Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Lietuvos lenkų rinkimų akcija

Iškelti kandidatai:

Numeris sąraše    Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1    Valdemar TOMAŠEVSKI 56. Vilniaus - Šalčininkų
2    Michal MACKEVIČ 55. Širvintų - Vilniaus
3    Irina ROZOVA 21. Marių
4    Zbignev JEDINSKIJ 54. Molėtų - Švenčionių
5    Marija MATUSEVIČ
6    Zdzislav PALEVIČ
7    Rimantas MAČIULAITIS 19. Danės
8    Henrik JANKOVSKI 58. Trakų - Elektrėnų
9    Juzef KVETKOVSKIJ 2. Senamiesčio
10    Tamara LOCHANKINA 20. Baltijos
11    Gabriel Jan MINCEVIČ 7. Justiniškių
12    Vladimir VLASOV
13    Henrich KASPEROVIČ 4. Žirmūnų
14    Boleslav DAŠKEVIČ
15    Rozalija AZAMATOVA
16    Antonij JUNDO 53. Ignalinos - Švenčionių
17    Kristina ZIMINSKA 6. Šeškinės
18    Marina KORINEVSKAJA
19    Miroslav GAJEVSKI
20    Tatjana FEDOTOVA
21    Jaroslav KAMINSKI 9. Lazdynų
22    Elvyra LEPILOVA
23    Josif RYBAK
24    Viačeslav KARMANOV
25    Vladislava KURSEVIČIENĖ
26    Gžegož SAKSON 5. Fabijoniškių
27    Tatjana KONONOVA
28    Tadeusz MACIOL 22. Pajūrio
29    Tadeuš ANDŽEJEVSKI 10. Naujosios Vilnios
30    Natalja KUDRIAVCEVA
31    Lucija DUDOIT
32    Eduard TRUSEVIČ
33    Svetlana DEMIDOVA
34    Jan SINICKI
35    Zigmont ŽDANOVIČ
36    Edgar OBLOČINSKI
37    Tamara ŠUKLINA
38    Tadeuš TUČKOVSKI
39    Irena LITVINOVIČ
40    Dmitrij GNEUŠEV
41    Česlav OLŠEVSKI
42    Zygmunt SENKEVIČ 71. Lazdijų - Druskininkų
43    Svetlana VASIČKINA
44    Piotr VENCKEVIČ
45    Ivona ČERNIAVSKA
46    Jelena GARBUZOVA
47    Vladislav KONDRATOVIČ
48    Georgij MACKEVIČ 52. Zarasų - Visagino
49    Genadij TĖVEL
50    Tatjana MARKOVA
51    Teresa DEMEŠKO
52    Sergej BONDAR
53    Jadvyga SINKEVIČ
54    Vladislav JEDINSKIJ
55    Tatjana BUGAKOVA
56    Hanka GŽYBOVSKA
57    Edvardas ŽILĖNAS
58    Roman KRYLIUK
59    Marija SUCHOCKA
60    Česlava JANKOVSKAJA
61    Tatjana LAPICKAJA
62    Zbigniev MACIEJEVSKI
63    Antoni Edvard JANKOVSKI
64    Nina KOLYŠEVA
65    Edvardas BELIANAS
66    Valerijus JAGLINSKI
67    Larisa GALKINA
68    Romuald GŽYBOVSKI
69    Valdemar RYBAK
70    Jelena POLKANOVA
71    Violeta KUČINSKAJA
72    Irena KARPAVIČIENĖ
73    Tadeuš ROMANOVSKIJ
74    Viačeslav NORKUS
75    Stanislav KORČYNSKI
76    Michal TREŠČINSKI
77    Irina PATIUKA
78    Viktor KIRKEVIČ
79    Lilija VERŠICKA
80    Tamara KALIUŽNAJA
81    Anton Feliks STANKEVIČ
82    Leonard KLIMOVIČ
83    Valerijan JUSIONIS
84    Jadvyga KOVALEVSKA
85    Tadeuš LAVRYNOVIČ
86    Teresa BARTOŠEVIČ
87    Darius KARČIAUSKAS
88    Marian KUZBORSKI
89    Teresa TARAŠKEVIČ
90    Stanislava SAKOVIČ
91    Vasilij KARPOVIČ
92    Marija GOLUBOVSKA
93    Vaclav VILKOIT
94    Stanislav MICHALKEVIČ
95    Edita ZUBEL
96    Irina MICHALKEVIČIENĖ
97    Marija KLIMAŠEVSKA
98    Lech LEONOVIČ
99    Jaroslav VOITECHOVIČ
100    Edmund ŠOT 3. Antakalnio
101    Jurgita NAUSĖDIENĖ
102    Tadeuš PIURKO
103    Franc ZDONČIK
104    Valerija ORŠEVSKA
105    Aleksandr STANKEVIČ
106    Liusia VOITKEVIČ
107    Henryka ŽUKOVSKA
108    Česlava KOVALIAUSKIENĖ
109    Andžėj ADOMAITIS
110    Juliana ZACHAREVIČ
111    Andžej ANDRUŠKEVIČ
112    Vikentijus RUDIS
113    Danuta ANICHOVSKAJA
114    Tadeušas PAVLOVSKIS
115    Marija ZECHAR
116    Juzef LEŠČINSKI
117    Juzef ZIMINSKI
118    Lucija AUZIAK
119    Henrik TOMAŠEVIČ
120    Vladislav KAŠKEVIČ
121    Ana OLEŠKEVIČ
122    Alina KOVALEVSKAJA
123    Rozalija KARAZNEVIČ
124    Viktor GRINEVIČ
125    Henrich PEŠKO
126    Kristina MOŽEIKO
127    Lucija GODVOD
128    Genoefa RUDKO
129    Aleksandra KOVALEVSKA
130    Regina ABLOM
131    Osvaldas KUZMICKAS
132    Zigmund MARCYNKEVIČ
133    Dorota BORDOVSKA
134    Františka BRŽOZOVSKAJA
135    Alina RIZGELIENĖ
136    Dalia GAURYTĖ
137    Kristina GRODZ
138    Artur LIUDKOVSKI 1. Naujamiesčio
139    Jaroslav NARKEVIČ 57. Vilniaus - Trakų
140    Marija REKST
141    Leonard TALMONT 70. Varėnos - Eišiškių
   Vanda KRAVČIONOK 8. Karoliniškių
   Irena NARKEVIČ 59. Kaišiadorių - Elektrėnų