2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

JURGA    ŠIUGŽDINYTĖ

Apygarda: Kėdainių (Nr.43)
Iškėlė: Demokratinė darbo ir vienybės partija

Atstovaujamojo politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Demokratinė darbo ir vienybės partija
numeris sąraše: 31


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1979 m. balandžio 15 d. Elektrėnuose. Kaip tik tuomet, kai šv. Velykų dieną laikrodis mušė dvyliktą valandą. Jauniems tėvams Nijolei ir Zenonui buvo pirmagimė duktė. Praėjus aštuoneriems metams gimė jaunesnioji sesuo Sandra.
  Kai kandidatei buvo treji, motina gavo paskyrimą ir pradėjo dirbti Kaišiadoryse. Šiame mažame ir gražiame miestelyje prabėgo kandidatės jaunystė. Čia ji įleido savo šaknis ir gyvena iki šiol.
  Nuo pat mažų dienų yra be galo smalsi ir savarankiška, nori išbandyti naujus dalykus. Yra dėkinga tėvams, kad visuomet jai pačiai leido savarankiškai pažinti pasaulį. Turėjo galimybę save visur išbandyti – sportavo, vaidino teatre, dainavo, užsiėmė daugeliu kitų dalykų.
  Mokslai sekėsi puikiai, ypač patiko tikslieji. Popamokinės veiklos tai pat netrūko. Dalyvavo visuose renginiuose, kuriuose tik galėjo. Kiekvienai galimybei pasitaikius su draugais ir bendraminčiais patys organizuodavo visuomeninius renginius.
  Pradėjusi studijuoti Vilniaus universitete, susipažino su naujais žmonėmis, greitai ir čia rado daug entuziastingo, išmanaus ir veiklaus jaunimo. Naujų pažinčių dėka atsirado galimybė išvažiuoti ir padirbėti Suomijoje, vėliau ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.
  Pastarojoje šalyje gyveno daugiau nei ketverius metus. Keletą metų studijavo verslo vadybą nuotoliniu būdu. Tačiau begalinis šeimos ilgesys ir sąžinės graužatis dėl nebaigtų studijų galiausiai nugalėjo ir 2004 m. vasarą grįžo į Lietuvą.
  Šiuo metu jau turi Vilniaus universiteto magistro kvalifikacinį laipsnį, privačioje įmonėje eina tiekimo ir rinkodaros vadovės pareigas.
  Iki šiol yra beviltiška teisybės ieškotoja. Negali išlikti abejinga stebėtoja. Stengiasi padėti ne tik sau, bet ir šalia esančiam. Dėl to ryžosi įsitraukti į politinę veiklą.
  Svarbiausios dvi jos gyvenime išmoktos pamokos: pirmoji – bet koks pradėtas darbas turi būti padarytas nuosekliai ir iki galo, antroji – visi užsibrėžti tikslai gali būti pasiekti tik didelių pastangų ir sunkaus darbo dėka. Šios svarbios tiesos lydi ją visą gyvenimą. Tik dėl to dabar yra pasiekusi tai, ką šiandien turi, ir yra laiminga.
  Augina septynerių metų sūnų.