 Jonas SADOVSKIS 20 0
23 Jolanda PETKUVIENĖ 22 2
24 Gintaras GRIGARAVIČIUS 23 1
25 Dainora GRUZDIENĖ 24 1
26 Alvydas AUGUSTINAITIS 25 0
27 Rūta ZIENIENĖ 26 0
28 Danguolė GASILIAUSKIENĖ 27 1
29 Aidas GRICIUS 28 1
30 Juozas ŠLYŽIUS 29 0
31 Rita KARPENKIENĖ 30 0
32 Arūnas MARTINKĖNAS 31 0
33 Eligija NORKIENĖ-PAPLAUSKĖ 32 0
34 Algimantas JASULAITIS 33 0
35 Ričardas GREVIŠKIS 34 0
36 Rasa MISIENĖ 35 0
37 Ilona POPLAVSKAJA 36 1
38 Nijolė JURKUVIENĖ 37 2
39 Tomas SALIAMONAS 39 0
40 Sandra ADOMAITIENĖ 40 0
41 Aušra ABRAMAVIČIENĖ 41 3
42 Arvydas RAKAUSKAS 42 0
43 Zita JAKUBYNIENĖ 43 0
44 Marius KARALIŪNAS 44 1
45 Odilija LEKŠAITĖ 45 0
46 Edita NAVAKAUSKIENĖ 46 0
47 Janas JUREVIČIUS 47 0
48 Laimis BIKAUSKAS 48 2
49 Kazys Vytautas LAURUŠEVIČIUS 49 0
50 Domantas ČIRVINSKAS 50 0
51 Rytis ZABIELSKAS 51 0
52 Mindaugas KARLONAS 52 0
53 Aura BARTAŠKIENĖ 54 0
54 Oleg KAUŠINIS 56 0
55 Linas IMBRAZAS 57 0
56 Zita KLIKNIENĖ 58 0
57 Ingrida JANKAUSKIENĖ 59 0
58 Donatas BARTKUS 60 0
59 Valdas MIKALSKIS 61 0
60 Daiva VAIDELIENĖ 62 0
61 Stanislav LITVINOVIČ 63 0
62 Lolita TURAUSKIENĖ 64 0
63 Mindaugas KUKCINAVIČIUS 65 0
64 Remigijus URBONAS 66 0
65 Vilma GECEVIČIŪTĖ 67 1
66 Nerijus VARNAS 68 1
67 Deimantas Petras RAŽANAUSKAS 69 1
68 Artemij SITENKOV 70 1
69 Rimas KANČYS 71 0
70 Daina LINGIENĖ 72 0
71 Alina LITVINOVIČ 73 0
72 Birutė PAUKŠTIENĖ 74 0
73 Vilma GALVYDIENĖ 75 0
74 Vitalija GRIGARAVIČIENĖ 76 1
75 Andrius JASONAS 77 1
76 Tomas MERKYS 78 1
77 Kęstutis NORVILAS 79 2
78 Leonid PLOTNIKOV 80 1

Pastaba. Daugiamandatėje apygardoje išrinkti Seimo nariai užrašyti paryškintu šriftu. Vienmandatėje apygardoje išrinkti kandidatai pažymėti žyma "(V)"