2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

ARŪNAS    DUDĖNAS

Apygarda: Ukmergės (Nr.61)
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija

Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
numeris sąraše: 28


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1983 m. vasarą.
  Buvo imlus ir smalsus vaikas. Gerai sekėsi visi dalykai, tačiau labiausiai mėgo istoriją. Todėl 2002 m., baigęs Ukmergės A. Smetonos gimnaziją, įstojo į Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą. Studijavo archeologiją.
  2006 m. sėkmingai baigė universitetą ir įgijo aukštąjį universitetinį išsilavinimą.
  Vėliau studijavo Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. 2009 m. jį baigė. Suteiktas politikos mokslų bakalauro kvalifikacinis laipsnis.
  Šiuo metu Mykolo Romerio universitete studijuoja pagal strateginio organizacijų valdymo magistrantūros studijų programą.
  Darbinę veiklą pradėjo nuo darbo statybose ir kitų atsitiktinių darbų.
  2005–2007 m. dirbo Lietuvos Respublikos ginklų fonde sandėlininku.
  2007 m. pradžioje pradėjo dirbti Jaunimo reikalų departamento Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vyriausiuoju specialistu.
  Dabartinis darbas yra susijęs tiek su visuomenine veikla, tiek su politine veikla, nes dirba Europos Parlamento nario Zigmanto Balčyčio padėjėju.
  2008 m. teko galimybė dirbti ir Seimo narių J. Oleko, M. A. Pavilionienės ir V. Blinkevičiūtės padėjėju, iš kurių mokėsi ir įgijo daug patirties. Seimo nario padėjėjo darbas suteikia galimybę tobulėti, nuodugniau įsigilinti į Lietuvos ūkio raidą, žmonių gyvenimą, socialinius klausimus.
  2004 m. tapo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos nariu, o vėliau įstojo ir į Lietuvos socialdemokratų partiją.
  2007 m. buvo išrinktas Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės skyriaus pirmininko pavaduotoju. Šias pareigas eina iki šiol. Buvo deleguotas ir į Lietuvos socialdemokratų partijos respublikinę tarybą. Jos narys yra iki šiol.
  2007 m. dalyvavo rinkimuose į savivaldybių tarybas. Šiuose rinkimuose Ukmergės rajono žmonės patikėjo kandidatu ir išrinko jį į Ukmergės rajono savivaldybės tarybą. Buvo Jaunimo, kultūros ir sporto komiteto bei Ukmergės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas.
  Per 2011 m. savivaldybių tarybų rinkimus vėl buvo išrinktas Ukmergės rajono savivaldybės tarybos nariu.
  Labai mėgsta darbuotis savo ūkyje ir kiekvieną laisvą minutę skiria savo šeimai, artimiesiems, nes tai gyvenime yra didžiausias turtas.
  2007 m. vedė. Žmona Aira baigė Mykolo Romerio universiteto Teisės fakultetą ir Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Studijavo teisę ir gavo teisės bakalauro ir magistro diplomus. Šiuo metu teisme dirba teisėjo padėjėja.