2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

GINTAUTAS    LUKOŠAITIS

Apygarda: Dainų (Nr.25)
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
numeris sąraše: 94


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1972 m. rugpjūčio 13 d. Šiauliuose. Mama Marija Laimutė Lukošaitienė – miškininkė, tėvas Vitalijus Lukošaitis – skulptorius. Turi brolį Mindaugą ir seserį Vitą.
  1983 m. pradėjo mokytis M. K. Čiurlionio meno mokykloje, baigęs įstojo į Vilniaus dailės akademiją studijuoti skulptūros.
  1987 m. rugpjūčio 23 d. su mama dalyvavo mitinge prie A. Mickevičiaus paminklo Vilniuje.
  1991 m. buvo parlamento gynėjas, vėliau įstojo savanoriu į Savanoriškąją krašto apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinę.
  1995 m. sukūrė diplominį darbą „Pieta“, jam vadovavo skulptorius V. Vildžiūnas. Tais pačiais metais nuvyko į etninio genocido nuniokotą Ruandą, dirbo atstatant vaikų globos namus.
  1996 m. baigė Vilniaus dailės akademiją.
  1998 m. su architektu M. Mačiuliu ir menotyrininku S. Latonu sukūrė ir pastatė paminklą generolui Jonui Žemaičiui prie Krašto apsaugos ministerijos Vilniuje. 2004 m. su broliu Mindaugu atstovavo Lietuvai pasaulinėje San Paulo šiuolaikinio meno bienalėje.
  2006 m. su šeima iš Vilniaus persikėlė į Šiaulius. Tais pačiais metais Šiaulių miesto užsakymu sukūrė fontaną „Saulės diskai“ Prisikėlimo aikštės skverelyje.
  2007 m. tapo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų nariu, pradėjo aktyviai dalyvauti kultūriniame ir politiniame miesto gyvenime.
  2009 m. su broliu Mindaugu ir istoriku S. Kulevičiumi inicijavo paveldosauginę meninę akciją „Antrieji valdovų rūmai“, ji buvo pristatyta šiuolaikinio meno trienalėje Vilniuje ir parodoje „Lietuvos dailė 2010“.
  2010 m. su muzikantais G. ir K. Gascevičiais ir aktoriumi R. Dovydaičiu inicijavo pilietinę akciją „Išsaugokime LLKS vyriausiosios vadovybės būstinę“ (Radviliškio rajonas, Balandiškio kaimas). Sodyba bus atstatyta.
  2008 m. architekto A. Černiausko buvo pakviestas sukurti monumentą Saulės mūšio memorialiniame parke.
  Su žmona Jevgenija augina keturias dukteris. Žmona dirba vertėja Europos Sąjungos Teisingumo Teisme, turi nedidelį verslą.