2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

TADEUŠ    POLITO

Apygarda: Molėtų - Švenčionių (Nr.54)
Iškėlė: Demokratinė darbo ir vienybės partija

Atstovaujamojo politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Demokratinė darbo ir vienybės partija
numeris sąraše: 17


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1965 m. Vilniuje. Tėvai Juozapas ir Marija gyvena Pabradėje, Švenčionių rajone.
  Mokėsi Pabradės 1-ojoje vidurinėje mokykloje. Baigęs aštuonias klases, 1980 m. įstojo į koledžą Rusijoje, pradėjo domėtis taikomojo meno ir amatų studijomis, dalyvavo dailės parodose.
  1982 m. gavo „Auksinių rankų meistro“ diplomą, 1983–1984 m. vadovavo studentų ir moksleivių dailės ir amatų studijai, dalyvavo kuriant Rusijos miškų muziejų, studijavo muziejininkystę.
  Po kolegijos 1984 m. dirbo Sankt Peterburgo Šiaurės vakarų miškų tvarkymo įmonėje.
  Grįžęs į Lietuvą dirbo Nemenčinės miškų ūkio rekreacijos meistru.
  1987–1993 m. dirbo Pabradės 1-ojoje vidurinėje mokykloje dailės mokytoju, vadovavo dekoratyvinės ir taikomosios dailės studijoms.
  1989 m. padedant Lietuvos kultūros fondui įkūrė meno kooperatyvą „Kūryba“, tačiau jis gyvavo neilgai.
  1992 m. įregistravo T. Polito firmą ARS, jai vadovauja ir dabar. Išnuomotose buvusių siuvimo dirbtuvių patalpose buvo įrengtas liaudies meno dirbinių salonas parduotuvė.
  Su savo darbais dalyvavo mugėse Lietuvoje ir Lenkijoje.
  1994 m. persikėlė į Baltarusiją ir ėmėsi bažnyčių atstatymo. Restauravo ir prikėlė naujam gyvenimui apie 20 bažnyčių. Dirbo ne tik tiesioginį restauratoriaus darbą, bet projektavo ir gamino altorius, atkūrė įvairius dekoro elementus, kartais ir visą bažnyčios interjerą. Ten pat plėtojo amatų meną, organizavo įvairių meno dirbinių gamybą, jaunų specialistų mokymus.
  Dirbo Volkovysko vykdomojo komiteto Kultūros skyriaus meistru metodininku, mokėsi pažinti senovės meistrų technologijas ir paslaptis, savarankiškai tobulino įgūdžius ir išsilavinimą, kaupė mėgstamo darbo patirtį.
  1999–2001 m. dirbo Sankt Peterburgo miškų ūkio technikos koledžo komercijos direktoriumi, mokėsi Bobkovo vardo akademijoje užsienio ekonominės veiklos sutarčių teisės disciplinos, suprojektavo daug įvairių statybos objektų, moderniųjų technologijų šiltnamių kompleksą, dirbo Sankt Peterburgo statybos kompanijoje, buvo gamybos direktorius.
  Vedęs. Su žmona Ina susilaukė trijų vaikų: Ernesto, Marijos ir Arturo. Iš pirmosios santuokos turi dukteris Gražiną ir Agnę ir sūnų Jaroslavą.