2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

TOMAS    BIKELIS

Apygarda: Naujosios Vilnios (Nr.10)
Iškėlė: Lietuvos centro partija

Atstovaujamojo politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ (Lietuvos centro partijos, Lietuvos socialdemokratų sąjungos, Tautininkų sąjungos ir Tautos vienybės sąjungos koalicija)
numeris sąraše: 47

(Iškėlė: Lietuvos centro partija
numeris sąraše: 11)


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1975 m. Vilniuje.
  Mokėsi 9-ojoje vidurinėje mokykloje. Dar būdamas paauglys dalyvavo Sąjūdžio mitinguose už Lietuvos nepriklausomybę.
  Studijavo Vilniaus universiteto Fizikos fakultete. Studijuodamas buvo Vilniaus universiteto studentų atstovybės parlamento narys, atstovavo Fizikos fakulteto studentams. Dalį studijų kurso išklausė Linčiopingo (Švedija) ir Berklio bei Vanderbilto (JAV) universitetuose.
  Nuo vaikystės domėjosi kompiuteriais. Šiuos įgūdžius patobulino universitetuose.
  Dar studijuodamas pradėjo kompiuterių sistemų administratoriaus karjerą. Dirbo Vilniaus universitete, Kultūros paveldo centre, „Bitėje GSM“, Švedijos bendrovėje „Ardendo AB“.
  Trejus metus dirbdamas Švedijoje perprato vakarietišką kultūrą – tiek teigiamas, tiek ir neigiamas puses. Pasibaisėjo Švedijos mokyklose vaikus laisvai tvirkinančiais iškrypėliais ir suprato, kad savo namus kurs tik Lietuvoje.
  Grįždamas į Lietuvą nuėjo 800 km Šv. Jokūbo piligrimystės kelią Prancūzijoje ir Ispanijoje, pakeliui apmąstė, kokia kryptimi juda Vakarų civilizacija ir ką būtina keisti, siekiant išvengti mūsų civilizacijos saulėlydžio.
  Grįžęs į Lietuvą tapo Lietuvos centro partijos nariu. Siekdamas atstovauti Lietuvos visuomenės interesams apsisprendė dalyvauti Seimo rinkimuose.