2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

KRISTINA    MAŠIRKIENĖ

Apygarda: Jurbarko (Nr.62)
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Atstovaujamojo politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
numeris sąraše: 126


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė, augo ir gyvena tolimame Jurbarko rajono Vosbutų kaime, prie gražiausios Lietuvos upės – Dubysos. Baigusi studijas ir sukūrusi šeimą, grįžo gyventi ir dirbti į savo gimtąjį kaimą.
  Be pagrindinio savo darbo, ji ilgus metus buvo renkama profsąjungos pirmininke ir socialine darbuotoja. Aktyviai dalyvavo moterų vokalinio ansamblio „Armena“ veikloje.
  Atkūrus Lietuvoje nepriklausomybę, ji kelerius metus dirbo Vosbutų pradžios mokykloje mokytoja. 2003 m. moteris įregistravo savo ūkį, pasirinko sunkią ūkininko dalią, todėl apie Lietuvos kaimo žmonių problemas žino ne iš laikraščių.
  Įsteigė kaimo bendruomenę, vienijančią per 75 narius, ir sėkmingai vadovauja bendruomenei. Pati rašo projektus Lietuvos ministerijų ir Europos Sąjungos paramai gauti, rūpinasi projektų įgyvendinimu, organizuoja kultūrinius renginius, skatina žmonių bendruomeniškumą, aktyvumą ir pilietiškumą.
  Kandidatė jau antrą kadenciją yra išrinkta Vosbutų kaimo seniūnaite.
  Aktyviai dalyvauja Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jurbarko skyriaus veikloje. Buvo iškelta kandidate savivaldybių tarybų rinkimuose.
  Kandidatė giliai įleidusi šaknis savo gimtajame kaime. Su vyru Stanislovu išaugino tris vaikus, pasistatė namus.