2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

MIROSLAVAS    MONKEVIČIUS

Apygarda: Naujamiesčio (Nr.1)
Iškėlė: Politinė partija „Sąjunga Taip“

Atstovaujamojo politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Politinė partija „Sąjunga Taip“
numeris sąraše: 3


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1980 m. gruodžio 5 d. Šalčininkų rajono Vairos kaime.
  1999 m. baigė Vilniaus Lazdynų vidurinę mokyklą ir įstojo į Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą. Suteikti politikos mokslų bakalauro ir Europos studijų magistro kvalifikaciniai laipsniai.
  Dar studijuodamas universitete aktyviai įsitraukė į visuomeninę veiklą: įstojo į Lietuvos liberalaus jaunimo organizaciją (LLJ), buvo Jaunųjų politologų klubo (JPK) valdybos narys, stažavosi Europos Tarybos Jaunimo ir sporto direktorate Strasbūre.
  Nuo 2000 m. prisijungė prie Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) veiklos. 2004–2007 m. dvi kadencijas ėjo šios organizacijos prezidento pareigas: dirbdamas su Vyriausybe, Seimu, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, atstovavo jaunimui ir jaunimo organizacijoms, buvo Jaunimo reikalų tarybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, formuojančios valstybinę jaunimo politiką, pirmininko pavaduotojas.
  Kartu su komanda inicijavo daugelį veiksmų, skirtų jaunimui ir jaunimo organizacijoms: jaunimo patriotiškumo skatinimo projektą „Misija Sibiras“ (jis vykdomas iki šiol), jaunimo pilietiškumo skatinimo akcijas „Man ne dzin“, įsteigė labdaros ir paramos fondą „Jauniems“. Kai kandidatas vadovavo LiJOT, buvo įgyvendintas didžiausias Lietuvoje nevyriausybinių organizacijų projektas „Lietuvos jaunimo užimtumo tobulinimo vystymo bendrija“, sukurtas socialiai pažeidžiamo jaunimo integravimo į visuomenę ir darbo rinką modelis.
  Atstovavo Europos jaunimo forumui Europos Tarybos Jaunimo ir sporto direktorato Patarėjų taryboje ir Programų komitete, buvo Lietuvos UNESCO komisijos narys, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros (JTBA) valdybos narys, Nevyriausybinių organizacijų (NVO) reikalų komisijos prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės narys.
  Už indėlį Lietuvai stojant į Europos Sąjungą ir NATO 2004 m. buvo apdovanotas medaliu, skirtu Lietuvos narystei Europos Sąjungoje ir NATO paminėti.
  Nuo 2005 m. – strateginio planavimo ir projektų rengimo bei valdymo ekspertas ir konsultantas, įsteigęs kelias sėkmingai veikiančias konsultacines ir mažmeninės prekybos įmones.
  2008–2009 m. dirbo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro patarėju, atsakingu už NVO ir regioninę politiką.
  Kartu su A. Zuoku 2010 m. įsteigė visuomeninį judėjimą TAIP, o vėliau ir politinę partiją „Sąjunga Taip“. Šiuo metu – šios organizacijos pirmininko pavaduotojas.
  Kartu su visuomeniniu judėjimu TAIP dalyvavo 2011 m. savivaldybių tarybų rinkimuose, buvo išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu.
  Laisvalaikiu mėgsta nardyti ir skaityti.
  Vedęs. Žmona – Asta. 2011 m. birželio 15 d. susituokė Vatikane.