2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Iškelti kandidatai:

Numeris sąraše    Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1    Ramūnas KARBAUSKIS
2    Albinas MORKŪNAS 58. Trakų - Elektrėnų
3    Bronis ROPĖ
4    Rima BAŠKIENĖ 45. Šiaulių kaimiškoji
5    Juozas BERTAŠIUS
6    Juozas DAUTARTAS 68. Vilkaviškio
7    Antanas BAURA
8    Jonas JARUTIS
9    Povilas ŽAGUNIS
10    Virginija VINGRIENĖ 7. Justiniškių
11    Andriejus STANČIKAS 35. Plungės - Rietavo
12    Tomas TOMILINAS 57. Vilniaus - Trakų
13    Nijolė ŠATIENĖ 48. Biržų - Kupiškio
14    Dainius KEPENIS 36. Kretingos
15    Bronius MARKAUSKAS 32. Šilutės - Pagėgių
16    Algirdas KOPŪSTAS
17    Viktoras PRANCKIETIS 65. Kauno - Kėdainių
18    Vytautas MIKELIONIS 69. Dzūkijos
19    Benius RŪTELIONIS 71. Lazdijų - Druskininkų
20    Gema UMBRASIENĖ 26. Nevėžio
21    Jonas VILIONIS
22    Jonas SALDUKAITIS
23    Pranciškus Alfredas ŠLIUŽAS 47. Pasvalio - Panevėžio
24    Rima RAUKTIENĖ 64. Šakių
25    Romas MAJAUSKAS
26    Laima ŠALKAUSKIENĖ 54. Molėtų - Švenčionių
27    Kazimieras NAUSĖDA 66. Kauno kaimiškoji
28    Kazys SIVICKIS
29    Vidmantas PALIULIS 49. Anykščių - Kupiškio
30    Česlav JAKOVIČ 55. Širvintų - Vilniaus
31    Antanas BEZARAS
32    Vytautas ZURBA
33    Jonas POVILAITIS
34    Ernestas LUČAUSKAS 22. Pajūrio
35    Rimantė MISIŪNIENĖ
36    Vaidotas BUTKEVIČIUS
37    Rita RAMANAUSKIENĖ
38    Tomas KAŽEMĖKAS 13. Centro
39    Vaida KAVALIAUSKAITĖ 23. Aušros
40    Audrys ŠIMAS
41    Marijona LUKAŠEVIČIENĖ 53. Ignalinos - Švenčionių
42    Juzef TOMAŠEVIČ-JAKOVIČ 10. Naujosios Vilnios
43    Kęstutis MAŽEIKA 29. Marijampolės
44    Daiva RIBIKAUSKIENĖ 44. Radviliškio
45    Aringas PAČEŠIŪNAS
46    Vytautas RAKICKAS 40. Telšių
47    Gaila MATULYTĖ
48    Virgilijus POZINGIS
49    Mantas ŠAKOČIUS
50    Valdas JUŠKEVIČIUS
51    Audrius ŠEŠTOKAS
52    Dalius ČAPAITIS
53    Valė MACIJAUSKIENĖ 43. Kėdainių
54    Dalius JANKAUSKAS
55    Valdas ŽIČKA
56    Arūnas GRUBLIAUSKIS
57    Raimonda SUTKAITIENĖ 63. Suvalkijos
58    Remigijus VILYS 28. Aukštaitijos
59    Valius ĄŽUOLAS 39. Akmenės - Joniškio
60    Petras NEVULIS
61    Marijonas MITKUS 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
62    Rolandas RUTĖ 27. Vakarinė
63    Martynas RUSTEIKA
64    Genovaitė KIMBRIENĖ
65    Julija JUŠKIENĖ
66    Gipoldas KARKLELIS
67    Skaidrutė ŽUVELAITIENĖ
68    Robertas KVIETKAUSKAS
69    Zita RAMOŠKIENĖ
70    Jūratė JOVAIŠIENĖ
71    Juozas VARNELIS
72    Živilė JANULEVIČIŪTĖ
73    Virginija APANAVIČIENĖ 8. Karoliniškių
74    Vytautas RASTENIS
75    Pranciškus ZARAMBA
76    Paulius VISACKAS
77    Juozas RIMKUS
78    Albertas BRAZAS
79    Teresė JANKAUSKIENĖ 33. Šilalės - Šilutės
80    Bronislovas LIUTKUS 60. Jonavos
81    Gintaris PETRĖNAS 52. Zarasų - Visagino
82    Vidas KANIŠAUSKAS
83    Elena MIRINAVIČIENĖ
84    Jūratė TRUNCIENĖ
85    Rytis SALADINSKAS
86    Juozas STEPONAVIČIUS
87    Jolita BIELSKIENĖ 17. Pramonės
88    Valdas KAMAITIS
89    Elida DUBINSKYTĖ-ŠIMAITĖ 14. Žaliakalnio
90    Mantas FELNERIS 15. Kalniečių
91    Marijus KAKTYS
92    Laimutė JANČIUKIENĖ 67. Prienų - Birštono
93    Dovilė ŽIŽIENĖ
94    Andrejus GAIDAMAVIČIUS 6. Šeškinės
95    Loreta DRANŽILAUSKIENĖ
96    Gediminas GRYBĖ 46. Pakruojo - Joniškio
97    Aušrinė NORKIENĖ 34. Tauragės
98    Haroldas SANIUKAS 50. Rokiškio
99    Linas LAZAUSKAS
100    Kazys VIRŠILAS
101    Izidorius ŠIMKUS 41. Kelmės
102    Andrius MULEVIČIUS 5. Fabijoniškių
103    Birutė KAKTYTĖ 70. Varėnos - Eišiškių
104    Oksana ROKAŠEVIČ 9. Lazdynų
105    Adomas STATKUS 37. Skuodo - Mažeikių
106    Orinta JAZDAUSKAITĖ
107    Tomas MONTVILA 12. Aleksoto - Vilijampolės
108    Gerda VILIMAITĖ 62. Jurbarko
109    Jonas SIMINKEVIČIUS
110    Justinas NAVIKAS 2. Senamiesčio
111    Aurimas Paulius GIRČYS 3. Antakalnio
112    Remigijus ZELVARAS 18. Panemunės
113    Vitalijus BALKUS 1. Naujamiesčio
114    Valdas VAITIŠKIS 24. Saulės
115    Arūnas JOKUBAUSKAS 56. Vilniaus - Šalčininkų
116    Artūras RAULIČKIS 42. Raseinių
117    Remigijus PELENIS 30. Alytaus
118    Mindaugas ALIŠAUSKAS 16. Dainavos
119    Apolinaras STONKUS 38. Mažeikių
120    Remigijus KELNERIS
121    Arminas MOCKEVIČIUS 4. Žirmūnų
122    Remigijus PUPLAUSKAS
123    Jonas KANAVOLAS
124    Vytautas VALEVIČIUS 19. Danės
125    Vytautas SLABYS 25. Dainų
126    Lina NEMEIKŠIENĖ 11. Šilainių
127    Renatas BERNIKAS 31. Gargždų
128    Danutė UŽKURĖLYTĖ 61. Ukmergės
129    Algimantas JARUKAITIS 20. Baltijos
130    Vladas VITAS 51. Utenos
131    Gintautas MIELEIKA 21. Marių
132    Alvydas ŽUVININKAS
133    Darius DAPKUS
134    Odeta KRASAUSKIENĖ
135    Algimantas ČEPONIS
136    Vaidas ZAKARAUSKAS
137    Arvydas SUODIS
138    Juozas RAUDONIUS
139    Juozas SAUSPREŠKIS
140    Vytautas KAZLAUSKAS
141    Vytautas VĖŽELIS