Lietuvos partija "Socialdemokratija 2000"


Pastaba. Toliau pateikiami numeriai sąraše yra priešrinkiminiai.
 
Numeris
sąraše *
Pavardė, vardas Vienmandatė apygarda **  
1.  Dagys Rimantas Jonas Kaišiadorių - Elektrėnų (Nr. 59)  
2.  Valatka Jonas Prienų (Nr. 67)  
3.  Akstinavičius Arvydas Mažeikių (Nr. 38)  
4.  Paukštė Dainius Petras Senamiesčio (Nr. 2)  
5.  Matijošienė Rima Justiniškių (Nr. 7)  
6.  Akelaitis Gediminas Marijampolės (Nr. 29)  
7.  Radvila Algirdas Lazdijų - Druskininkų (Nr. 71)  
8.  Pūkys Aldevinas Danės (Nr. 19)  
9.  Simanavičienė Ona Anykščių - Kupiškio (Nr. 49)  
10.  Rickevičius Darius Pakruojo - Joniškio (Nr. 46)  
11.  Steponavičius Juozas  
12.  Satkevičius Zigmundas Vytautas Šilainių (Nr. 11)  
13.  Karžinauskas Arūnas Aušros (Nr. 23)  
14.  Radvilienė Irena Kalniečių (Nr. 15)  
15.  Valinevičius Gediminas Radviliškio (Nr. 44)  
16.  Rudžionis Gediminas Širvintų - Vilniaus (Nr. 55)  
17.  Sakalas Paulius Šeškinės (Nr. 6)  
18.  Drazdauskas Danielius  
19.  Skavronskas Vaclovas Aukštaitijos (Nr. 28)  
20.  Zacharevič Miroslav Naujosios Vilnios (Nr. 10)  
21.  Stapušaitis Vaclovas  
22.  Vasiljev Anatolij Zarasų - Visagino (Nr. 52)  
23.  Gaižauskas Klemensas Algimantas Jonavos (Nr. 60)  
24.  Dromantas Jonas  
25.  Kalninis Giedrius Centro (Nr. 13)  
26.  Kilikevičius Arvydas Fabijoniškių (Nr. 5)  
27.  Juknevičius Jonas Varėnos - Eišiškių (Nr. 70)  
28.  Dragašius Remigijus Vilkaviškio (Nr. 68)  
29.  Butkus Henrikas Baltijos (Nr. 20)  
30.  Ročius Marijonas Alytaus (Nr. 30)  
31.  Rimkevičius Edmundas Pramonės (Nr. 17)  
32.  Mikašis Povilas Biržų - Kupiškio (Nr. 48)  
33.  Matiukas Alfredas  
34.  Bradūnas Antanas  
35.  Čatrauskas Viktoras  
36.  Mažulienė Ieva  
37.  Pakalnis Rimantas  
38.  Rimša Vytautas  
39.  Arminas Gintaras Šakių (Nr. 64)  
40.  Pravilonis Vladislovas  
41.  Avin Vladimir Žirmūnų (Nr. 4)  
42.  Klimavičius Juozas Kastantas Suvalkijos (Nr. 63)  
43.  Godunavičius Arūnas Pajūrio (Nr. 22)  
44.  Pečiulis Arvydas Trakų - Elektrėnų (Nr. 58)  
45.  Gečas Petras Šilutės - Pagėgių (Nr. 32)  
46.  Kalcas Romas Vilniaus - Šalčininkų (Nr. 56)  
47.  Švarcaitė Ieva Kelmės (Nr. 41)  
48.  Polenov Vladimir Karoliniškių (Nr. 8)  
49.  Kuprys Robertas  
50.  Puniškienė Irena Kauno kaimiškoji (Nr. 66)  
51.  Glasinskienė Daiva  
52.  Plevokas Gintaras Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47)  
53.  Supranavičius Rimas Dzūkijos (Nr. 69)  
54.  Orentas Stanislovas Algirdas Raseinių (Nr. 42)  
55.  Viršila Vladislavas Kretingos (Nr. 36)  
  Abromavičienė Janina Saulės (Nr. 24)  
  Pakalnis Viktoras Leonas Vilniaus - Trakų (Nr. 57)  
  Šaltinienė Regina Ukmergės (Nr. 61)  

* - jei numeris sąraše nenurodytas, asmuo nėra įtrauktas į sąrašą,
tačiau yra iškeltas vienmandatėje apygardoje.
** - vienmandatė apygarda nenurodoma, jei asmuo jokioje nesibalotiruoja
arba yra iškeltas ne sudariusiųjų šį sąrašą.