2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

RIMANTAS    TROTA

Apygarda: Aukštaitijos (Nr.28)
Iškėlė: Darbo partija

Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Darbo partija
numeris sąraše: 65


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas  II turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1953 m. kovo 18 d. Ukmergės rajono Bastūnų kaime.
  1971 m. baigė Ukmergės rajono Želvos vidurinę mokyklą.
  1976 m. su pagyrimu baigė Kauno A. Sniečkaus politechnikos instituto Radioelektronikos fakultetą ir įgijo inžinieriaus, radijo aparatūros konstruktoriaus-technologo kvalifikaciją.
  1990 m. įstojo į Jelgavos žemės ūkio akademijos Elektrifikacijos ir mechanizacijos fakulteto aspirantūrą. Rengė mokslinį darbą „Elektros įrengimai ir pavaros. Elektros variklių apsaugos“.
  2000 m. tobulinosi Izraelio tarptautiniame „Gistadrut-Beit-Berl“ institute.
  2003–2004 m. studijavo Kauno technologijos universiteto Vadybos ir administravimo fakultete. Jį su pagyrimu baigė. Suteiktas vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinis laipsnis.
  2004 m. mokėsi Žinių visuomenės institute, kėlė kvalifikaciją Vilniaus universitete tema „Naujosios technologijos ir vadyba“.
  1976–2006 m. Panevėžio „Ekrano“ gamykloje ėjo įvairias pareigas – nuo inžinieriaus konstruktoriaus iki skyriaus viršininko.
  1977–1982 m. dirbdamas AB „Ekranas“ dėstė Kauno technologijos instituto Panevėžio vakariniame fakultete.
  1988 m. dirbdamas AB „Ekranas“ įkūrė UAB „Elitas“ ir iki 1994 m. ėjo jos prezidento pareigas.
  2006 m. įkūrė UAB „Tolmetris“ ir ėjo jos direktoriaus pareigas.
  2007 m. pradėjo dirbti Lietuvos Respublikos valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Panevėžio teritorinio skyriaus vedėjo pavaduotoju ir vyriausiuoju darbo inspektoriumi, o nuo 2011 m. dirba Panevėžio teritorinio skyriaus vedėju ir vyriausiuoju darbo inspektoriumi.
  2004 m. įstojo į Darbo partiją. Darbo partijos tarybos narys ir Darbo partijos Panevėžio rajono skyriaus pirmininko pavaduotojas.
  2011 m. išrinktas į Panevėžio rajono savivaldybės tarybą. Panevėžio rajono savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas, Panevėžio rajono savivaldybės Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojas, Biudžeto ir ekonomikos, Etikos komitetų narys.
  Nuo 2011 m. – Panevėžio ROTARY klubo narys.
  Nuo 1967 m. fotografuoja, rengia parodas Panevėžio miesto savivaldybėje, Panevėžio miesto ir rajono bendruomenių rūmuose, mokyklose. Domisi fotografija, kompiuterine technika, elektronika, turizmu.
  Dainavo Kauno politechnikos instituto akademiniame vyrų chore, „Ekrano“ dainų ir šokių ansamblyje. Nuo 1998 m. dalyvauja vokaliniame ansamblyje „Tolmėja“.
  Moka rusų kalbą, turi vokiečių kalbos pagrindus.
  Vedęs. Žmona Angelė – Panevėžio V. Mikalausko menų mokyklos mokytoja. Sūnūs Simonas ir Laimonas baigė aukštuosius mokslus, vedė, dirba ir gyvena Vilniuje.
  Šeima kandidatui yra didžiausia vertybė ir gyvenimo prasmė.