2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

KĘSTUTIS    AKRAMAS

Apygarda: Vilkaviškio (Nr.68)
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Atstovaujamojo politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
numeris sąraše: 64


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Kęstutis Akramas gimė 1945 m. gruodžio 12 d. Klaipėdoje. Nuo 1948 m. kartu su tėvais buvo išvežtas į Sibirą, gyveno Krasnojarsko krašte. 1956 m. sugrįžo į Lietuvą, apsigyveno Kaune, mokslus tęsė 19-toje vidurinėje mokykloje, kur buvo dėstoma rusų kalba.
  1965 m. įstojo į Kauno politechnikos instituto inžinierinės ekonomikos fakultetą ir po penkerių metų, 1970-aisiais, įgijo automobilių transporto ekonomikos ir organizavimo specialybę. Tais pačiais metais darbinę veiklą pradėjo Jonavos autotransporto kontoroje, 1983 m. buvo perkeltas į Vilkaviškio autotransporto įmonę, kurioje iki 2000-ųjų ėjo viršininko pareigas. Baigęs darbą šioje įmonėje Kęstutis nusprendė imtis savo verslo ir įkūrė mažmenine prekyba, konsultacine verslo ir kito valdymo veikla užsiimančią UAB „Akrik“. Kęstutis iki šiol šioje įmonėje užima direktoriaus pareigas, o jo žmona Vida dirba vadybininke.
  Kęstutis nuosekliai ėjo liberalizmo keliu – nuo 1995 m. jis buvo Liberalų sąjungos narys ir šios partijos Vilkaviškio skyriaus įkūrėjas, vėliau tapo Liberalų ir centro sąjungos nariu, o nuo pat partijos įkūrimo yra Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narys.
  Kęstutis du kartus (2000 m. ir 2003 m.) buvo išrinktas Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos nariu.
  Pomėgiai – medžioklė, kalnų slidinėjimas.