2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Demokratinė darbo ir vienybės partija

Iškelti kandidatai:

Numeris sąraše    Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1    Kristina BRAZAUSKIENĖ 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
2    Vilma KVIETKAUSKIENĖ 22. Pajūrio
3    Jonas REKEŠIUS 62. Jurbarko
4    Giedrius PAVILIONIS 15. Kalniečių
5    Aivaras GEČAS 21. Marių
7    Arkadijus KISELIOVAS 24. Saulės
8    Aušrinė MAIŽIEŠIENĖ 55. Širvintų - Vilniaus
9    Rimantas JUREVIČIUS 4. Žirmūnų
10    Gintaras SABECKIS 40. Telšių
11    Birutė JANKAUSKIENĖ
12    Gintautas DAČIOLA 65. Kauno - Kėdainių
14    Daiva AUGUSTINIENĖ 39. Akmenės - Joniškio
15    Dalia RAMOŠKAITĖ 25. Dainų
16    Renata MICKŪNAITĖ
17    Tadeuš POLITO 54. Molėtų - Švenčionių
18    Darius KRUKONIS 66. Kauno kaimiškoji
19    Giedrė GEČAITĖ 58. Trakų - Elektrėnų
20    Virginijus SUNGAILA 38. Mažeikių
21    Aistė BAUTRĖNAITĖ 29. Marijampolės
22    Virginija STANIONIENĖ 18. Panemunės
23    Edas MATULIS 34. Tauragės
24    Kęstutis MAČĖNAS 14. Žaliakalnio
25    Jolita ALEKSEJŪNIENĖ 6. Šeškinės
26    Rasa KISELIOVA 60. Jonavos
27    Algirdas ČEPONIS 53. Ignalinos - Švenčionių
28    Mindaugas ZDANEVIČIUS 63. Suvalkijos
29    Marius MACKEVIČIUS 12. Aleksoto - Vilijampolės
31    Jurga ŠIUGŽDINYTĖ 43. Kėdainių
33    Edita KALIŪNIENĖ
34    Renata MACIENĖ 45. Šiaulių kaimiškoji
35    Diana ASTRAUSKIENĖ 26. Nevėžio
36    Aidanas BUTKUS
37    Ingrida VAICIKEVIČIENĖ 44. Radviliškio
38    Artūras KARAKAS
39    Svetlana MARTINKO 7. Justiniškių
40    Algirdas STANKUS
41    Virginija REMEIKIENĖ
42    Kristina GALDIKAITĖ
45    Audra UŽUPIENĖ 64. Šakių
46    Viačeslav JANKELEVIČ 10. Naujosios Vilnios
49    Daiva MIEŽETIENĖ
50    Edgaras ŽUKAUSKAS 31. Gargždų
51    Magdelena AUŠKALNIENĖ 33. Šilalės - Šilutės
52    Aelita PAULAUSKIENĖ
54    Regina MIKALAUSKIENĖ 5. Fabijoniškių
55    Vitalijus BERGAUDAS
56    Laima SAKALIENĖ 47. Pasvalio - Panevėžio
58    Dalius MICKUS 16. Dainavos
60    Žydrūnė SURVILIENĖ 68. Vilkaviškio
61    Aušra STRAVINSKAITĖ-BALIŪNIENĖ
62    Elena MACAITĖ 11. Šilainių
63    Aurelija KAIRIENĖ 49. Anykščių - Kupiškio
64    Laimutė DUDONIENĖ
65    Ruslan KARAPETROV
66    Rima PAULAUSKAITĖ 70. Varėnos - Eišiškių
67    Nijolė VIŠKELIENĖ 30. Alytaus
68    Kęstutis ROKAS
70    Auksė KRUKAUSKIENĖ
71    Nijolė ŠIUGŽDINIENĖ
72    Drąsutis PREDKUS
73    Rita RIMŠIENĖ 69. Dzūkijos
74    Vilmantas MOCERENKO 48. Biržų - Kupiškio
75    Pranas VIDUOLIS 50. Rokiškio
76    Laima VILEIKIENĖ
77    Nadežda VIŠKELIENĖ 71. Lazdijų - Druskininkų
78    Anželika JANKOVSKAJA 9. Lazdynų
79    Audrius JASIONIS 8. Karoliniškių
80    Larisa VALAITIENĖ 17. Pramonės
81    Rymantas JURGELAITIS
82    Audronė ŠIAUČIŪNIENĖ
83    Almantas MAIŽIEŠIUS
88    Valentina IVANOVA 3. Antakalnio
89    Ugnius MEČIONIS
90    Tomas GRIGALAITIS 27. Vakarinė
91    Jolita BAGOČIŪTĖ 28. Aukštaitijos
92    Laima ROMERYTĖ
93    Gintautas SKEIRIS
94    Valdas SLAVINSKAS
95    Irena KERŠULIENĖ
96    Aldona ZAUKIENĖ
97    Gintaras GURČINAS 2. Senamiesčio
98    Gediminas PELĖDŽIUS 1. Naujamiesčio
99    Irina KSENZOVA
100    Reda KNIURAITĖ
101    Danutė RUPLYTĖ
102    Tadas MILIAUSKAS
103    Jurij AVDEJEV
104    Vladimir KISELIOV
105    Julija ILJINA
106    Lina AMBRAŠKIENĖ
107    Vidmantas KURAUSKAS
108    Viačeslav GVOZDAS
109    Virginija LABANAUSKIENĖ
   Viktorija BALLACK 56. Vilniaus - Šalčininkų