2015 m. kovo 1 d. savivaldybių tarybų rinkimai


 
Kandidato rinkimų programa

Gintautas    Labanauskas

Atstovaujamojo politinės kampanijos dalyvio duomenys

Savivaldybė: Kauno miesto (Nr. 15)
Iškėlė: Visuomeninis rinkimų komitetas „Gintauto Labanausko komanda „Dirbam Kaunui“
numeris sąraše:


Politinių partijų, visuomeninių rinkimų komitetų ir kandidatų atstovus rinkimams, kandidatus kviečiame susipažinti su skelbiamais duomenimis ir, jei pastebėsite netikslumus ar neatitikimus pareiškiniams dokumentams, prašome skubiai kreiptis į savivaldybių rinkimų komisijas
Gimė 1963 m. Šilutėje.
1986 m. Syzranės aukštojoje karo aviacijos mokykloje įgijo lakūno inžinieriaus kvalifikaciją.
2004 m. Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultete suteiktas informatikos inžinerijos magistro kvalifikacinis laipsnis.
2010 m. Vilniaus Gedimino technikos universitete suteiktas ekonomikos mokslų daktaro laipsnis.
1987–1988 m. buvo nublokštas į pilietinio karo draskomą Afganistaną.
2001–2003 m. ėjo Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos Tranzito ir geležinkelių transporto departamento direktoriaus pareigas.
2003–2014 m. ėjo valstybės įmonės Vidaus vandens kelių direkcijos generalinio direktoriaus pareigas. Šiuo metu yra Kauno technologijos universiteto docentas.
Aktyviai dalyvauja visuomeninėje ir politinėje veikloje: 2002 m. su bendraminčiais įkūrė Gintauto Labanausko labdaros ir paramos fondą, dalyvauja Afganistano karo veteranų ir kitų karinių konfliktų asociacijos veikloje, yra šios asociacijos pirmininko pavaduotojas.
Nuo 2003 m. Kauno miesto savivaldybės tarybos narys, vadovauja frakcijai „Dirbam Kaunui“ ir visuomeniniam judėjimui „Dirbam Kaunui“.
Laisvalaikiu kuria. Yra išleidęs trylika prozos ir poezijos knygų. Kartu su kolegomis parašė mokslinę monografiją.
2006 m. apdovanotas valstybės apdovanojimu – ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu, 2012 m. – medaliu „Su Sąjūdžiu už Lietuvą“, 2013 m. – „Garbės upeivio“ ženklu.